امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام دوستان دیروز اعلام وضعیت نکردم چون کل روز رو سر کار بودم و شب هم مثل جنازه خوابم برد...
mehddi_karajii / هشتم اردیبهشت / 3 روز خوب 

چند تا نکته رو میخواستم توضیح بدم از مهمترین عواملی که باعث میشه من رو به سمت خ.ا بکشونه فیلم های پورن است و افکار بد. در مورد اول باید با اراده از دیدن این فیلم ها اجتناب کنم و کنترل ذهن، هر روز سعی میکنم کنترل ذهن بیشتری داشته باشم مثل بازی میمنه هر چقدر تمرین میکنم بیشتر یاد میگیرم مثلا در طول روز هی از خودم میپرسم چه افکاری در سر دارم و چرا؟ ایا این افکار به من کمک میکنن یا منو به حاشیه میبرن . اگه جواب اولی باشه سعی میکنم همون افکار رو ادامه دهم ولی اگه جواب دومی باشه باید افکار من تغییر کنن و این کار رو با قدرت کلامم و همین طور توجه به موضوعات دیگر انجام میدم...
خدایا جاهای که میتونستی مچمو بگیری 
دستمو گرفتی....  
چقدر مهربونی 63

[تصویر:  05_blue.png]
(1398 ارديبهشت 8، 6:19)mehddi_karajii نوشته است: سلام دوستان دیروز اعلام وضعیت نکردم چون کل روز رو سر کار بودم و شب هم مثل جنازه خوابم برد...
mehddi_karajii / هشتم اردیبهشت / 3 روز خوب 

چند تا نکته رو میخواستم توضیح بدم از مهمترین عواملی که باعث میشه من رو به سمت خ.ا بکشونه فیلم های پ,,,,ن است و افکار بد. در مورد اول باید با اراده از دیدن این فیلم ها اجتناب کنم و کنترل ذهن، هر روز سعی میکنم کنترل ذهن بیشتری داشته باشم مثل بازی میمنه هر چقدر تمرین میکنم بیشتر یاد میگیرم مثلا در طول روز هی از خودم میپرسم چه افکاری در سر دارم و چرا؟ ایا این افکار به من کمک میکنن یا منو به حاشیه میبرن . اگه جواب اولی باشه سعی میکنم همون افکار رو ادامه دهم ولی اگه جواب دومی باشه باید افکار من تغییر کنن و این کار رو با قدرت کلامم و همین طور توجه به موضوعات دیگر انجام میدم...

خب مهدی جون آسیب شناسی خوبی انجام دادی Khansariha (56)
بیشترین ضربه رو از سمت دیدن فیلم های مستهجن داریم میخوریم Hanghead
پس من برنامه مخصوص کانون برای شما رو میفرستم. Khansariha (69)
برنامه پیشنهادی کانون به شما [تصویر:  badaf.gif][تصویر:  badaf.gif][تصویر:  badaf.gif]

هدف اصلی 1 : حذف کامل فیلم های پ:::::ن  (به مدت 10 روز البته نه به این معنا که بعد از 10 روز مجوز بازگشت بهش رو داریم )
هدف اصلی 2 : داشتن 10 روز خوب  (البته نه به این معنا که بعد از 10 روز مجوز بازگشت به گناه داریم )
[تصویر:  scrapbooksmiley.gif][تصویر:  scrapbooksmiley.gif][تصویر:  scrapbooksmiley.gif]

برنامه  1 : ثبت نمازهای روزانه و تلاش برای اجرای هر چه بهتر اون ( به مدت 10 روز) (میتونی از تاپیک قرار عاشقی استفاده کنی )
برنامه 2 : کنترل نگاه ها و تلاش برای کنترل ورودی اصلی بدن یعنی چشم (میتونی از تاپیک کنترل نگاه و ذهن استفاده کنی)
برنامه 3 : کنترل دریچه ذهن ، شناختن و حذف صداهای شیطان (میتونی از تاپیک کنترل نگاه و ذهن استفاده کنی)
 [تصویر:  sagittariuss.gif][تصویر:  sagittariuss.gif][تصویر:  sagittariuss.gif]

در طول برنامه به خودمون یاداور میشیم که:
- خداوند رو بزرگترین شاهد و ناظر میبینم [تصویر:  echo.gif]
- هر روز اهداف و برنامه ها رو برای خودم مرور میکنم.[تصویر:  hangin.gif]
- همه روزه برای پاک کردن غبار از روح متعالی خداوند در درونم تلاش میکنم [تصویر:  rainbowed.gif][تصویر:  rainbowed.gif]
- از بن بست ها و مشکلات نا امید نمیشم و هراسی ندارم [تصویر:  twzonesmiley.gif]
- در این راه فقط به عشق خدا قدم میذارم و فقط از خودش کمک میخوام Please
- تمام پل های به سمت گناه رو حذف میکنم ( مثلا برای شخص بنده اینستاگرام خیلی مضره)

دوپینگ   Muscular Muscular Muscular Muscular
- مرور روزانه قرآن این سیگنال رو به ذهن میفرسته که بدی ها و افکار مزاحم باید دور بشن 128fs318181 
- سخنرانی های استاد پناهیان و استاد رائفی در راهی که میریم خیلی موثره حتما روزانه گوش کنیم (استاد پناهیان، آقای رائفی پور)

و در پایان
ما حضور روزانه شما در این تاپیک و مشارکت و به چالش کشیدن اهداف رو نیاز داریم
در لحظات سخت حضور شیطان فقط پناه بردن به خدا چاره سازه ... کانون هم با تاپیک اورژانس میتونه کمک خوبی باشه

تلاش = موفقیت Khansariha (46)
[تصویر:  s8cl_new-life.jpg]
mehddi_karajii /نهم اردیبهشت / 4 روز خوب 

امروز 9 اردیبهشت تولدمه......... هورا هورا هورا........ Confetti 49-2 317 Confetti
دستمو گرفتی....  
چقدر مهربونی 63

(1398 ارديبهشت 8، 23:14)mehddi_karajii نوشته است: mehddi_karajii /نهم اردیبهشت / 4 روز خوب 

امروز 9 اردیبهشت تولدمه......... هورا هورا هورا........ Confetti 49-2 317 Confetti

سلاااااام 6
آفرین مهدی جون
خیلی خوب پیش اومدی رفیق
برنامه هاتو تنظیم کردی ؟

[تصویر:  Asea.jpg]
 چند ثانیه به این عکس نگاه کنیم Gigglesmile 
خیلی قشنگه
...............
تا کشف بعدیم فعلا خدافظ Khansariha (129)
 سپاس شده توسط
سلام 
من کاربر جدید هستم،
میخوام از ده روز ترک شروع کنم
رها۶۱/ ۹ اردیبهشت/ ۰ روز خوب
 سپاس شده توسط
(1398 ارديبهشت 9، 16:00)رها61 نوشته است: سلام 
من کاربر جدید هستم،
میخوام از ده روز ترک شروع کنم
رها۶۱/ ۹ اردیبهشت/ ۰ روز خوب

سلام رها خانم
خیلی خوش اومدین به کانون
تبریک !
شما بهشت روی زمینو پیدا کردین
کانون واقعا عالیه ...
منم یه روزی سال 91 مثل شما عضو اینجا شدم و الان 7 سال اینجا هستم
در واقع خونه اول منه
یه اتاق بهم میدن چند وقت دیگه Gigglesmile 
شروع کنید با توکل به خدا
منتظر ده روز عالی هستیم
 سپاس شده توسط
ممنون
بابت خوش آمد گویی، تو رو خدا کمکم کنید ، دیگه کم آوردم و تمام زندگیم تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته .
قول میدم این ده روز هیچ لغزشی نداشته باشم به امید خدا
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده 1398/02/09

[تصویر:  0-glitter71.gif]

victoryا / 18فروردین............................................................................[تصویر:  30.gif]روز خوب داری قهرمان
rebornا / 6فروردین.............................................................................[تصویر:  27.gif]روز خوب داری قهرمان
mehddi_karajiiا /9 اردیبهشت..............................................................[تصویر:  25.gif]روز خوب داری قهرمان
berkedaronا / 18فروردین.....................................................................[تصویر:  24.gif] روز خوب داری قهرمان
Mehdi9898ا / 7فروردین.......................................................................[تصویر:  23.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  MGiFs_h40x40__0160.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0160.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0160.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0072.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0160.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0160.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0160.gif]

رها61ا/9 اردیبهشت.......................................................................شروع روزهای خوب
ساحل آراما/ 30فروردین................................................................شروع روزهای خوب
RezaNargesا / 26فروردین.............................................................شروع روز های خوب
مسافرغریبا /17فروردین............................................................شروع روزهای خوب
12091987ا / 12فروردین..............................................................شروع روزهای خوب

سپاس شده توسط
(1398 ارديبهشت 9، 11:14)آقای اراده نوشته است:
(1398 ارديبهشت 8، 23:14)mehddi_karajii نوشته است: mehddi_karajii /نهم اردیبهشت / 4 روز خوب 

سلاااااام 6
آفرین مهدی جون
خیلی خوب پیش اومدی رفیق
برنامه هاتو تنظیم کردی ؟

[تصویر:  Asea.jpg]
 چند ثانیه به این عکس نگاه کنیم Gigglesmile 
خیلی قشنگه
...............
تا کشف بعدیم فعلا خدافظ Khansariha (129)
سلام
چه عکس قشنگی
 چقدر زیباست....
بله برنامه هام برای طول روز تنظیمه و زمان واسه سر خاروندن ندارم
در طول روز بیشتر زمانم که سر کارم هستم و بقیه تایمم در حال یادگیری بورس هستم تا سرمایه گزاری رو یاد بگیرم.....
فعلا در پناه خداوند.....
دستمو گرفتی....  
چقدر مهربونی 63

سپاس شده توسط
(1398 ارديبهشت 9، 19:29)رها61 نوشته است: ممنون
بابت خوش آمد گویی، تو رو خدا کمکم کنید ، دیگه کم آوردم و تمام زندگیم تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته .
قول میدم این ده روز هیچ لغزشی نداشته باشم به امید خدا

اغلب مشکلاتی که الان وجود داره با کاهش این موضوع از بین میره 

مشکل یک روزه به وجود نیوده
پس
یکروزه از بین نمیره ...
باید روی جنبه های مختلف ذهنتون کار کنید
مسیر ابعاد گسترده ای داره و یکدفعه نمیشه همه چیز رو پوشش داد
پس شروع شما بهترین کمک به خودتون هستش
....
باید نسخه مخصوص خودتون رو پیدا کنید
برای این کار ده روز وقت بذارید و بهش فکر کنید
....
برای شروع چند تا فایل صوتی معرفی میکنم که روزانه گوش کنید..
سخنرانی چگونه گناه نکنیم استاد رائفی پور رو دانلود کنید و در تایم خالیتون گوش کنید
بشخصه شاید نزدیک صد بار از اول تا آخرشو گوش کردم و ازش یادداشت برداری کردم
آقای رائفی پور
 سپاس شده توسط
mehddi_karajii یازده اردیبهشت / 6 روز خوب 
دستمو گرفتی....  
چقدر مهربونی 63

سپاس شده توسط
رها۶۱/ ۹ اردیبهشت/۲ روز خوب
 سخته اما میجنگم و کم نمیارم
 سپاس شده توسط
(1398 ارديبهشت 11، 7:15)mehddi_karajii نوشته است: mehddi_karajii یازده اردیبهشت / 6 روز خوب 
مهدی جان امروز باید هشتمین روزت باشه 
برو برای ده روز  Khansariha (69)
(1398 ارديبهشت 11، 18:05)رها61 نوشته است: رها۶۱/ ۹ اردیبهشت/۲ روز خوب
 سخته اما میجنگم و کم نمیارم
رها
چ اسم جالبی انتخاب کردین 
امروز باید روز چهارم باشین 
ششک ندارم موفق میشین
ناشناس!
[quote pid='456757' dateline='1556811833']
ناشناس!/12 اردیبهشت /صفر روز خوب!

فردا این موقع میشه یه روز خوب... Khansariha (69)
[/quote]

یه به 
خوش اومدی 
شک ندارم موفق میشی
یا علی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان