امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

1اسفند/با 4 روز خوب و عالی  317
5اسفند/0روز خوب

بازم خراب شد
[تصویر:  05_blue.png]
رزیتا/27بهمن/8روز خوب
شکست خوردم
بعد از ۲۵ روز
خب ناراحتم ولی از طرف دیگه خیلی خوشحالم که تو این ۴ سال هیچ موقع به این تعداد روز نرسیده بودم
خوشحالم که ارادم بهتر شد
توتستم بفهمم ذهنم موقع درس اگه اون کارو نکنم خسته نیست و میتونم رو مباحث تمرکز کنم
بیشتر از همه ازین خوشحالم که دارم تو دستور خدا تلاش خوبی رو میکنم و نتیجه میگیرم
از نو شروع میکنم
به خودت توکل میکنم 53 فقط خودت
۴ اسفند
۱ روز خوب
این بار دیگ بهونه ندارم
[تصویر:  et7_7.jpg]
دیگه خسته شدم احساس میکنم هیچ کاری رو نمیتونم به پایان برسونم ... Tears
20 روز ترک و شکست خوردم دیگه نمیتونم ادامه بدم به این همه تلاش کردن و نتونستن به این همه بی ارادگی خسته شدم
واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم ولی یه چیزو خوب یاد گرفتم هرچقدر هم نماز بخونی و با خدا باشی وقتی اینترنت کوفتی هست تو تحریک میشی  12 
5 اسفند 1 روز خوب
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
(1395 اسفند 5، 16:53)زندگی زیبا نوشته است: دیگه خسته شدم احساس میکنم هیچ کاری رو نمیتونم به پایان برسونم ... Tears
20 روز ترک و شکست خوردم دیگه نمیتونم ادامه بدم به این همه تلاش کردن و نتونستن به این همه بی ارادگی خسته شدم
واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم ولی یه چیزو خوب یاد گرفتم هرچقدر هم نماز بخونی و با خدا باشی وقتی اینترنت کوفتی هست تو تحریک میشی  12 
5 اسفند 1 روز خوب

افرین خیلی خوب تلاش کردی
خب هرچی باعث تحریکت میشه پاک کن.
اگه برات چیزی هم مهمه ولی باعث تحریکت میشه با خدا معامله کن.الکی هم وبگردی نکن .

راستی بچها کلیپ مدیریت زمان رائفی پور رو ببینید
سلام دوستان. متاسفانه شروع مجدد...
sanctityا / 5 اسفند / 0 روز خوب
سامر
۴ بهمن
۲ روز خوب Shy
[تصویر:  et7_7.jpg]
Confetti سلام از ۱ اسفند ۵ روز خوب عالی
ســـــلام [تصویر:  303.gif] 
Mortezaag37/بهمن۲۹/شش روز خوبـــــツ
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 "بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 05 / 12 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Rzt.khaniا / 27 بهمن ......................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان  
mortezaag37ا / 26 بهمن .................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
فلپس / 28 بهمن .................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان 
matin79ا / 18 بهمن .......................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان 
poupakا / 17 بهمن .......................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان 
man2ا / ؟ .......................................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان 
aliunknownا / 18 بهمن ..................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان  
driftا / 1 اسفند ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان 
khodayabomidtoا / 3 اسفند ........................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
summerا/ 4 اسفند ............................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
creedا/ 2 اسفند ............................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
می خوام ترک کنم / 22 بهمن .............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
تواب / 3 اسفند ..................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
زندگی زیبا / 5 اسفند ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
setiyaا / 28 بهمن ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
به امید خودش / 25 بهمن .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

sanctityا /5 اسفند ...............................................  بسم الله قهرمان
meepا /5 اسفند ...................................................  بسم الله قهرمان
maryam.595ا /2 اسفند .......................................  بسم الله قهرمان
nameofgodا / 20 بهمن.......................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
 دلیلش هر چیزی که باشه
پیداش کنیم و رفعش کنیم

واقعا رفعش کنیم

نصف و نیمه رها کردن

نتیجش میشه این که با خودمون کنار نمیایم
و
 بعضی وقتا یه شکستایی به وجود میاد
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]