امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

دیوار / 15 بهمن / اولین روز خوب
(1395 بهمن 16، 15:55)meep نوشته است: میپ/16بهمن/0روز خوب
بخدا دیگه نمیدونم چکار کنم نهابت ظورم شدم همین 2 روز
سلام داداش meepو man2 نبینم ناراحت باشینا...شما قدرتی تو وجودتون هست که میتونید دنیارو تغییر بدین حالا خودتونو از این گناه دور کنید که چیزی نیست Khansariha (69) الان دو روز ترک بگو دفعه بعد میکنمش سه روز بعد هز بار ترک هی بهش یه روز اضافه کن  Confetti  شماها بهترین مخلوقاتین Khansariha (8) ناامید نباشینو دوباره شروع کنید و توکل به خدا موفق میشین  Khansariha (69)  302
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
^علی^ / ۱۱ بهمن / ۷ روز خوب   1
سلام

مهاجر /10 روز خوب ... به حول و قوه الهی

ایشالا همگی موفق باشید53
سامر
۹ روز خوب
۹/۱۱/۹۵
Khansariha (2) Khansariha (48)
[تصویر:  et7_7.jpg]
ای خاک بر سر بی غیرتم کنن
17بهمن/0روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
دیوار / 15 بهمن / دومین روز خوب
زندگی زیبا / 128fs318181 3 روز خوب  /17 بهمن Smiley-face-biggrin
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
^ علی ^ / ۱۱ بهمن / ۸ روز خوب 
به درخواست دریا جون  انشاءالله اگه وضع مالیم بهتر شد به کمک دوستان یه ماشین میخرم  Gigglesmile 
وایسا ببینم راستی من که یکی داشتم ، آهان چند سالیه خراب شده . انشاءالله درستش می کنم فقط یه کم زمان میبره. پس فعلا خدا نگهدار
[تصویر:  mechanicwht.gif]
۱۰‌روز خوب Khansariha (69)
317  317  317  317
 Khansariha (46)
خب من الان‌باید چیکار کنم؟ 302
پارتی برام میگیرید 4chsmu1
ممنون از همتون که همراهیم کردید
خدایا به دوستای کانونیم یه جزیره وسط اقیانوس بهشت بده 4chsmu1
آمین 303
[تصویر:  et7_7.jpg]
حورا/ ۱۲ بهمن/ ۵ روز به زور خوب
راستی من متوجه نشدم باید چه تعداد اعلام وضعیت بکنیم. هر روز؟ بعد از ده روز؟ دل به خواهی؟
متین/۱۸ بهمن/صفر روز خوب
 "بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 17 / 11 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) مهاجر / ؟ ........................................................................ [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   Khansariha (46)
Khansariha (46) summerا / ؟ .................................................................... [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  Khansariha (46)  
^علی^ / 11 بهمن .......................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
زینبی / ؟ ......................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
حورا / 12 بهمن ................................................................ [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان   
توانا / 2 بهمن ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان 
davoodpahlevaniا / 29 دی ............................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
زندگی زیبا / 15 بهمن ...................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
aliunknownا / 15 بهمن .................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
دیوار / 15 بهمن .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
مهدی. / 22 دی ............................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
nasim021ا / 14 بهمن ..................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
محمد1 / 13 بهمن ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
خدایا خسته ام / 21 دی .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

matin79ا / 18 بهمن..................................  بسم الله قهرمان
meepا / 17 بهمن...........................................  بسم الله قهرمان
man2ا / 16 بهمن...........................................  بسم الله قهرمان
khodayabomidtoا / 15 بهمن..........................  بسم الله قهرمان
rezachangeا / 13 بهمن ..................................  بسم الله قهرمان
pirooz96ا / 13 بهمن..........................................  بسم الله قهرمان
تحت تعقیب / 9 بهمن............................................  بسم الله قهرمان
سحر خ / 3 بهمن...................................................  بسم الله قهرمان
mahdyarا / 2 بهمن...............................................  بسم الله قهرمان
alireza.hا / 23 دی ..............................................  بسم الله قهرمان
[تصویر:  coffeebath.gif]
53
سلام به همه عزیزانم در مسیر بهبودی 

حالتون خوبه ؟
خیلی خوشحالم از اینکه دوباره دارم باهاتون حرف میزنم… میخوام تو این پست کمی درمورد اراده حرف بزنم و بگم که چجوری میشه اراده رو تقویت کرد
انصافا خودت چی فکر میکنی ؟ به نظرت چجوری میشه آدم ارادشو پولادین کنه ؟
اگه بخوایم کمی ریز بینانه تر به این مسئله نگاه کنیم…متوجه میشیم که اراده چیزی نیست جز یه بازویی که باید تقویت بشه و خیلی مسائل هست که در بالا بردن اراده تاثیر گذاره…
اما اگه بخوام ساده تر بگم …اینو میگم که : اراده یعنی بتونی به خودت دستور بدی ! و بعدشم بتونی از این دستور پیروی کنی…
مثلا اراده میکنی که قرمه سبزی کمتر بخوری..حالا اگه بتونی این کارو بکنی یعنی با اراده هستی…
من خیلی هارو دیدم که مثلا دکتر بهشون گفته فلان چیزو نخورید اما هی میخورن..چرا ؟ چون نمیتونه به خودش نه بگه!‍‍ اراده نداره..
میدونی اراده چجوری تقویت میشه ؟
اراده اینجوری تقویت میشه که تو به خودت کم کم دستور بدی! مثلا بگی من میخوام سر سفره نوشابه نخورم….
یابه خودت بگی میخوام به جای 9 ساعت 8 ساعت بخوابم..خلاصه کم کم از خودت کار بکشی و خودتو تو زحمت بندازی…
ادامه مطلب
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
دیوار / 15 بهمن / سومین روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان