امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

وقتی صدای وز وزش میاد سراغمون
 تازه باید جنگمون رو شروع کنیم....

پس یادمون می مونه موقع شروع وز وز  به خودمون میگیم که:
 این همون میدان جــ ــهاد اکــ ـبره بســـ ـم الله

حالا شمشیرو می ندازی زمین یا محکم تر می گیری تو دستات؟
لینک آجیل مخصوص پاکی من و تو
 سپاس شده توسط
بی صدا / 20 آذر / 2  روز پاکی Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
شاهین 70/ 21 آذر / 1 روز خوب
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.9.22

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

انگیزه پاکی / 13 آذر .............................. 10 روز خوب داری قهرمان   [تصویر:  z_herz1.gif]

rezvaneh ا / 13 آذر .............................................................. [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
همـت / 13 آذر ...........................................................................
[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان 
داش حسین / 26 آبان ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
Pedram. ا/ 27 آبان ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
saeid0035 ا / 7 آذر ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

meysam tanha ا / 17 آذر ....................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
ghasedak24 ا / 25 آبان .......................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 منشور / 12 آذر ........................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

ruzrovshan ا / 9 آذر ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 20 آذر ....................................................................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
Alireza 68 ا / 17 آذر .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mostafapersian ا / 19 آذر ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
JAMASB ا / 19 آذر ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
پسر پاکی / 20 آذر .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
شاهین 70 / 21 آذر ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 21 آذر .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
دیگه بسه / 21 آذر ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
mojode_zamini ا / 20 آذر ................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

talkh007 ا / 22 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 21 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

sepehrjam ا / 8 آذر ...........................................................بسم الله قهرمان

آقای سنگ پشت / 1 آذر ..........................................................بسم الله قهرمان

Rest_in_pain ا / 1 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
 همـت / 13 آذر/ 9 روز خوب
چیزی نمونده تا همتون رو به خدا بسپرم. برام دعا کنید تا این یک روز هم به خوبی و خوشی سپری بشه.
Confetti 

سلام رفقا!

دیگه من روS.M.M  صدا نکنیدا.... من همـت شدم.
4chsmu1
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام 
رضوانه/۱۳ آذر/ ۱۰ روز خوب…خداروشکر  53 53 53 53 53 53 53 53 53  53
خداروشکر ده روز تموم شد....برام دعا کنید ممنونم 
از همراهی همگی خیلی ممنونم 
هر روز  برای همتون دعا میکنم...ان شاءالله که دیگه دست خدا رو رها نکنیم
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
 زندگی نو/25 آذر/4 روز خوب
حالت  سوخته را   سوخته دل  داند و  بس

شمع دانست كه جان دادن پروانه ز چيست
سلام به همگی 
21آذر/یک روز خوب
منشور/12 آذر / 6 روز پاک
53 53 53
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
بی صدا / 20 آذر / 3  روز پاکی

خدا رو شکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر از وقتی اومدم اینجا حالم خیلی بهتر شده 53 53 53 53 53 53
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.9.23

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

rezvaneh ا / 13 آذر ....................... 10 روز خوب داری قهرمان   [تصویر:  z_herz1.gif]

همـت / 13 آذر ...........................................................................
[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
  منشور / 12 آذر ....................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 داش حسین / 26 آبان ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
Pedram. ا/ 27 آبان ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
saeid0035 ا / 7 آذر ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

meysam tanha ا / 17 آذر ....................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
ghasedak24 ا / 25 آبان .......................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
*new_life* ا / 25 آبان ............................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 20 آذر .................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
ruzrovshan ا / 9 آذر ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 17 آذر .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mostafapersian ا / 19 آذر ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
JAMASB ا / 19 آذر ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
پسر پاکی / 20 آذر .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
شاهین 70 / 21 آذر ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 21 آذر .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
دیگه بسه / 21 آذر ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
mojode_zamini ا / 20 آذر ................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
talkh007 ا / 21 آذر ........................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

mahsa.milad ا / 21 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

sepehrjam ا / 8 آذر ...........................................................بسم الله قهرمان

آقای سنگ پشت / 1 آذر ..........................................................بسم الله قهرمان

Rest_in_pain ا / 1 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
 همـت / 13 آذر/ 10 روز خوب
رفقا من رو حلال کنید. بالاخره تونستم پیروز بشم. ببینیم بعدی رو چی کار می کنیم. مسابقه 20 روزه منتظر همتون هستم.
از شازده کوچولو هم ممنون که زحمتمون تو این 10 روزه گردن شما بود.
یا علی
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti 
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
زندگی نو/24 آذر/5 روز خوب
 سپاس شده توسط
بی صدا / 20 آذر / 0  روز پاکی
دوباره از نو...
 سپاس شده توسط
سلااام
موجود زمینی
۲۰ آذر
۳ روز خوب
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان