امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام و درود

مخلص داداش همساده عزیز

اقا من رفتنی شدم 317 Greenstars

هادی/ 24 اسفند/10 روز خوب

6 Khansariha (57) 6

ممنون از همه ی انرژی های مثبتتون Thankyou
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
امروز رو تلاش کن 

پــاک بمـون

بعد ها بخاطر این تلاشت از خودت سپاس گذار خواهی بود.
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام
5 روز خوب 53
من عاشق زندگی هستم

۳۰/۲ روز
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
(1399 فروردين 5، 15:23)هادی نوشته است: سلام و درود

مخلص داداش همساده عزیز

اقا من رفتنی شدم 317 Greenstars

هادی/ 24 اسفند/10 روز خوب

6 Khansariha (57) 6

ممنون از همه ی انرژی های مثبتتون Thankyou
سلام بزرگوار 303
همش تلاش و همت خودت بوده Khansariha (46)
مرسی از انرژی فوق العاده ای که تو اینجا به ما دادی Khansariha (48)
پیگیر موفقیت های بیش از پیشت هستیم. Khansariha (56)
به زودی در بهترین هایی مطمئنم. 49-2
با عشق balloons
(1399 فروردين 5، 16:54)Mr eftekhary نوشته است: سلام
5 روز خوب 53
سلام خیلی عالیه 
ایشالا به زودی بنویسی 10 روز خوب 2uge4p4
(1399 فروردين 6، 6:20)عاشق زندگی نوشته است: من عاشق زندگی هستم

۳۰/۲ روز

سلام 
منم عاشق زندگی در هوشیاری و آزادی هستم 53258zu2qvp1d9v 
 خیلی هم عالی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
به نام او به یاد او و به یاری اش

پیام امروز(شماره 10)

یکی از بزرگترین عواملی که فرد را به سمت خ.ا شهوترانی و یا هر عادت مضر دیگری سوق میدهد باور این جمله است که دنیا و افرادش با  او عادلانه رفتار نکرده اند. 

.......................................................
بارها وقتی دنبال این هستیم که همه دنیا مطابق میل و سلیقه ما باشد مطئنا وقتی به چیزهایی که توقع داریم نمیرسیم آنقدر به هم ریخته و ناراحت میشیم که به سمت آسیب زدن به خود و دیگران با رفتارهای پرخطر میریم. هیچ تضمینی نیست که دنیا و آدمهاش مطابق میل و سلیقه و اهداف ما پیش بره مهم اینه که هر اتفاقی هر بی انصافی از جانب دیگران نباید ما رو به سمت شهوترانی سوق بده به قول اخوان 
باید زیست
زندگی با ماجراهای فراوانش،
ظاهری دارد به سان بیشه ای بغرنج و در هم بافته
ماجراها گونه گون و رنگ وارنگ ست
...هی فلانی زندگی شاید همین باشد
با هم شکستش میدهیم. [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خراب کردم ...
روز 2
سلام دوستان من ۴ سال پیش توی این گروه بودم و سعی میکردم که ترک کنم اما شکست خوردم کلا این سایت رو ترک کردم طی این سال ها واقعا سختی کشیدم و بخاطر خودارضایی از لحاظ روحی آسیب زیادی دیدم تا جایی که فکر خودکشی هم به سرم زد اما الا ۳ روزه که واقعا تصمیم گرفتم ترک کنم و زندگیم رو نجات بدم با کمک شما
محمد جواد/۳ فروردین/۳ روز خوب
سلام
6 روز خوب 53
mohammad j.k/سوم فروردین/3 روز خوب
mohammad j.k/سوم فروردین/۴ روز خوب Confetti
سلام وقت بخیر بعد از یکسال برگشتم همچنان با اعمال بد قبل خیلی بدتر شدم خیلی وضعیت روحی روانی خوبیم ندارم امیدوارم دوستان کمکم کنند باتشکر
Saeed.gym /6farvardin/ 1roz khob
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
من عاشق زندگی هستم

۳۰/۳ روز
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
(1399 فروردين 6، 12:34)godlover نوشته است: خراب کردم ...
روز 2
سلام بر پرنده 10 روزه 303
 هر چقدرم بلغزی و به قول خودت لغزش کنی بازم پرواز میکنی چون تو یه پرنده ای fly2
(1399 فروردين 6، 14:34)Mohammad J.K نوشته است: سلام دوستان من ۴ سال پیش توی این گروه بودم و سعی میکردم که ترک کنم اما شکست خوردم کلا این سایت رو ترک کردم طی این سال ها واقعا سختی کشیدم و بخاطر خودارضایی از لحاظ روحی آسیب زیادی دیدم تا جایی که فکر خودکشی هم به سرم زد اما الا ۳ روزه که واقعا تصمیم گرفتم ترک کنم و زندگیم رو نجات بدم با کمک شما
محمد جواد/۳ فروردین/۳ روز خوب
سلام دوست خوبم 49-2
خیلی خوبه که باز اومدی به جمع ما و خیلی خوش اومدی Khansariha (70)

شهوت و خ.ا میدونی عاشق چیه؟ عاشق تنهایی
عاشق اینه که تو از جمع و گروهت دور بشی حتی بارها شده با این وسوسه که ببین گروه ترک برات کاری نکرده دیدی این نسخه جواب نمیدی ببین تو با اینا فرق داری برو یه راه دیگه پیدا کن
منم اوایل با انگیزه مثلا میومدم 10 روزه یا جاهای دیگه کانون بعد چند بار که لغزش میکردم سرشکسته میشدم از یه طرف روم نمیشد بیام بگم از طرفی هم زمزمه هایی بهم میگفت گروه و مسابقه و کانون بهت جواب نمیده دنبال یه راه دیگه بگرد...ولی هر بار که میرفتم اوضاع بدتر میشد که بهتر نمیشد
ببین اگه قراره بلغزیم اگه قراره نتونیم پاکی جمع کنیم اکه سرنوشت ما اینه که اینکار رو تا وقتی که جسممون کشش داره ادامه بدیم ( از این بدتر که نمیشه دیگه آخرین حدشو گفتم) بازم هم بهتره تو گروه و تو جمع بمونیم. لازم نیست حالا که دچار شهوتیم تنها هم بشیم.
پس هیچ وقت از گروه جدا نشو هیچ وقت... فکر کن این چهار سال تو گروه مونده بودی ولی باز مثه الانت نتونسته بودی پاکی جمع کنی فکر میکنی شرایط بدتر از الان بود؟ من که اینطور فکر نمیکنم.اینو تجربه افراد بسیاری نشون داده.
شمایی که 4 سال رفتی مستعد اینی که خدای نکرده بعد چند لغزش باز بری...بخاطر این این حرفا رو زدم. بسی ارادت 303

(1399 فروردين 6، 15:17)Mr eftekhary نوشته است: سلام
6 روز خوب 53
 خب آقای خودم مستر افتخاری حالت چطوره Khansariha (129)

ببینم کی میای بگی یه هفته خوب؟ 53258zu2qvp1d9v
زودی بیا بگو

(1399 فروردين 6، 23:13)آبـی نوشته است: سلام،
۳ روز و ۲۰ ساعت و ۳۰ دقیقه گذشته...
53

سلام بر مرد جشن کانون 6

هر چند که قرمزته ولی خب آبی هم خوبه بعد 10 تا رنگ بعدی جعبه مداد رنگی Gigglesmile

اینجوری دقیقه شماری شاید خیلی هم روش خوبی نباشه میدونی ذهنت همش درگیر این قضیه میشه کلا بهش زیادی هم لازم نیست توجه کنیم. 

البته خودت بهتر از من میدونی...ایشالا جشن خودت رو بگیری Confetti
(1399 فروردين 6، 23:37)Mohammad J.K نوشته است: mohammad j.k/سوم فروردین/۴ روز خوب Confetti
 عالیه شروع خوبی داشتی  2uge4p4

برو جلووو varzesh
(1399 فروردين 7، 1:38)saeed.gym نوشته است: سلام وقت بخیر بعد از یکسال برگشتم همچنان با اعمال بد قبل خیلی بدتر شدم خیلی وضعیت روحی روانی خوبیم ندارم امیدوارم دوستان کمکم کنند باتشکر
Saeed.gym /7farvardin/ 0roz khob

سلام سعید جان حرفایی که برای محمد جان نوشتم رو بخون اگه دوست داشتی 302

من خودم به شخصه اینجا کنارتم هر حرفی سخنی مشورتی درد و دلی داشتی بگو بچه های دیگه هم هستن اینجا 

هممون یه تیمیم Smiley-talk040
(1399 فروردين 7، 6:26)عاشق زندگی نوشته است: من عاشق زندگی هستم

۳۰/۳ روز

من یاد اون 700 تومنه میفتم میگم باید پاک بمونی تو 4chsmu1 
خیلی پوله Gigglesmile 
بارک الله 10 درصد از  مسیر سی کیلومتر رو رفتی تا وفای به عهد 23 کیلومتر دیگر باقی است( اینم تابلوش 1 )
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
به نام او به یاد او و به یاری اش

پیام امروز(شماره 11)

سعی میکنیم درباره یکدیگر قضاوت نکنیم، از یکدیگر کلیشه نسازیم و به یکدیگر درس اخلاق ندهیم.

.......................................................

ما خیلی وقتها رفتار  بقیه رو اشتباه میفهمیم زود قضاوت میکنیم و سریع تو ذهنمون افراد رو طبقه بندی میکنیم( اگه تو ذهنتون به خودتون میگید که من حس ششم دارم و خوب رو از بد تشخیص میدم یا دارید تو ذهنتون اونایی رو مرور میکنید که درست تشخیص دادید و طبق دسته بندیتون از آب دراومدن دست بردارید از این کار خودتون رو گول نزنید یا بهتر بگم فریب ذهنتون رو نخورید با استثناها). این یکی از موانع هوشیاری هستش وقتی بقیه رو قضاوت میکینم دچار خشم میشیم دچار ناراحتی و دچار استرس. توی کانون هم اینجوریه هیچ لزومی نداره بقیه هم اعتقادشون مثه من باشه مثه من به دنیا فکر کنن. چرا با یه پست با یه صحبت طبقه بندی کنم دوستانم رو؟ همه روزهای خوب و بد دارن صفتهای خوب و بد دارن و تجربه نشون داده زیاد نمیشه روی قضاوت خودمون از دیگران حساب کنیم. هر وقت یه دوستمون رو توی کانون قضاوت میکنیم باعث میشه دیگه به عنوان یک هم مسیر در جاده بهبودی بهش نگاه نکنیم نه ازش درسی بگیریم نه به اون درسی بدیم. 

پس بیایم از همینجا تمرین کنیم فقط به صفات خوب بقیه توجه کنیم تو کانون دنبال نکات مثبت و کارهای خوب دوست بهبودی بگردیم شده حتی با یه ذره بین. بعد تو زندگی شخصی هم یاد میگیریم اینو. 
خب نتیجه ش چیه؟
هر چی بیشتر به صفات مثبت دیگران توجه کنیم، این صفات بیشتر در خودمون پرورش پیدا میکنند.   

با هم شکستش میدهیم. [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان