امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

بابا لنگ دراز هستم/ 20 بهمن 94/با عرض معذرت از خودم، 0روز خوب

لطفا دوستان به هیچ عنوان پای این پست تشکر نزارین....
این پست من تشکر نداره....
جای شما باشم میرم چند تا اعتبار منفی هم میدم....لطفا چند نفر از شما بره اعتبار منفی بده....
کار خوب تشکر واعتبار میگیره ...کاری که خوب نباشه ارژش تشکر نداره....
تمام////....
 سپاس شده توسط
سلام ب همه
فراموشی/17 بهمن/4 روز خوب
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

تواب / 21 بهمن / 0 روز خوب 
سلام .. به همه !
مهندس شریف / 11 بهمن / 10 روز ..
الان من برم مسابقه بعدی ؟؟!!
سلام
ساحل آرام / 21 بهمن 94 /  0  روز پاک 

دوستان من خیلی وقته نبودم روزای پاک با روزای خوب فرق داره ؟
قبلا فرق داشت  53258zu2qvp1d9v
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
سلام
پسر آریایی،20بهمن،یک روز خوبو عالی از همه لحاظ
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.21

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

Mohandes Sharif ا / 11 بهمن / 10 روز خوب داری قهرمان
برنده مسابقه ده روزه شدی

داش حسین / 11 بهمن / 10 روز خوب داری قهرمان
برنده مسابقه ده روزه شدی

[تصویر:  z_herz1.gif]

ساحل آرام / 21 بهمن .............................................................. بسم الله قهرمان

تواب / 21 بهمن ...................................................................... بسم الله قهرمان

بابا لنگ درازم / 20 بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان

رهااایی / 17 بهمن .................................................................. بسم الله قهرمان

داش علی / 15 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان

سعیده ص / 11 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

biseda ا / 10 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

فراموشی / 17 بهمن ............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

Mmdk ا / 30 دی ................................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

زنبورک / 14 بهمن .................................................................
[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

یا علی گفتیم و / 19 بهمن ......................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
metti ا / 18 بهمن ................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

پسر آریایی / 20 بهمن ........................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

ساحل آرام / 17 بهمن ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
ا king_p ا / 12 بهمن ..........................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام ..خدا قوت به همه
متتی/18 بهمن/3 روز خوب
303
سلام به همگی عزیزان
2 روز خوب
19 آبان
به امید روزای همیشه خوب برای همه ما
[تصویر:  Untitled.jpg]
سلام ببخشید من نمی دونستم که باید آخرین بار انجام اون کار رو برای تاریخ بنویسم برای همین تاریخ عضویتم توی این تاپیک رو نوشتم ولی چشم الان اصلاح می کنم .
یا علی گفتم و / 16 بهمن / 5 روز پاکی
راستی خدا شکر شد 5 روز پاک بدون مشکل
الحمدلله 
دعا فراموش نشه (مرسی)
[تصویر:  05_blue.png]
بابالنگ درازم/20 بهمن 94/یک روزخوب

به خودم قول شرف دادم که تا تموم شدن این مسابقه ده روزه ، روز خوبم،صفر نشه

اگه صفر بشه یعنی من هیچی ندارم،حتی شرف!....
پس نباید صفر بشه.

آخر این ماه تمووم میشه ده روزم.
303
سلام
متاسفم
از فردا انشالله
امیدوار/23 بهمن
53
[img=0x0]http://s7.picofile.com/file/8247234350/04.jpg[/img]
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.22

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

OmmiDVaaR ا / 23 بهمن ................................................... بسم الله قهرمان

ساحل آرام / 21 بهمن .............................................................. بسم الله قهرمان

تواب / 21 بهمن ...................................................................... بسم الله قهرمان

رهااایی / 17 بهمن .................................................................. بسم الله قهرمان

داش علی / 15 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان

سعیده ص / 11 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

biseda ا / 10 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

زنبورک / 14 بهمن .................................................................
[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

فراموشی / 17 بهمن ............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

metti ا / 18 بهمن .................................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
 Mmdk ا / 30 دی ................................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

یا علی گفتیم و / 19 بهمن ......................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
علی علی / 19 بهمن ................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

پسر آریایی / 20 بهمن ........................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

ساحل آرام / 17 بهمن ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
ا king_p ا / 12 بهمن ..........................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
بابا لنگ درازم / 20 بهمن ...................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
پسر آریایی؛بیست بهمن*دو روز خوب
بابا لنگ دراز/20 بهمن 1394/ دو روز خوب
303

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان