امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

پرواز به آسمان /14 شهریور /7
سلام، بچه ها من با خودم عهد کردم از امروز که روز عید قربانه یعنی روز قربونی کردن نفس به مدت ده روز که مصادفه با دهه ولایت و امامت استارت بزنم برا ترک دائمی و یه پرواز همیشگی به این نیت که جشن ده روزه پاکیم رو روز عید غدیر که روز امامت و ولایت مولا علی ایه بگیرم و دیگه انشاالله برا همیشه بپرم ازین قفس به برکت وجود آقا علی بن ابی طالب پاک پاک بشم، دوس دارم اوناکه شکستن از امروز شروع کنن و باهم همقدم بشیم و اونام که رها شدند به بقیه کمک بدن و اینکارو به نتیجه برسونن.
خاک پای همه دوستانم هستم.
"علی جان نظری کن"
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام سلام به همه با اراده ها گل 302
Gol  ایشالا همه خوبین دیگههه.بیایین براتون نخود کیشمیش آوردم 4chsmu1

(1395 شهريور 21، 23:33)پرواز به آسمان نوشته است: پرواز به آسمان /14 شهریور /7

وای آفرین برایه تو پرواز جان 49-2 ماشالا به این پرواز زیباااااا کلی انرژی میدی به ما وقتی به این خوبی پیش میری 317
رسیدی به شماره معکوسسس.۳ ۲ ۱ Confetti خیلی مواظب باشاااااااا ما هم کارا انتقالیتا میکنیم 4chsmu1 جناب خان کمکتون میکنن تو اثاث کشی 128fs318181 

(1395 شهريور 22، 17:49)بنده امیدوار نوشته است: سلام، بچه ها من با خودم عهد کردم از امروز که روز عید قربانه یعنی روز قربونی کردن نفس به مدت ده روز که مصادفه با دهه ولایت و امامت استارت بزنم برا ترک دائمی و یه پرواز همیشگی به این نیت که جشن ده روزه پاکیم رو روز عید غدیر که روز امامت و ولایت مولا علی ایه بگیرم و دیگه انشاالله برا همیشه بپرم ازین قفس به برکت وجود آقا علی بن ابی طالب پاک پاک بشم، دوس دارم اوناکه شکستن از امروز شروع کنن و باهم همقدم بشیم و اونام که رها شدند به بقیه کمک بدن و اینکارو به نتیجه برسونن.
خاک پای همه دوستانم هستم.
"علی جان نظری کن"

خیلی خوبه داداش قهرمانننن 49-2  بنده امیدوار آفرین به این اراده زیباااااااا و آفرین به این عهد زیباااااا 302 
خیلی حرفایه قشنگی زدی جایی برا حرف من نیس 49-2  ایشاللااا جشن پاکی زیبات روز عید غدیر و اعتبار ویژه 
منتظریما قهرمانننن 317 Khansariha (46)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

پرواز به آسمان /14 شهریور /8
عهد با اباالفضل/23شهریور/1 روز خوب وپاک     خدایا به امید خودت 128fs318181
(1395 شهريور 23، 0:42)پرواز به آسمان نوشته است: پرواز به آسمان /14 شهریور /8
وااااااو 8 روووووز عالییییییییییی Khansariha (46)
ایییینه همییینه Khansariha (69)
10صلوات واسه ادامه مسیرتون 53
(1395 شهريور 23، 12:53)عهد با اباالفضل نوشته است: عهد با اباالفضل/23شهریور/1 روز خوب وپاک     خدایا به امید خودت 128fs318181
خوششششش اومددددییییین قهرماااان 49-2 
محکم ومصمم به مسیرت ادامه بده  Khansariha (69)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
پرواز به آسمان /14 شهریور /9
 [تصویر:  53.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  53.gif]

لیست بروز شده * 23 / 06 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  
  [تصویر:  coffeebath.gif]

پرواز به آسمان / 14 شهریور ................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان  
توانا / 10 شهریور ..................................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان   
nameofgodا / 25 مرداد ......................................... [تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان  
هادی / 7 شهریور ................................................. [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان  
آسمانی / 5 شهریور ............................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان  
قلب شیر / 17 شهریور .......................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
  پر پرواز / 20 مرداد ............................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان 
یا خضر (ع) / 17 مرداد ............................................. [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان    
majid33ا / 14 مرداد ............................................ [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
parsa sf ا / 14 مرداد ............................................ [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
بنده امیدوار / 14 شهریور ........................................ [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
خدا دیگه کافیه / ؟ ................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
پسر خوبی میشم / 9 شهریور ................................. [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
داش حسین / 26 مرداد .......................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
Igeا / 21 مرداد ...................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
عهد با ابالفضل / 23 شهریور ..................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
امیر / 15 شهریور ........................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
mohammad1986ا / 15 شهریور ............................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
back to lifeا / 14 شهریور ........................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  

[تصویر:  120.gif]

رند / 19 شهریور .......................  بسم الله قهرمان
اقیانوس اراده / 5 شهریور .......................  بسم الله قهرمان
shahramzا / 2 شهریور ...........................  بسم الله قهرمان
lost.gostا / 24 مرداد ...........................  بسم الله قهرمان
   stranger_mا / 20 مرداد .....................  بسم الله قهرمان
جدی / 18 مرداد ......................................  بسم الله قهرمان
sadegh212 ا / 15 مرداد ........................  بسم الله قهرمان
nafaseakhar ا / 11 مرداد ....................  بسم الله قهرمان
دیگه بسه / 29 مرداد ............................... بسم الله قهرمان
منشور / ؟ ............................................  بسم الله قهرمان
mahdi.shا / ؟ .................................  بسم الله قهرمان
53
سلاااام ب همه 
ی مدت نبودم چون ترس از شکست دوباره داشتم اما الان هم روش ترکمو عوض کردم هم ترس از شکستمو از بین بردم
پرپرواااز/۲۴ شهریور/یک روز عالییی 317 317
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

سلاااااااااااااااااااممممممممممممممممم Khansariha (84)
ماشاللا چقد دندون ریخته اینجا  4chsmu1 خوب شیطونا زدینا  Cowboypistol 

(1395 شهريور 23، 23:25)پرواز به آسمان نوشته است: پرواز به آسمان /14 شهریور /9

وای آفرین آفرین پرواز عزیزززززززززز  49-2 Confetti خدایه خوب و مهربون داداش خوب مارا حفظش کن فقط یه روز دیگه مونده 63 مواظب پاکیت باش هورا ما یه جشن افتادیممممممم.خدا قوت پهلوون Khansariha (69)

(1395 شهريور 24، 11:24)پر پرواز نوشته است: سلاااام ب همه 
ی مدت نبودم چون ترس از شکست دوباره داشتم اما الان هم روش ترکمو عوض کردم هم ترس از شکستمو از بین بردم
پرپرواااز/۲۴ شهریور/یک روز عالییی 317 317

سلام به رویه ماهت قهرماننن 302  دیگه مارو تنها نزارااا ما دلمون تنگ میشه برات Hanghead 
خوش برگشتییییییییی ۱۰ روزه را نورانی کردی داداش عزیز 2uge4p4  آفرین که روشتا عوض کردی و دوباره استارت زدی ایشالا روش جدیدت بهترین روشه و حتما جواب میده من مطمعنممممم 49-2 317 Khansariha (46)

م   ن م ی ت و ن م

پرواز به آسمان /14 شهریور /10
ممنونم خدا...
بچه ها واسم دعا کنید...ممنون از همتون
(1395 شهريور 24، 22:56)پرواز به آسمان نوشته است: پرواز به آسمان /14 شهریور /10
ممنونم خدا...
بچه ها واسم دعا کنید...ممنون از همتون

49-2 49-2 49-2 49-2 Confetti Confetti Confetti

م   ن م ی ت و ن م

سلام دوستان عزیزم
من خیلی بد کردم خیلی
هعییییییی
امروز دو بار انجام دادم . دارم نابود میشم 
ولی من تسلیم نمیشم با تجربه تر و با انگیزه تر تلاش میکنم
راستی قول میدم از این به بعد هر روز پر انرژی اعلام وضعیت کنم
امروز 26 شهریور ماه دیگه 26 مهر تولدمه دعا کنید خدا کمکم کنه جشن یه ماهگیم روز تولدم باشه  302
back to life
26 شهریور
0 روز خوب
53
(1395 شهريور 26، 18:01)back to life نوشته است: سلام دوستان عزیزم
من خیلی بد کردم خیلی
هعییییییی
امروز دو بار انجام دادم . دارم نابود میشم 
ولی من تسلیم نمیشم با تجربه تر و با انگیزه تر تلاش میکنم
راستی قول میدم از این به بعد هر روز پر انرژی اعلام وضعیت کنم
امروز 26 شهریور ماه دیگه 26 مهر تولدمه دعا کنید خدا کمکم کنه جشن یه ماهگیم روز تولدم باشه  302
back to life
26 شهریور
0 روز خوب
53

سلام قهرمان 2uge4p4
هرچی بوده گذشته واونچه که الان مهمه اینه که همین انگیزه وروحیه رو حفظ کنین 49-2
فردا ولادت امام هادی(ع)هستش توسل کنین واز ایشون بخوایین که کمکتون کنه  128fs318181
تلاش کنین 26ام علاوه بر تولدتون جشن پاکی هم بگیرین Khansariha (69)
ان شاا...
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام دوستان

این اولین اعلام منه 317

خیلی خوشحالم ک اینجا رو پیدا کردم

barana
25شهریور
2 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده