امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۶ روز خوب
خدایا فقط میتونم بگم شکرت ولی خوب میدونی این مراقبت باید همیشگی باشه پس منو مغرور نکن حتی اگه یکسال از پاکیم بگذره
 سپاس شده توسط
آرش / 1 روز خوب / 16 آذر
سلام به همه. سلامتی همه پاکای عالم Confetti

میثم تنها / 18 آذر/ 1 روز خوب 317

سلام به الون عزیز. 53
یه تشابه اسمی جالب داریم Hanghead
ممنونم از روحیه ای که دادی. 49-2
حالا دیگه تنها نیستم Confetti

(1394 آذر 16، 23:37)alOne but Happy نوشته است:
(1394 آذر 16، 22:46)S.M.M نوشته است:  S.M.M ا/ 13 آذر/ 3 روز خوب 
ممنونتم خدا. عاقبت به خیر کن من و همه رفیقام رو...

(1394 آذر 16، 23:30)JAMASB نوشته است: JAMASB ا / 13 آذر / 3 روزخوب

سلاممممممممم بر هر دو قهرمان به زووودی 10 روزه خواهیددد شددددددد..مقاوم باشید و شادددددددددددددد..
مرسی از اعلامممممممم وضعیت 302 302

آخرشم یاد نگرفتم چطوری پاسخ بدم !!!!!!!!!!! Hanghead Hanghead Hanghead
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

آخرین ترک / 9 آذر / 10 روز خوب Confetti
سلام دوستان حالتون چطوره؟

من که خیلی خوبم باورم نمیشه اینقدر تنوستم مقاومت کنم و خدا کمکم کنه واقعا خوشحال هستم

دوستان گفتم همین جا بگم که چی کمکم کرده من چند وقتی هست که سخنرانی های استاد پناهیان در موضوع تنها مسیر رو دارم گوش میدم واقعا تاثیر زیادی روی من گذاشت و به بقیه دوستان هم توصیه می کنم که حتما گوش کنید مباحثی در رابطه با جهاد با نفس داره و برنامه اصلی زندگی انسان داره

حتما حتما دوستان سرچ کنن تنها مسیر استاد پناهیان دانلود کنن
سرباز تواب/11 آذر/ 8 روز خوب
سلام
پسر پاکی / 1 روز خوب
سلام

1 روز خوب
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.9.18

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

آخرین ترک / 9 آذر .................. 10 روز خوب داری قهرمان   [تصویر:  z_herz1.gif]

سرباز تواب / 11 آذر .................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان

انگیزه پاکی / 13 آذر .................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
داش حسین / 26 آبان ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
Pedram. ا/ 27 آبان ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
saeid0035 ا / 7 آذر ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
 rezvaneh ا / 13 آذر .............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

ghasedak24 ا / 25 آبان ......................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
S.M.M ا / 13 آذر ................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان 
منشور / 12 آذر ......................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
JAMASB ا / 13 آذر .............................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
ruzrovshan ا / 9 آذر .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 17 آذر ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
پسر پاکی / 17 آذر ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
meysam tanha ا / 17 آذر ....................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

sepehrjam ا / 8 آذر ...........................................................بسم الله قهرمان

آقای سنگ پشت / 1 آذر ..........................................................بسم الله قهرمان

Rest_in_pain ا / 1 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
S.M.M ا/ 13 آذر/ 5 روز خوب 
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
سلام 
رضوانه/۱۳آذر / ۶ روز خوب.....خدایا شکرت 53 53 53 53 53 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۷ روز خوب
(1394 آذر 18، 20:25)پسر پاکی نوشته است: سلام
پسر پاکی / 1 روز خوب

سلامتی همه تازه واردا مث خودم بزن زنگو Khansariha (46) 317 302

میثم تنها / 19 آذر/ 2  روز خوب [تصویر:  317.gif] Confetti Confetti 302
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سپاس شده توسط
mostafapersian/نوزدهم آذر/1روز خوب
(1394 آذر 18، 9:44)آخرین ترک نوشته است: آخرین ترک / 9 آذر / 10 روز خوب Confetti
سلامم.افــــــــــــــرین قهرررررمان 10 رووووووووووزه عالی بوددیدد بهتوون تبریک میگم 20 روز خوش بگذره
(1394 آذر 18، 19:16)سرباز تواب نوشته است: سلام دوستان حالتون چطوره؟

من که خیلی خوبم باورم نمیشه اینقدر تنوستم مقاومت کنم و خدا کمکم کنه واقعا خوشحال هستم

دوستان گفتم همین جا بگم که چی کمکم کرده من چند وقتی هست که سخنرانی های استاد پناهیان در موضوع تنها مسیر رو دارم گوش میدم واقعا تاثیر زیادی روی من گذاشت و به بقیه دوستان هم توصیه می کنم که حتما گوش کنید مباحثی در رابطه با جهاد با نفس داره و برنامه اصلی زندگی انسان داره

حتما حتما دوستان سرچ کنن تنها مسیر استاد پناهیان دانلود کنن
سرباز تواب/11 آذر/ 8 روز خوب
سلامممممم.تشکررررررر برای حرفای پر ارزشتون و هم چنین راهنمایی هاتون
2 رووووووووووووز دیگر باقیست کهههههههه برید پیش دوستاتون 20 رووووووووزه
پسر پاکی / 1 روز خوب
سلامممممممممم قهرمان تازززززه نفس یادتون باشههههههه یک شرووع با انرررررررژژژی خیلی موثرره
(1394 آذر 18، 20:48)Alireza 68 نوشته است: سلام1 روز خوب

سلاممممممممممممممم.به به بابا بزررررررررگ مهربون مرسی که اومدید اعلام وضعیت ایشالا که یه شروع متداوم خواهید داشت

(1394 آذر 18، 22:19)S.M.M نوشته است: S.M.M ا/ 13 آذر/ 5 روز خوب 
سلاممممممم..واووووووو نصفه شدددددد 5 رووووووز دیگه بد جور شیطان ضایع میشههههه
(1394 آذر 19، 0:44)rezvaneh نوشته است: سلام 
رضوانه/۱۳آذر / ۶ روز خوب.....خدایا شکرت 53 53 53 53 53 53
سلاممممم.دوووووووووووست خوبم رضوانه جان  دلم میخواد به زودی 10 روزگیت رو ببینم
(1394 آذر 19، 5:53)انگیزه پاکی نوشته است: انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۷ روز خوب
سلاممممممم..انگیززززه پاکی بااا انگیززززه بالاااااااااااااااااااااااااا حتماااا موفق میشیددد تنها 3 روز باقیست
(1394 آذر 19، 11:04)mostafapersian نوشته است: mostafapersian/نوزدهم آذر/1روز خوب

سلاممممممممممم..قهررمان تازه نفس بااا توکل به خدااااااااااا وووو اراده بالاااااا قطعا موفق میشیددد
هر روز بیاین اعلام وضعیت
(1394 آذر 19، 7:25)meysam tanha نوشته است:
پسر پاکی / 1 روز خوب

سلامتی همه تازه واردا مث خودم بزن زنگو Khansariha (46) 317 302

میثم تنها / 19 آذر/ 2  روز خوب [تصویر:  317.gif] Confetti Confetti 302

سلامممم قهرررمان ميثم بااااا انررررررژييييي و شادددد ببخشيد اسم شما از نقل قول جا مونددددد خيليييي ممنونمممممم براي اين همههههههههههه روووووووحيهههههههه ووو اراده ايشالااااا به زودي ١٠ روووزه خواهيدد شدددددد
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
پسر پاکی / 2 روز خوب
الهي...
دردهايي هست كه نمي توان گفت
و گفتني هايي هست كه هيچ قلبي محرم آن نيست!

[تصویر:  1426185938636512.jpg]

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان