امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

Amirhossein77
21مرداد
1روزخوب

لیست بروز شده 94.5.21

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

farhadsaman/ا 7 مرداد .........................................................[تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان

دست تنها/ا 4 مرداد.............................................................. [تصویر:  9.gif]  روز خوب داری قهرمان
من جدید/ 11 مرداد............................................................... 
[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
حدیث / 12مرداد .................................................................   [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
taranom2 ا / 14 مرداد ....................................................... [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................. [تصویر:  6.gif]  روز خوب داری قهرمان
Tavvab ا/ 17 مرداد ........................................................... 
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
.penitent ا/ 31 تیر .............................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
صابر / ?? مرداد ................................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
martyr/ا 3مرداد ..................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
Reza8114 ا/ ؟ مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali TB/ا 8 مرداد................................................................... [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
summer ا/ 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
ALI32/ا 13 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

آقا فرهاد / 29 تیر ..............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
فدایی / 2 مرداد .................................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
amirhossein77 ا/ 21 مرداد .................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

رهایی یافته / 19 مرداد ........................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
علی علی / 20 مرداد ........................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

s.h ا/ 20 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................. بسم الله قهرمان

MeHreKhODaa ا/ 19 مرداد .................................................... بسم الله قهرمان

atoosa ا/ 26 تیر .................................................................... بسم الله قهرمان

رادین / 1 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان

shahad/ا 3مرداد.....................................................................بسم الله قهرمان

emamezaman/ا 5مرداد.........................................................بسم الله قهرمان

ایمان 73 / 8 مرداد................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
هورااااا Khansariha (57)

10 روزه شدم

منِ جدید / 11مرداد /10 روز خوب

ان شاالله همه مون موفق به کنار گذاشتن این عادت بشیم آمیــــن

خدایا شکرت 128fs318181
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
سلاااااااااامممممم
7 روووووووووز شد
[تصویر:  fm2o8xgeg1wfvsne4uv2.jpg]

[تصویر:  nasimhayat.png]
studsmatta fiesta سلام به همگی
ببخشید من یه چند روز مسافرت بودم نت نداشتم
یادمه آخرین بار نه روز خوب داشتم و نتونستم بیام اینجا دیگه
الان اعلام می کنم که از 4مرداد پاکم
دست تنها/ 4مرداد/ 17روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلاام 8 روز خوب
علی / 20 مرداد / 2 روز خوب
[تصویر:  Untitled.jpg]
اره واقعا الان 105 روز خوب دارم . میشه منو بفرستید مسابقه ماهانه؟ 4
سلام.
میخام ترک کنم. میخام توی مسابقه ده روزه شرکت کنم.کمکم کنید
من که میخام ترک کنم ولی کسی اینجا جوابمو نداد. من نمیدونم چطور تو مسابقه شرکت کنم فقط یه تایپیک گذاشتم ک کسی جواب نداد. اگه اینجا هم کسی کمکم نمیکنه بگید که برم 1276746pa51mbeg8j
سلام همسفر 53
کمی صبور باش

شما باید اینجوری شرکت کنی

[b]خدا همراهمونه
۲۱ مرداد
۱ روز خوب
[/b]
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

رهایی یافته / 21 مرداد / 105 روز خوب Khansariha (46)
سلام دوستان عزیز gol
فرهاد / 12 مرداد / 10 روز خوب
خدایا شکرت .

لیست بروز شده 94.5.21

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

دست تنها/ا 4 مرداد....................................... 17 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
farhadsaman/ا 12 مرداد ..............................10روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
من جدید/ 11 مرداد......................................  10روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]

حدیث / 12مرداد .................................................................   [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
taranom2 ا / 14 مرداد ....................................................... [تصویر:  8.gif]  روز خوب داری قهرمان
KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................. [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
Tavvab ا/ 17 مرداد ........................................................... 
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 MeHreKhODaa ا/ 19 مرداد ................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
.penitent ا/ 31 تیر .............................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
صابر / ?? مرداد ................................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

martyr/ا 3مرداد ..................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
Reza8114 ا/ ؟ مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali TB/ا 8 مرداد................................................................... [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
summer ا/ 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
ALI32/ا 13 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
علی علی / 20 مرداد ...........................................................
[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
  آقا فرهاد / 29 تیر ..............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
فدایی / 2 مرداد .................................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
amirhossein77 ا/ 21 مرداد .................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

خدا همراهمونه / 21 مرداد .................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

s.h ا/ 20 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................. بسم الله قهرمان
atoosa ا/ 26 تیر .................................................................... بسم الله قهرمان
رادین / 1 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان
shahad/ا 3مرداد.....................................................................بسم الله قهرمان
emamezaman/ا 5مرداد.........................................................بسم الله قهرمان
ایمان 73 / 8 مرداد................................................................ بسم الله قهرمان
sohrabi digar ا/ 14 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
fiesta سلام به همگی
من امروز یک روز خوب داشتم وهنوز هم دارمش
تواب 

17 مرداد / روز خوب 5

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال