امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام
پیچک/3دی/4روز خوب 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام. جدی جدی دیگه گرد و خاک دارید میکنید خانم پیچک. Confetti Confetti Confetti
ماشاالله ماشاالله ماشاالله 49-2 49-2 49-2 49-2 49-2 49-2 49-2
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

سپاس شده توسط
با سلام خدمت مسعول محترم این تاپیک 53 53 53 53
من رو هم قابل میدونید در بینتون پست بزارم 303 
و اینکه برای پست گزاشتن تو مسابقه ی بهترین ها برام مشکل ایجاد نمیشه
اخه من بعد از چند وقت توبم شکسته شده اگه اشکال نداره اینجا هم فعالیت کنم Shy Hanghead
 نـــرمش با شیطون عـــینه شـــکسـته

پس حالا که شیطون هی میاد و میره

منم لحــظه به لحـ ـظه چاقومو تیـــز می کنم

**تیز کردن چاقو : هر چی که تو رو قوی تر می کنه و بیداری و هوشیاریت **
 سپاس شده توسط
سلام ببخشید دیروز اعلام وضعیت نکردم.                                                                                              توفیق/۶دی/۱ روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام
Pourya.sh...هشت دی...سه روز پاکو عالیو خوب

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
سلام. یا علی. بسم الله الرحمن الرحیم [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

میثم تنها / 5 دی / 3 روز خوب عالی دوست داشتنی [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سلام 
عاشق اباالفضل/3دی /6روز خوب 53
سلام به همگی 49-2
چقدر خوب که امروز همه اعلام وضعیتا خبر از پاکی میدن  2uge4p4
(1394 دي 8، 0:53)پیچک نوشته است: سلام
پیچک/3دی/4روز خوب 53

سلام به شما  2uge4p4

مرسی از اعلام وضعیت خوبتون,همیشه به پاکی ایشالا 49-2

(1394 دي 8، 6:09)توفیق نوشته است: سلام ببخشید دیروز اعلام وضعیت نکردم.                                                                                              توفیق/۶دی/۱ روز خوب

ایشالا تا آخر 10 روز,مثل همین روز اول با پاکی بگذره  2uge4p4

(1394 دي 8، 15:54)Pourya.sh نوشته است: سلام
Pourya.sh...هشت دی...سه روز پاکو عالیو خوب

ماشالا  49-2

خیلی خوب دارید پیش میرید 49-2

منتطر روزای پاک بعدیتون هستیم 317

(1394 دي 8، 18:08)meysam tanha نوشته است: سلام. یا علی. بسم الله الرحمن الرحیم [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

میثم تنها / 5 دی / 3 روز خوب عالی دوست داشتنی [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]

به به,یه اعلام وضعیت پر انرژی دیگه  49-2

باریکلااااااااا 317

(1394 دي 8، 19:11)عاشق اباالفضل نوشته است: سلام 
عاشق اباالفضل/3دی /6روز خوب 53

باریکلا  317 
پاکیتون ادامه دار شه ایشالا تا خود 10 روز  317
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.08

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

عاشق اباالفضل / 3 دی ................................................................ [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
  saeid0035 ا / 7 آذر ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

reza70 ا / 28 آذر .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
پیچک / 4 دی .............................................................................
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
pourya.sh ا / 6 دی ................................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
meysam tanha ا / 5 دی .........................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

ruzrovshan ا / 9 آذر ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
یا-حق / 27 آذر ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شاهین 70 / 30 آذر ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

Alireza 68 ا / 17 آذر ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mostafapersian ا / 19 آذر .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
پسر پاکی / 20 آذر ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 21 آذر ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
maryam sadat ا / 28 آذر .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
دیگه بسه / 3 دی .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 6 دی ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 توفیق / 6 دی ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

talkh007 ا / 7 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

biseda ا / 5 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

محمد می تواند / 5 دی ..............................................................بسم الله قهرمان

...mehdi ا / 3 دی ..................................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا / 29 آذر .......................................................بسم الله قهرمان

pourya13 ا / 29 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

saeed-61 ا / 26 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

s.r.tahami ا / 28 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 21 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلام 
عاشق اباالفضل/3دی/7روز خوب 53 128fs318181
سلام
پیچک/3دی/5روز خوب 53

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام
پوریا ...امروز نه دی....چهار روز خوبو عالی

بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
سلام. یا علی. بسم الله الرحمن الرحیم [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

میثم تنها / 5 دی / 4 روز خوب عالی دوست داشتنی [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]

Khansariha (46)    
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سلام
پیچک/3دی/6روز خوب 53
خدایا شکرت 53

در این دنیا اگر غم هست