امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

آره سهيل جان اگر ممكنه برام همون 20 روز رو بزن.چون حقيقتش بعد از 10 روز پاكي، يه كم پاهام لغزيد.البته عذر مي خوام كه لغزيد.4646464646
سلام شکر خدا خوبم
سلام
من از 10 روزه میامKhansariha (46)
لطفا اسم منو به لیست اضاف کنید
[تصویر:  final%201.png]
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

الَّذِينَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِكْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِكْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
سورة الرعد اية 28
ما امشب تو مسابقه ده روزه قهرمان داريم
اونم نه يكي و دو تا بلكه سه تاااااااااااااااااا
آقايون : سعيد جي - پدرام 20 و پهلوان
مباركه ايشالا تا ابد پاك و شاد باشيدKhansariha (46)

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام و خسته نباشید 534fvfcja

ما دوباره مزاحم شدیم 4fvfcja

پهلوان / 22 اسفند / 0
من واقعا واسه خودم متاسفم
من همه چيو خراب كردم
من ديگه روم نميشه بيام اينجا
من ميرم1276746pa51mbeg8j
سلام
شرمنده که چند روزی نبودم
ولی الان اومدم میگم:
پاکه پاکم!
در پناه حق.

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
سلااااااااام
هم رزمای 20 رووووزه
اقا امیــــــــرحسین تبریـــــــــــــک اینمKhansariha (46)
پاااااک بمونیااا

سحر جوونم دوباره بلند شو
پر از قدرت و اراده باااش و باور کن که میتونی فقط باید بخوای

وقایع ضدحالیه عزیز/اقا پدرام/اقا سعید/ پهلوان عزیز خوووش اومدین
موااااااااظب دلاتون باااشین

اقای سارگلین خیلی خوشحالم که پاکین همینجوری ادامه بدین

1-میثم/7اسفند/0
2-رها/10اسفند/0
3-امیر حسین/12اسفند/0Khansariha (46)
4-تیرانوس/13 اسفند /0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::امشب کاپت حاضره [تصویر:  clap.gif]
5-ساریگلین/15 اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 2 روز مونده[تصویر:  2vsj1nm.gif]
6-هیوا/15اسفند/0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 2 روز مونده[تصویر:  thankyou.gif]
7-می تونم/15اسفند /0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط 2روز مونده [تصویر:  th_running1.gif]
8-سوشیانس/15اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 2 روز مونده [تصویر:  2vsj1nm.gif]
9-یاس/18 اسفند/3:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 5 روز مونده[تصویر:  pinkglassesf.gif]
10-حامد حامد/19اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::​: فقط 6 روز مونده [تصویر:  2lbkos0.gif]
11-توانا/19اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::​::: فقط 6 روز مونده [تصویر:  confetti.gif]
12-حق جو / 19 اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط 6 روز مونده[تصویر:  128fs318181.gif]
13-سامی / 20 اسفند/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط 7 روز مونده[تصویر:  19.gif]
14-وقایع ضدخالیه / 21اسفند/0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 8روز مونده[تصویر:  dancing1.gif]
15-سحر021/ 22 اسفند /1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط 9 روز مونده[تصویر:  loveshower.gif]
16-پهلوان / 22 اسفند / 0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 9روز مونده[تصویر:  pinkglassesf.gif]
17-سعید جی/22 اسفند /0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 9روز مونده[تصویر:  rainbowf.gif]
18-پدرام/22اسفند /0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 9 روز مونده [تصویر:  greenstars.gif]

بچه ها خیلی وقتا شده خودمونا به خاطر کاری که میکنیم توبیخ کنیم(امیدوارم درست نوشته باشم4fvfcja)گاهی حتی بیشتر
اما تا حالا شده با خودتون مهربون باشین
ازین به بعد تمرین کنید که خودتونا دوست داشته باشید
به خودتون ابراز محبت کنین نخندیناا
این یه واقعیتیه
که اگر برای خودتون احترام قائل شدین و تونستین خودتونا دوست داشته باشید میتونید اطرافیانتون را هم به طور صحیح دوست داشته باشید
پس
وقتی می خواین از خ.ا دور باشید علاوه بر اینکه عوامل تحریک را باید دور کنین
باید با خودتون هم مهربون باشید
امیدوارم منظورما درست بیان کرده باشم 4fvfcja
یا علی
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام دوستانKhansariha (18)
دشب يه خواب بد ديدم13
خواب ديدم كه شكستم1276746pa51mbeg8j
عذاب وجدان در تمام وجودم رخنه انداخته بود!
نميخواستم بيدار بشمwacko2
حالي داشتم،غير قابل توصيف!
ولي همش خواب بود!
خدايا شكرت!
و چقد زمان زود ميگذرد!
انگار همين ديروز بود كه اومدم به 20 روزه!
و در همين نزديكي هاست كه خواهم رفت
و عمر ميگذر،بسيار نامحسوس1276746pa51mbeg8j

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
سحر021 / 24 اسفند / 1

ديگه دختره گلي ميشمKhansariha (8)
سلام با تشکر از همه دوستان .
امروز حال در همی داشتم ولی خدا رو شکر همه چیز رو به راه هست
[تصویر:  05_blue.png]
سام عليك 303

اسم من رو هم به ليست 20 روزه اضافه كنيد
امان ز لحظه غفلت که شاهدم هستی ......53
سلام

به به
20 روزه ها گل حالشون چطوره 317

خسته نباشین

همه ی تلاشتون رو بکنین برین 30 روزه [تصویر:  t.gif]

انشالله همیشه پاک باشین
Khansariha (8)

این گل رو تقدیم شما میکنم 53

[تصویر:  Beautiful-Flowers-and-Plants-Photography26.jpg]

اقا سهیل خسته نباشین Khansariha (18)

کاوه خان خودشون رو زودتر رو معرفی کردن
317

اقا چالماز هم برنده 10 روزه شدن 317

انشاالله 20 روزه هم زود زود تموم کننننن
Khansariha (8)

Khansariha (8)
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]
متاسفم

1-میثم/7اسفند/0
[b]2-رها/10اسفند/0
[/b]
3-امیر حسین/12اسفند/0[تصویر:  h.gif]
4-تیرانوس/13 اسفند /0 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::امشب کاپت حاضره [تصویر:  clap.gif]
5-ساریگلین/15 اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 2 روز مونده[تصویر:  2vsj1nm.gif]

6-هیوا/15اسفند/0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 2 روز مونده[تصویر:  thankyou.gif]
7-می تونم/15اسفند /0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط 2روز مونده [تصویر:  th_running1.gif]
8-سوشیانس/15اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 2 روز مونده [تصویر:  2vsj1nm.gif]
9-یاس/18 اسفند/3:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 5 روز مونده[تصویر:  pinkglassesf.gif]
10-حامد حامد/24 اسفند/1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::​: فقط 20 روز مونده
[تصویر:  2lbkos0.gif]
11-توانا/19اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::​::: فقط 6 روز مونده [تصویر:  confetti.gif]

12-حق جو / 19 اسفند/0:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط 6 روز مونده[تصویر:  128fs318181.gif]
13-سامی / 20 اسفند/0 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط 7 روز مونده[تصویر:  19.gif]
14-وقایع ضدخالیه / 21اسفند/0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 8روز مونده[تصویر:  dancing1.gif]
15-سحر021/ 22 اسفند /1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: فقط 9 روز مونده[تصویر:  loveshower.gif]
16-پهلوان / 22 اسفند / 0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 9روز مونده[تصویر:  pinkglassesf.gif]
17-سعید جی/22 اسفند /0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 9روز مونده[تصویر:  rainbowf.gif]
18-پدرام/22اسفند /0::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فقط 9 روز مونده
[تصویر:  greenstars.gif]
سلام
شکر خدا سبزمMuscular
[تصویر:  final%201.png]
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

الَّذِينَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِكْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِكْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
سورة الرعد اية 28

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان