امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

20 اسفند/9 روز خوب😎
حفاظت / 26 اسفند / 2 روز خوب
[quote pid='384260' dateline='1489779060']
bandeKhodaبند خدا / ٢٦ اسفند / ٣روز خوب

Shy 2
[/quote]
سلام چراناراحتی خوبه که عالی داری پیش میری اصلاناامیدنباش توموفق میشی
فقط باید خیلی تلاش کنی
موفق باشی
(1395 اسفند 28، 7:09)Predictor نوشته است: Predictor .:::. بیست سوم اسفند .:::. پنج روز خوب

نصف راه رورفتی خیلی عالیه مواظب باش که پنج روز دیگه جشن بگیریم برات انشالا

(1395 اسفند 28، 7:30)Mortezaag37 نوشته است: سلام 303
Mortezaag37/اسفند۲۵/چهار روز خوب

افرین ۶روز دیگه مونده تاقهرمانیت ایندفه باجدیت بروپیش که بری برابیست روزه انشالا
موفق باشی
(1395 اسفند 28، 12:55)aliunknown نوشته است: علی / 22 اسفند / 6 روز خوب
دیروز تا مرز شکستن پیش رفتم ولی خداروشکر به خودم اومدم و از راه رفتم به دوستم زنگ زدم که باعث شد آروم تر بشم ... 

خیلی عالیه افرین معلومه راه وهدفتو شناختی که داری براش تلاش میکنی فقط ۴روز دیگه هم تحمل کنی قهرمان میشی هرچند توالان هم قهرمانی چون مقابله کردی
موفق باشی

aliunknown
[quote pid='384305' dateline='1489829892']
(1395 اسفند 27، 12:34)meep نوشته است: واقعا خجالت اوره که بگم ولی بارم صفر شدم
میپ لعنت شده/27اسفند/0روز خوب
علت:حماقت

داداش میپ منم اون زمان که از خ.ا برای خودم یه دیوار ساخته بودم وضعیتم خراب بود Hanghead ولی الان دیگه حتی بهش محل نمیزارم سعی میکنم با وجود اینکه کلی سختی هست ولی خودمو شاد بگیرم و شاد باشم . مطمئن باش اگه این دیوار سختی که برای خودت ساختی رو با ارادت نابود کنی 100% موفق میشی 49-2
[/quote]

عالی ممننون که حواسن به دوستات هست
(1395 اسفند 28، 13:38)meep نوشته است: میپ/27اسفند/1روز خوب
تومیتونی فقط یکم تلاش میخواد موفق باشی
(1395 اسفند 28، 15:04)sabour نوشته است: دریا خانم شرمنده ، ولی منم دیروز صفر شدم /  Hanghead Shy
صبور / 28 اسفند / 1 روز خوب ( دیروز شکستم امروز میشه روز 1 دیگه نه ؟)
ایندفه قویتر بلندشو وراه روادامه بده توموفق میشی ناامیدی ممنوع
(1395 اسفند 28، 19:50)khodayabomidto نوشته است: 20 اسفند/9 روز خوب😎
به به به چه عالی فردا یه قهرمان داریم انشالا حضرت زهرا خودش کمکت کنه به ههممون کمک کنه تابتونیم پاک باشیم
(1395 اسفند 28، 21:53)hefazat نوشته است: حفاظت / 26 اسفند / 2 روز خوب

خوش اومدب خیلی عالی که راه پاکی روانتخاب کردی انشالاموفق باشی

تولد حضرت زهراوروز مادر هم به تک تک شمادوستان تبریک میگم
شاد باشید
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سلام
بند خدا /٢٧ اسفند/ ٤ روز خوب
Shy
دو شبه كه نماز مغرب و عشا م داره قضا ميشه خيلي ناراحتم
Predictor .:::. بیست سوم اسفند .:::. شش روز خوب

بدون پایبند بودن به ارزش هایمان زنده هستیم ، اما زندگی نمیکنیم

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 28/ 12 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

khodayabomidtoا/ 20 اسفند ............................................. [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان  
maryam.595ا/ 18 اسفند .................................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان  
predictorا/ 23 اسفند ............................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان  
matin79ا / 18 بهمن .............................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان 
aliunknownا/ 22 اسفند ........................................................ [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان  
زندگی زیبا / 22 اسفند .............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان    
alireza7ا / 20 اسفند ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
summerا/ 15 اسفند ............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
bandeKhodaا/ 25 اسفند ...................................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان  
mortezaag37ا/ 25 اسفند .................................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان  
ali2872ا / 22 اسفند ............................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
hefazatا/ 26 اسفند ............................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
تواب / 19 اسفند .................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
creedا/ 2 اسفند ..................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
می خوام ترک کنم / 22 بهمن .............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
sabourا / 28 اسفند .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
وریا / 25 اسفند ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
روزبه / 22 اسفند ..................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
meepا / 27 اسفند .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
setiyaا / 28 بهمن ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
به امید خودش / 25 بهمن ....................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

man2ا /15 اسفند ......................................................  بسم الله قهرمان
نسترن /18 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان
rezakp69ا /13 اسفند ...............................................  بسم الله قهرمان
vin dieselا /7 اسفند .................................................  بسم الله قهرمان
nameofgodا / ؟ .......................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
 سپاس شده توسط
میپ/29اسفند/0روز خوب
یک فکر مسخره شروع میشه و بعد بشدت ذهن لعنتی درگیرش میشه تا بازم .....
[تصویر:  05_blue.png]
امسال من در قله پاکی خواهم ایستاد

طوری برای یه زندگی پاک تلاش میکنم که

پاکی جزئی جدانشدنی از من باشه

من اشرف مخلوقاتم 

ایمان قلبی دارم که یک روز خوب بهتر از یک روز بد هست
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
Predictor .:::. بیست و نهم اسفند .:::. صفر روز خوب
خیلی عصبانی هستم. اولین شکست من در انجمن کانون ترک

بدون پایبند بودن به ارزش هایمان زنده هستیم ، اما زندگی نمیکنیم

20 اسفند /10 روز خوب[FROG FACE]
بچها یمدت اف میشم فداتون
عیدتونم مبارک[BOUQUET][ROSE]
سلام 303 منم شکستم :(
Mortrzaag37/اسفند۲۹/صفر
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلامممممممم سلااامممممممم سلااااامممممممممممممممم
وای پیشاپیش عیدتون مبارک قهرمانایه گل و گلابببببببببببب 49-2 Confetti
یه سال دیگم گذشت چه زود Shy
خوشحالم که امسالا کناره شماها تو ۱۰ روزه بودم واقعا عالی بود کلی انرژی گرفتمم از این روحیات و انرژیتون و مخصوصا اراده عالیتون که کم ارزش نداره 49-2 ایشالا یه سال عالی و پاک داشته باشین.دعا یادتون نرههههههههه مخصوصا من خیلی نیاز دارمممم 302

(1395 اسفند 29، 1:00)bandeKhoda نوشته است: سلام
بند خدا /٢٧ اسفند/ ٤ روز خوب
Shy
دو شبه كه نماز مغرب و عشا م داره قضا ميشه خيلي ناراحتم

داداش داداش میخاهم بهت یه هشدار بزرگ بدممممم قضا شدن نماز برابره با باز شدن راه وسوسه شیطون خبیث Swear1
پس مراقب باششششش.جا داره بگم خیلی عالی پیش میری آفرین Khansariha (69) عیدی من یادت نره من پاکی ازت عیدی میخام 4chsmu1

(1395 اسفند 29، 1:43)Predictor نوشته است: Predictor .:::. بیست سوم اسفند .:::. شش روز خوب

وای عالیه داداششششششششش قهرمان (اسمت چه سخته 4chsmu1) میخام عالی ادامه بدیاااااااااا یا علی پسسسسسس
عیدی منم یادت نره پاکی میخام ازت Confetti

(1395 اسفند 29، 3:03)meep نوشته است: میپ/29اسفند/0روز خوب

داداش میپ میخام با کلی انرژی بگی یا علی .اینکه اینقد ناراحت میگی صفر خودش باعث بی انگیزگیت میشه هاااا Swear1
من عیدی موخام جیغ یالا پاکی پاکی عیدی منه  Khansariha (58)
(1395 اسفند 29، 10:36)aliunknown نوشته است:
(1395 اسفند 29، 3:03)meep نوشته است: میپ/29اسفند/0روز خوب

خب نزار ذهنت رو درگیر کنه !
من که دیروز ذهنم بدجور درگیر شده بود تنها هم بودم تو خونه کم کم داشتم میرفتم سراغش ولی یه لحظه فکر کردم که با اینکار چی بهم میرسه چی میشه به جز ضرر چیز دیگه ای هم داره و به خودم گفتم من میتونم و سریع رفتم چند تا آهنگ ( بی کلام ) گوش دادم و ذهنم آروم شد تا تقریبا یادم رفت اصن به چی داشتم فکر میکردم
اینجور وقتا یچیزی تعیین کن تا فوری بری سراغش ( مثل آهنگ گوش دادن یا هر چیزی که مشغولت کنه ) و این فکرهای بد رو از خودت دور کنی
موفق باشی 53

دقیقا با حرفات موافقم داداششششششش Khansariha (69)
عالی بود مرسی حواست به داداشا هست 302

(1395 اسفند 29، 10:46)aliunknown نوشته است: علی / 22 اسفند / 7 روز خوب Hanghead

به به وارد شماره معکوس شدیما 4chsmu1میخام یه کله تا تهش بری تو از بهترینایی شکی در آن نیس 49-2
عیدی منم فراموششششش نشه ها 4chsmu1

(1395 اسفند 29، 11:06)هادی نوشته است:
امسال من در قله پاکی خواهم ایستاد

طوری برای یه زندگی پاک تلاش میکنم که

پاکی جزئی جدانشدنی از من باشه

من اشرف مخلوقاتم 

ایمان قلبی دارم که یک روز خوب بهتر از یک روز بد هست

عالی بوددددد داداش هادی Khansariha (69)

(1395 اسفند 29، 19:39)Predictor نوشته است: Predictor .:::. بیست و نهم اسفند .:::. صفر روز خوب
خیلی عصبانی هستم. اولین شکست من در انجمن کانون ترک

داداش باید خودت آروم کنی بدا من تنبیت میکنم 4chsmu1 پاشو پاشو تو که اینقد عالی هسی با یه شکست قرار نیس خودتا ببازی پاشووووو پهلوون تو از بهترینایییییییی تو عالی هسی ادامه بدههههه
منتظر خبرا خوبت هستم

(1395 اسفند 29، 20:01)khodayabomidto نوشته است: 20 اسفند /10 روز خوب[FROG FACE]

جیغ جیغ جیغ
دس دس دس 
هورا هورا هورا
و همچنین رقص رقص رقص
داداش خیلی خوبهههههه خیلی قهرمان 49-2 عالی بودی عالی عالی
عیدی من دادی دگه ازت عیدی نمیخام ایشالا ۲۰ روزه هم عالی بری جلوووووووو

(1395 اسفند 29، 20:07)Mortezaag37 نوشته است: سلام 303 منم شکستم :(
Mortrzaag37/اسفند۲۹/صفر

اوا چطو شدددددد Swear1  
اشکال نداره فدا سرت دوباره پاشو یا علی بدو 
منتظرتمممم که خبر خوب هستما یا علی
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

زندگی زیبا Confetti  / 22 اسفند 9 / 7 روز خوب Khansariha (2) 49-2 2uge4p4
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
حفاظت / ۲۶ اسفند / ۳ روز خوب
متاسفانه یک مشکلی که همیشه گریبان مارو در روزهای اولیه ترک میگیره اینه که در درصد بالایی از اوقات : کفه ترازو بین جذبه لذت و تجربه اون کار و بین قانع کردن خودمون که اون کارو نکنیم به سمت لذت دوباره سنگینی شدیدی داره,در اکثر موارد همه ما میدونیم که این کار خوب نیست و یک ثانیه بعدش که تموم میشه داغون و پشیمونی بار میاد ولی لذتش ول کن نیست چون هنوز زیر زبونمونه,البته این خوبی که داره تو رابطه واقعی فکر کنم همین باعث همبستگی و کشش بیشتر بین زن و شوهر بشه,ولی زمانی میشه از این کار دست کشید که یک مدت بگذاریم زور رو سرمون باشه بعدش راحت میشه ولی گذر از این روزهای اولیه یکم سخته ولی غیر ممکن نیست.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان