امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام ترنم 2 / 22 مرداد / 9روز خوب
سلام 
متوسل/28 مرداد/3 روز خوب

الحمدلله
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
سلام.دیروز ده روزم تموم شد.خدا را شاکرم بر این لطف بزرگش.ولی چرا کسی منو نمیبره بیست روزه؟؟
بهشتی/31 مرداد/سه روز خوب
سلام
عمار/29 مرداد/2روز خوب
بَـرآےِ בَرבهــآیـَـم نـِشانـِہ می گـُذآرَم؛ تـآ یـآבَم بـِمــآنَـد؛کُـجـآ،בَسـتِــ خُــבآ رآ رَهــا کَــردم ...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام من تازه واردم میشه کمکم کنید؟

sepideh72
1 شهریور
0
الان باید چیکار کنم؟ 1276746pa51mbeg8j
سلام جمیعا

پاکسان/30 مرداد/1 روز خوب Khansariha (48)
سلام
علی
26 مرداد
6 روز خوب :smily man:
[تصویر:  Untitled.jpg]

317 ما بی صبرانه منتظر شما مبارزان عزیز در بهترینها هستیم 317

تواب 

28 مرداد /سه  روز خوب  
سلام
موجود زمینی/30 مرداد/ 1 روز خوب
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 لیست بروز شده 94.5.30

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

خدا همراهمونه / 21 مرداد .................................................. 10 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
 s.h ا/ 20 مرداد .................................................................... 10 روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  z_herz1.gif]

taranom2 ا/ 22 مرداد ........................................................[تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
 علی علی / 26 مرداد ........................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان
 amirhossein77 ا/ 25 مرداد .................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
 رضوان / 22 مرداد ................................................................ [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

just 14 ا/ 26 مرداد ..............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 28 مرداد ....................................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
بهشتی / 27 مرداد ...............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
متوسل / 27 مرداد ...............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
   Ali TB/ا 8 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
 summer ا/ 14 مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 ALI32/ا 13 مرداد................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
عمار/ 29 مرداد ....................................................................
[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان

حامد666 ا/ 21 مرداد ............................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 mohammad01 ا/ 24 مرداد ...................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohmo ا / 27 مرداد ............................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

mojode_zamini ا/ 30 مرداد ................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
پاکسان/ 30 مرداد ............................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

sepideh72 ا / 31 مرداد ........................................................ بسم الله قهرمان

MeHreKhODaa ا / 27 مرداد .................................................. بسم الله قهرمان

صابر / 27 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1394 مرداد 27، 20:59)razmjoo نوشته است:
(1394 مرداد 27، 17:18)بهشتی نوشته است: من امروز روز بد داشتم    
 20    داداش رزمجو ممنونم مرسسی عزیزم

سلام داداش بهشتی...
 امروز گذشت ، خدا هم میگذره اما بشرط اینکه بخوای فردات رو بسازی . بگو یا علی و بلند شو از نو شروع کن

سلام بچه ها ممنون از همتون studsmatta studsmatta Khansariha (48)
سلام بروبچ . من میخام تو این مسابقه ثبت نام کنم. بریم به سوی پیروزی

سپهر جم / 31 مرداد 1394 / 0
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png]
mohmo ا / 29 مرداد/ 2 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان