امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام 303

دوستان عزیزKhansariha (18)

ازین به بعد هرکسی که برنده مسابقه 20 روز بشه دیگه مستقیمان به مسابقه ماهانه نمیره

بلکه به مسابقه 30 روزه معرفی میشه و در صورت برنده شدن تو اونجا به مسابقه ماهانه میره

قوانین اینجا هم یه کم تغییر کرده صفحه اولو بخونین

کسی که اینجا خدای نکرده بشکنه ازین به بعد فقط 10 روز اینجا دوباره میمونه نه 20 روز

با تشکر از شما دوستان گرامیKhansariha (8)

............
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

منم سبز سبزمKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh
اسم من هومان
خیلی باحالید یک حس خوب اینجا دارم53
نیومده گند زدم!
دیشب شکستم دلیل اش هم مثل همیشه اینترنت!:
البته دلیل اصلی اش بی توجهی و شکستن خطوط قرمز توسط خودم بود!
من کی آدم میشم؟؟
[تصویر:  wp4003454.jpg]
همسنگرای 20 روزه سلام [تصویر:  7.gif]

شهادت جانگذار پیامبر مهربانی , حضرت رسول اکرم(ص) و نوه گرامی ایشون امام حسن مجتبی (ع)
رو به شما تسلیت عرض میکنم .

وهاب جان , بی نام جان , آزادی جان , دوستان گلم خیلی خوش اومدید , کمتر از ده روز دیگه مونده تا این مرحله رو هم پیروز بشید , پس مواظب خودتون باشید . [تصویر:  i.gif]
سبحان عزیز , این خود شما دوستان هستید که در کنار هم , یک محیط رو پرانرژی میکنید , اگر حضور فعال تری داشته باشید , مطمئنا اینجا هم پرانرژی تر خواهد شد [تصویر:  5.gif]
در ضمن نبینم ناامید باشی قهرمان , مواظب خودت باش و سعی کن اینبار پرانرژی تر حاضرشی [تصویر:  5.gif]
هومن جاااااااااااااااان , خوشحالم کردی که پاک و سبز موندی , به مقاومت ادامه بده برادر , پیروزی نزدیک است . 41317
بهار خانم , یک خواهش دارم , یک نیم نگاه به دوتا ستاره طلایی زیر نام کاربریتون بندازید , این به یادتون میاره که قبلا شما تونستید بیشتر از یک ماه پاک بمونید , 20 روزه که سهله cheshmak

بچه ها مواظب خودتون باشید و کاپ و ستاره رو هم فراموش نکنید
[تصویر:  h.gif] [تصویر:  t.gif] [تصویر:  star-namaz.gif] [تصویر:  n.gif] [تصویر:  star-namaz.gif][تصویر:  h.gif] [تصویر:  m.gif] [تصویر:  star-namaz.gif]

[تصویر:  6n7j0c7ilpk4tgv6yo3e.gif] اين قانون خيلي مهمه , سينه به سينه گشته , از سرپرستي به سرپرست ديگه منتقل شده تا به دست ما رسيده :
کســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي حق نداره بشکنه ...
کســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي حق نداره نا اميد بشه ...

اينم ليست به روز شده :

1-سامان/12 دي/2 ------------------------------ منتظر اعلام وضعیت و اهدای کاپ Khansariha (46)
2-نيوبرت/13 دي/3 ------------------------------ منتظر اعلام وضعیت و اهدای کاپ Khansariha (46)
3-فراموشکار / 13 دی / 0 ------------------------------ منتظر اعلام وضعیت و اهدای کاپ Khansariha (46)
4-همایون / 13 دی / 0------------------------------ منتظر اعلام وضعیت و اهدای کاپ Khansariha (46)
5-شازده کوچولو/14 دي/0 ------------------------------ فقط 2 روز مونده
6-سبحان/28 دي/1 ------------------------------ فقط 7 روز مونده
7-ماری/19 دي/0 ------------------------------ فقط 7 روز مونده
8-آزادی/21 دي/0 ------------------------------ فقط 9 روز مونده
9-بی نام/21 دی/0 ------------------------------ فقط 9 روز مونده
10-بهار 2 /2 بهمن/1 ------------------------------ فقط 10 روز مونده
11-بهار/23 دي/3 ------------------------------ فقط 11 روز مونده
12-هومن/24 دي/1 ------------------------------ فقط 12 روز مونده
13-اقیانوس آرام/26 دي/3 ------------------------------ فقط 14 روز مونده
14-سهیل /28 دی /0 -------------------------------فقط 16 روز مونده
15-رکسانا/29 دي/1 ------------------------------ فقط 17 روز مونده
16-نيما/30 دي/3 ------------------------------ فقط 18 روز مونده

فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
سلاااام ، من سبزمممم317Khansariha (48)
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام317

بدویید برنده بشید که اون تاپیک 30 روزه باید شلوغ بشه317

همایون جان برنده مسابقه 20 روزه شد توی تاپیک جشن پاکی مسابقات براشون جشن میگیریمvarzesh

و میرن توی مسابقه 30 روزه اعلام میکنن317

...................
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

وهاب/1 بهمن/0

من از 10 روزه اومدم ...
cheshmak
پاک
این ۲۰ روز رو مدیون کانونم
بچه های کانون٬ ایشالا خدا هر چی می خواید بهتون بده. درد و بلای همه کانونی ها بخوره تو ملاج من!
wacko2

وَمَنْ أَعْرَضَ عَن ذِكْرِي فَإِنَّ لَهُ مَعِيشَةً ضَنكًا
414141414141414141

سبز سبزم اووووووووووم
اسم من هومان
خیلی باحالید یک حس خوب اینجا دارم53
خدا رو شکر وضعیت سبزه

شازده کوچولو/14 دی/0
نمی دونم امشب می تونم برم 30 روزه یا فردا؟ 53258zu2qvp1d9v

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سسسسسسسسسسسسسلام

دوستان گلمKhansariha (18)

امیدوارم که حالتون خوب باشهKhansariha (18)

با مشورت آقا آرمان ازین به بعد سهیل و خانوم چکاوک سرپرست مسابقه 20 روزه میباشنKhansariha (8)

امیدوارم که تاپیک بهینه بشه53258zu2qvp1d9v

.................
یا علی

سبزم هنوز
با اجازه میرم 30 روزه. Khansariha (8)

شازده کوچولو/14دی/0

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام من از 10 روزه اومدم
317
اميدمارم بتونم اينجام موفق شم با كمك دوستاي گلم
دوستون دارم
Khansariha (8)
هيچ كس نفهميد...شايد شيطان عاشق حوا بود ك به ادم سجده نكرد!!!

اينم ليست به روز شده :

سامان/12 دي/2 ---------------------------------------- با اعلام وضعیت Khansariha (46)
نيوبرت/13 دي/3 --------------------------------------- با اعلام وضعیت Khansariha (46)
1-سبحان/28 دي/1 ----------------------------------با اعلام وضعیت Khansariha (46)
2-ماری/19 دي/0 ---------------------------------- با اعلام وضعیت Khansariha (46)
3-آزادی/21 دي/0 -------------------------------- با اعلام وضعیت Khansariha (46)
4-بی نام/21 دی/0 ------------------------------ با اعلام وضعیت Khansariha (46)
5-بهار 2 /2 بهمن/1 --------------------------- با اعلام وضعیت Khansariha (46)
6-بهار/23 دي/3 --------------------------------- با اعلام وضعیت Khansariha (46)
7-هومن/24 دي/1 ---------------------------- با اعلام وضعیت امروز Khansariha (46)
8-اقیانوس آرام/26 دي/3 ----------------------------- فقط 1 روز موندهKhansariha (8)
9-سهیل /28 دی /0 ------------------------------------فقط 3 روز موندهKhansariha (8)
10-رکسانا/29 دي/1 ------------------------------------- فقط 4 روز موندهKhansariha (8)
11-نيما/30 دي/3 ------------------------------------------ فقط 5 روز موندهKhansariha (8)
12-وهاب / 1بهمن / 0-----------------------------------------فقط 6روز موندهKhansariha (8)
ماشالله به این همه برنده
فقط منتظره اعلام وضعیتمااا
خبرای خوش واسم بیاریــــــــــــــــــــــــــــن

داداش سهیل همکار جدید مبارکه ورودت Khansariha (8)

وروجک جااان توی ورودت توی 10 روزه 23 دی بود اگه پاک بااااشی که انشالله هستی دیروز هم برنده این مسابقه شدی و میتونی بری 30 روزه فقط ی اعلام وضعیت بکن گلم

وهاب عزیز خوش اومدی امیدوارم یه ضرب تا اخر پاک بری جلو

اقیانوس ارام این بار اعلامم وضعیتت امیدوارم پاک باشه که بری 30 روزه

رکساناجون و اقا نیما بااااااید پاک باشید دیگه این یه اخطار بود 4fvfcja
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان