امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1394 آبان 26، 23:13)پسر رها نوشته است: سلام با توجه اینکه من ی ثانیس ثبت نام کردم خب روز پاکیمو هم مینویسم
3 روز و نیم پاکی
چند دقیقه پیش وسوسه شدم و متاسفانه به سایت... رفتم ولی با کمک خاستن از امامان و تلاش خودم و قدرت نه گفتن صفحه رو بستم
به امید روزی که همه از این مل زشت دست بردارن
زندگی یعنی پاک بودن
شب همه بخیر

سلام داداش خیییییلی خوش اومدی 317
خیلی خوشحالم که با کانون آشنا شدی 49-2
انشالا تا ابد پاک میمونی Confetti
53
 سپاس شده توسط
اشتباه کردم  Shy Shy 2 
پدرام صفر Tears
 سپاس شده توسط
2 روز خوب
امید من بعد از خدا به شماست. 
برام دعا کنید 
یا علی مدد
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
به نام خداوندی که خیلی بزرگه... باور کنید خودمم نمیدونم چطوری سر از این سایت  در اوردم ای کاش زودتر با این سایت یا بهتر بگم این  کانون اشنا میشدم  ولی خب اشکالی نداره ضرر رو از هرجا بگیری منفعته... من تصمیم گرفتم این عمل ...مردومردونه ترکش کنم  شما رو به فاطمه الزهرا قسم میدم فقط کمکم کنید که به خدا دیکه خسته شدم از این وضعیت... تاریخ شروع 28/08/1394
 سپاس شده توسط
سلام داداش خیلی خیلی خوش اومدی 49-2
اومدن به کانون دیر و زود نداره 302 ایشالاه که بتونی پیشمون موفقیت و پاکی رو تجربه کنی....
یه چرخ تو کانون بزن چیزای خیلی خوب زیاد داره....
53
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.8.27

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

علی علی / 15 آبان .......................... 10 روز خوب داری قهرمان   [تصویر:  z_herz1.gif]

Evil Soldier ا / 25 مهر ......................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
منشور / 21 آبان ....................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 19 آبان ............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
samsam ا / 3 آبان .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
پسر رها / 24 آبان ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
 Archangel ا / 6 آبان ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
فرزند آدم / 16 آبان .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

ashar 98 ا / 25 آبان ............................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
Princes mahtab ا / 2 آبان .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
reza69 ا / 6 آبان .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali32 ا / 2 آبان ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
majid192 ا / 19 آبان ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

Pedram. ا/ 27 آبان ...........................................................بسم الله قهرمان

اربابم ابالفضل / 28 آبان .........................................................بسم الله قهرمان

تارک / 24 آبان .....................................................................بسم الله قهرمان

Amirhossein77 ا/ 18 آبان ...................................................بسم الله قهرمان

m38rd4d ا / 5 آبان ...........................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
منشور/ 21 آبان / 7 روز پاک
Smiley-face-biggrin
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
         به نام خدا

[تصویر:  68547cwg98wmzcn.gif%20%28242%C3%9758%29]
یه سلام گرم و صمیمی   [تصویر:  hi-hi-female-girl-smiley-emoticon-000289-medium.gif]
امیدوارم که خوب و خوش و سرحال باشید.[تصویر:  Laie_87B.gif]
یه خوش آمدگویی ویژه خدمت دوستان جدید
[تصویر:  khosh.gif]

انشاءالله که با ترک شامل رحمت و برکت خدابشید و زندگیتون تو مسیر درست قرار بگیره
مطمئن باشید که میتونید این گناه رو ترک کنید چون خودتون خواستید.
اینجا ناامیدی ممنوع.
توصیه میکنم
یه برنامه چهل روزه برای ترک بریزید(از کانون و تاپیکهای مفیدش و همچنین از بچه های کانون که خودشون یه زمانی این مسیر طی کردند یا دارند طی میکنند میتونید کمکم بگیرید.)
یه چیزی از خودم بگم اینکه من رو زیارت عاشورا نجات داد

تو این چهل روز زیارت عاشورا بخونید به نیت پاکی ، بهتون قول میدم که بتونید صددرصد ترک کنید.

[تصویر:  pichak.net-02.gif]
کمی قدیمی ترهاااااا          خداااااا قوت :47b20s0:
اوضاع خوبه دیگه؟
حواستون که به خودتون هست؟
انشاءالله قراره یه ضرب برید بیست روزه دیگهههه

به امید پاکی همیشگی
یا علی
53
 سپاس شده توسط
به نام خدا
منم با امید خدا امروز توبه کردم و شروع کردم به زندگی جدید
اینجا اعلام میکنم
کنکوری95/ 1394.8.27 / 0 روز خوب1
فردا شب همینطور موقع هایی منتظرم باشین با یک روز خوب
زندگی زیباست اگر زیبا ببینیم
 سپاس شده توسط
پدرام/ 27مهر/ 1روز خوب
 سپاس شده توسط
منشور/ 21 آبان /   8روز پاک
Smiley-face-biggrin
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم

قاصدک و سه روز .
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.8.28

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

Evil Soldier ا / 25 مهر ......................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
منشور / 21 آبان ....................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
majid192 ا / 19 آبان .............................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان

Alireza 68 ا / 19 آبان ............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
samsam ا / 3 آبان .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
پسر رها / 24 آبان ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
ghasedak24 ا / 25 آبان .......................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

Archangel ا / 6 آبان ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
فرزند آدم / 16 آبان .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

ashar 98 ا / 25 آبان ............................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
Princes mahtab ا / 2 آبان .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
reza69 ا / 6 آبان .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali32 ا / 2 آبان ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Pedram. ا/ 27 آبان ..................................
............................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

کنکوری95 / 27 آبان .............................................................بسم الله قهرمان

اربابم ابالفضل / 28 آبان .........................................................بسم الله قهرمان

تارک / 24 آبان .....................................................................بسم الله قهرمان

Amirhossein77 ا/ 18 آبان ..................................................بسم الله قهرمان

m38rd4d ا / 5 آبان ...........................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
Amirhossein77
18 آبان
11 روز خوب
317 317 317
خدایا شکرت
ممنووووووووووون
حالا من باید چه کار کنم؟؟؟
فقط برم تو گروه 20 روزه اعلام وضعیت کنم؟
 سپاس شده توسط
سلااااام
خیلی عالیه 49-2 49-2 49-2
بهتون تبریک میگم 53
بله ازاین به بعد در20روزه اعلام وضعیت کنید
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان