امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

اتمام شب دهم  پاکی  برای من 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
من میتونم / 11 بهمن / 3 روز خوب  Salam
[تصویر:  pk6b_tondar.jpg]
روز سِیُم.........
لیست بروز شده 1398/11/14

[تصویر:  68.gif]

Auroraا / 3 بهمن  .............................................. 10 روز خوب داری قهرمان
 erfanali8ا / 1 بهمن  ............................................ 7 روز خوب داری قهرمان
  Ehsanا / 11 دی  ................................................ 3 روز خوب داری قهرمان
ManMitoonam ا / 11 بهمن ................................... 3 روز خوب داری قهرمان
آسپلیکوئتا! ا / 26 دی  ........................................... 2 روز خوب داری قهرمان
  Raspinaا / 22 دی  ............................................. 1 روز خوب داری قهرمان
  daneyalا / 9 آذر  ................................................ 1 روز خوب داری قهرمان
علی سلیمانی ا / 6 بهمن  ...................................... 1 روز خوب داری قهرمان
  kayhanا / 5 دی  ................................................ 1 روز خوب داری قهرمان
fatush76ا / 14 دی  .............................................. 1 روز خوب داری قهرمان
ستاره هالی ا / 18 آذر ....................................... شروع روزهای خوب
  آبی ا / 12 بهمن  ............................................. شروع روزهای خوب
ساعت 7 صبح
1         (10)   
روز خوب Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
روز چهارم.......
 سپاس شده توسط
من میتونم / 11 بهمن / 4 روز خوب  53 3>
 سپاس شده توسط
Alireza4466/15bahman/0 53
 سپاس شده توسط
(روز اول)
بازهم روز از نو روزی از نو Hanghead
ماشاءالله به ده روزه ای ها. اینجا جای پر رفت و آمدیه. جای خوبیه. جای قشنگیه. فضای صمیمانه ای وجود داره. همین کمک میکنه به پاک بودن و پاک ماندن. آفرین و هزار آفرین بر دوستان عزیزم در 10 روزه

Khansariha (8)
من میتونم / 11 بهمن / 5 روز خوب

It Might Be Painful
But Remember
No Pain, No Gain
Alireza4466/15bahman/1  1
 سپاس شده توسط
من میتونم / 11 بهمن / 6 روز خوب

دعا کنید شهریه دانشگاهم جور بشه وگرنه سربازی فعال میشه...
دشمنت شرمنده باشه،ناراحت نباش،به گذشته فکر نکن،حالـتو خوب کن و حالتو خوب کن...
 سپاس شده توسط
Alireza4466/15bahman/2  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان