امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

منشور/ 3 آذر / 1 روز
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
دیروز یه نیم ساعتی جدال خیلی سختی با ... داشتم Unsure
خداروشکر که پیروز شدم و هنوزم دارم لذت اون پیروزی رو میبرم 317

pedram71/ اول آذر / 4روز خوب 49-2
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
sepehrjam / چهارم آذر / 0 روز خوب 
میخام بترکونم Khansariha (46)  
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
آقای دوم / 1 روز خوب
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.9.04

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

منشور / 21 آبان ........................... 12 روز خوب داری قهرمان    [تصویر:  z_herz1.gif]

majid192 ا / 19 آبان .............................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 19 آبان ............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
داش حسین / 26 آبان ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
 ghasedak24 ا / 25 آبان ......................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
Pedram. ا/ 27 آبان ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
pedram71 ا / 1 آذر ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
پسر رها / 24 آبان ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
ruzrovshan ا / 30 آبان ..........................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
 فرزند آدم / 16 آبان .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
اربابم ابالفضل / 1 آذر ..............................................................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Mobinaaa ا / 2 آذر ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 3 آذر .....................................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
منشور / 3 آذر ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

sepehrjam ا / 1 آذر .........................................................بسم الله قهرمان

آقای سنگ پشت / 1 آذر ..........................................................بسم الله قهرمان

Rest_in_pain ا / 1 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

کنکوری95 / 27 آبان .............................................................بسم الله قهرمان

تارک / 24 آبان .....................................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام دوستای گل تازه واردم
قهرمانای کانون
خیلی خوش اومدین به تاپیک خودتون  53  
لطفا اونایی که دوس دارن سری به این تاپیک برای بهبود روابط اجتماعی بزنن
ممنون 49-2  49-2
http://www.ktark.com/thread-147-post-328...#pid328257
شروع 30 ابان -5 روز خوب عالی خووووووووووووووووووب .
53 53 53 53 53
بچه ها امشب یکم یجوری ام کمکم کنید
"ruzrovshan" مراقب باش عقب نیفتی!!! Khansariha (58)
ما الان با هم برابریم... Cowboypistol 6 41 Smiley-face-cool-2 Smiley-face-biggrin

Pedram71 / اول آذر / 5روز خوب 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام اربابم ابالفضل 01/اذر/94       6روز خوب 53
Sepehrjam / پنجم آذر / یک روز خوب
mobinaaa/پنجم آذر/0 روز خوب 
شکست  Hanghead
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.9.05

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

majid192 ا / 19 آبان .............................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
اربابم ابالفضل / 1 آذر .............................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 19 آبان ............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
داش حسین / 26 آبان ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
ruzrovshan ا / 30 آبان .......................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
Pedram. ا/ 27 آبان ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
  ghasedak24 ا / 25 آبان ......................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
pedram71 ا / 1 آذر ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
پسر رها / 24 آبان ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
 فرزند آدم / 16 آبان .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 3 آذر .....................................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
منشور / 3 آذر ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
sepehrjam ا / 5 آذر ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

Mobinaaa ا / 5 آذر ...........................................................بسم الله قهرمان

آقای سنگ پشت / 1 آذر ..........................................................بسم الله قهرمان

Rest_in_pain ا / 1 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

کنکوری95 / 27 آبان .............................................................بسم الله قهرمان

تارک / 24 آبان .....................................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
[تصویر:  81523612156783693358.gif]

ســــــــــــلااااااام بچه هاااا[تصویر:  hi-hi-female-girl-smiley-emoticon-000289-medium.gif]
چطورید؟خوبیییید؟
Rozrovshan
Pedram 71
اربابم ابالفضل
49-2 49-2 49-2 
احسنت به این ارادهههه خیلی عالیههه
شمانصف این مسیر ده روزه رو طی کردید مطمئن باشید که میتونید تا آخرش برید
:47b20s0: 49-2 Khansariha (69)  
آقای دوم
منشور
آفرین  به شما و ارادتون که جا نزدید و دوبارههه شروع کردید
البته پرقدرت تر از قبل 

317  :47b20s0: 317
Mobinaa
Sepehrjam

مثل این که شکست داشتید؟
اما ناامید نباشید اجازه ندید که ارادتون ضعیف بشه
دوبارهههه شروع کنید
مطمئن باشید که موفق میشید ،به خودتون وتواناییتون ایمان داشته باشید

Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

دوستای عزیزم فکرنمیکنم کسی تونسته باشه یکباره این عمل رو کنار گذاشته باشه مطمئنا همه ی ماها شکست داشتیم 

مهم اینه که از شکستامون درس بگیریم

[تصویر:  994472v9j970mrxj.gif]

یه روانشناس فرانسوی میگه:
" افراد مبتلا به خ.ا  هرروز به دفعات مختلف و با تمرکز فکر به خود بگویند من به خوبی قادرم که این اعتیاد رو از خودم دور کنم
من قادرم "

[تصویر:  20d5d6d86564853d7c502090b0b8d1a6.gif][تصویر:  20d5d6d86564853d7c502090b0b8d1a6.gif][تصویر:  20d5d6d86564853d7c502090b0b8d1a6.gif]
شادو سلامت باشید
53 یاعــــــــــــــــی 53

سلام دوستان
من متاسفانه بعد از 80 روز پاکی طی 2 هفته متوالی شکستم
و بسی ناراحت بودم اما عزممو جزم کردم و تصمیم گرفتم به امید خدا و یاری امام حسین دوباره
روزای پاکیمو بدست بیارم
پس دوباره از پله اول شروع میکنم و از فردا شب میام اعلام وضعیت
به امید پاکی ابدی هممون...
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام دوستان.
من دیروز ظهر پاکی مو شکستم ولی دستمو گذاشتم رو زانو هام و به خودم گفتم پسر غصه نخور. بچه های کانون کمکت می کنن.
بعد یه یاعلی گفتم و دوباره شرو کردم.
امیدوارم دوباره قبول کنین بیام تو مسابقه.
sepehrjam / پنج آذر/ هیچ روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان