امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

تواب / 17 خرداد / 0 روز
بچه شکستم تیکه تیکه شدم ولی چسب همرامه دوباره بلند میشم سعید/ 17 خرداد /0روز
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

مطمنم این سری میتونم 49-2  2روز عالی 15خرداد
(1396 خرداد 15، 17:54)aliunknown نوشته است: لعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــنت خدا بر تو شیطون عوضـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
از درد عذاب وجدان دارم نابــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود میشم
لعنتی دیدی من دیگه به وسوسه هات جواب نمیدم یک راست رفتی سراغ خونوادم !؟
که بیان بهم بگن ما فهمیدیم تو خ.ا میکنی تا باعث بشه تو خودم شکسته بشم و یک راست دوباره بیام سمت خ.ا ؟
آماده باش که بدجوری میخوام بهت ضربه بزنم ، قول میدم جوری نابودت کنم که دیگه به هیچ عنواااان به سمتم نیای لعنتــــــــــــــــــــــــــــی
هیچ نظری ندارم خدا الان چه فکری نسبت بهم داره ... دارم نابود میشم مخصوصا اینکه تو ماه به این بزرگی شکستم
حالم به دو ساعت از این ور به اون ور شد ....
علی / چند دقیقه قبل / 10 روز و 2 دقیقه خوب 
علی الان / 16 خرداد / 0 روز خوب 
10 روز دیگه انتقام میگیرم ازت شیطون عوضـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی  Swear1

خودت حیفت نیومد ده روزت رو حروم کنی؟نذارهیچ مسله ای باعث شکستت بشه انشالاکه دیگه ایندفه جدی وبااراده شروع کنی
موفق باشی
(1396 خرداد 15، 21:09)nahj نوشته است: نهج / 6 خرداد / 10 روز خوب

این جهان همچون درختست ای کرام Khansariha (56)               ما برو چون میوه‌های نیم‌خام 7

سخت گیرد خامها مر شاخ را 18                زانک در خامی نشاید کاخ را vayy

چون بپخت و گشت شیرین لب‌گزان 53258zu2qvp1d9v          سست گیرد شاخها را بعد از آن 2uge4p4

هورااااااااا یه قهرمان داریم عالیییییییی باریکلابه ارادت انشالاکه مراحل بعدی هم همینطور پیروز وسربلند باشی
موفق باشی
(1396 خرداد 16، 14:50)meep نوشته است: میپ/16خرداد/0روز خوب

داداش تومیتونی خودتودست کم گرفتی شیطونو خیلی سرترازخودت میبینی انقدرراحت بهش رودادیا سفتتتت محکمممن جدییییی شروع کن اگه این ده روز روبگذرونی باورکن بعدش دیگه حیفیت میاد بشکنی
موفق باشی
(1396 خرداد 16، 23:39)engineer نوشته است: engineer/ نه خرداد / هفت روز خوب
خیلی خوبه ولی  فشار زیاد شده امشب 49-2

خیلی عالی باریکلا امامواظب باش نذارفشارهاباعث شکستت بشه مراقبتهاروبیشتر کن
موفق باشی
(1396 خرداد 17، 0:44)تـــواب نوشته است: تواب / 17 خرداد / 0 روز

داداش یکم سخت بگیر به خودت نذاراین عمل انقدرراحت ودردسترس بشه برات بجنگ باهاش ذهنتوخالی کن ازهرچی محرکه انشالاایندفه دیگه شاهد شکستت نباشیم
موفق باشی
(1396 خرداد 17، 4:23)Saeed1396 نوشته است: بچه شکستم تیکه تیکه شدم ولی چسب همرامه دوباره بلند میشم سعید/ 17 خرداد /0روز

انشالاکه این شکست اخرین شکست باشه ودرس عبرت باشه تادیگه درقبال شیطون کم نیارب محکم وجدی شروع کن موفق باشی
(1396 خرداد 17، 10:52)ya mahdi نوشته است: مطمنم این سری میتونم 49-2  2روز عالی 15خرداد

انشالاایندفه قویتر وجدیترشروع کرده باشین باورکنین حیفه همه سختیازحمتایی که میکشین یدفه حروم بشه پس مقاومت روبیشترکنید موفق باشید
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
تواب / 17 خرداد / 16 ساعت خوب 2uge4p4
engineer/ نه خرداد / 8 روز خوب 49-2
امروز از بیخ گوشم گذشت. مطمنم اگه کانون نبود که من هر روز به خودم یادآوری بکنم حداقل امروز  خراب میکردم.
خداروشکر

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سلام سلام سلامممممممممم
طتعات و عبادات قبول باشود  4chsmu1

(1396 خرداد 17، 16:36)تـــواب نوشته است: تواب / 17 خرداد / 16 ساعت خوب 2uge4p4

داداش تواب من شیرههههههههه تو میتونی شک نکننننن پهلون عالیه واقعا داداش حیلی خوش حالمممم
یا علی.

(1396 خرداد 17، 19:33)engineer نوشته است: engineer/ نه خرداد / 8 روز خوب 49-2
امروز از بیخ گوشم گذشت. مطمنم اگه کانون نبود که من هر روز به خودم یادآوری بکنم حداقل امروز  خراب میکردم.
خداروشکر

داداش من شیرههه همینه پهلوننننن منم همیشه چشم به راهم که بیاییی پس دل منم نشکنیاااا 4chsmu1 
یا هلی
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

بنیامین/16 خرداد/2 روز پاکی

ارسال شده از SM-G900FDs با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
خیلی عصبیم و خسته 2 2 2 17خرداد/1روز خوب
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 18، 23:41)aliunknown نوشته است: علی / 18 خرداد / 1 روز خوب
دیشب ساعت 3 شکستم  Shy Hanghead
چون نمیتونم ساعت 3 بیام برای اعلام وضعیت بجاش ساعت 12 اعلام میکنم  Hanghead
53

سلام علی جان نگران نباش،پله پله جلو بریم؛به یکباره همه چیز درست نمیشه:
•    من معتقدم موفقیت زمانی به دست می آید که یک قدم جلوتر برویم؛ یعنی ضمن استقبال از ناملایمات و سختی ها شکست را بخشی از زندگانی خود بدانیم. جان ماکسول
engineer/ نه خرداد / 9روز خوب

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

تواب / 17 خرداد / 2 روز خوب
17خرداد /2روز خوب Hanghead
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 19/ 03 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

engineerا / 9 خرداد .......................................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان    
yazahra1ا/ ؟ ................................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
donya_aا/ 19 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
ya mahdiا / 17 خرداد ......................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان       
تواب / 17 خرداد ..................................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان         
benjaminا / 16 خرداد .......................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان         
موری / 14 خرداد .................................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان       
هادی / 19 اردیبهشت ........................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان         
riseا / 19 خرداد .................................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
aliunknownا / 18 خرداد ..................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
سرباز / 18 اردیبهشت ............................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       

49-2 49-2 49-2

saeed1396ا / 17 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان
مجنون شهر / 11 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان
meepا / 16 خرداد ................................................  بسم الله قهرمان
sepideh72ا / 10 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
17 خرداد/3رز خوب Hanghead
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان