امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام نه تاریخم درسته توی مسابقه 10 روزه نزدیک چند روز سایت خراب بود و من نتونستم اعلام کنم وقتی که اعلام کردم 20وچند روز میگذشت4fvfcja
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام سلام من اومدم البته بدون اجازه ترك عزيز1276746pa51mbeg8j اخه 10 روز تموم شد من نتونستم تا اخر هفته بصبرم تا بياد اجازه بگيرم راهم ميدين؟؟؟53258zu2qvp1d9v
چكاوك/26فروردين/0Khansariha (48)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
بیادحق بخدا من نمیدونم تو چی میگی
بازم به خودم شک کردم دوباره تاپیک نگاه کردم
باور کن بخدا اخرین صفحه 38 بود الان با رایهای که بچه ها لطف کردن بمن دادن شد 39
شاید بخاط اینه که بعضی پستها بمن نشون نمیده اااااااااااااااا مگه میشه1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
بیادحق اذیت نکن دیگه حالا چه اصلا چه فرقی میکنه یا من سوتی دادم یا تو دیگه 4fvfcja
مهم اینه که فعلا اولم 317
چکاوک جان خواهش میکنم بفرما خونه خودته این که اجازه نمیخواد
درنا لیبرا(رقیب عزیز)
چرا اینکار با خودتون میکنید
مگه نمیخواید ترک کنید1744337bve7cd1t81
چرا از خدا کمک نمیخواید
میدونید من این این اعلام وضعیتها میبینم چققققققققققدر ناراحت میشمTearsTearsTears
امیدوارم دیگه برای همیشه ترک کنید
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
Brick 
سلام
با اجاره به یاد حق منم تشریف فرما شدم!

-به یادحق/ 26 فروردین/0
2-مسافر پاکی/1بهمن/0
3-ای پی/1 فروردین90 /0
4-فرخنده/20 فروردین /1
5-هومن پاک/28 اسفند/0
6-مهرداد/4فروردین/0
7-امین/29 فروردین/0
8-علیرضا 68 / 3 فروردین/0
9-درنا/25 فروردین/0
10-بهار2/1اردیبهشت/0

53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلام به دوستان
10 روزم تموم شد و منم اومد اینجا!
همتون موفق باشید.

1-به یادحق/ 26 فروردین/0
2-مسافر پاکی/1بهمن/0
3-ای پی/1 فروردین90 /0
4-هومن پاک/28 اسفند/0
5-مهرداد/4فروردین/0
6-امین/29 فروردین/0
7-علیرضا 68 / 3 فروردین/0
8-درنا/25 فروردین/0
9-بهار2/1اردیبهشت/0
10- فائـزه/ 29 فروردین/0
هرکجا لغزیدی، از سفر ترسیدی
تو بگو از ته دل
من خدا را دارم
من و سازم چندی ست
که فقط با اوییم ...
سلام فائزه خانوم خوش اومدی امیدوارم یکضرب برنده بشیKhansariha (46)41varzeshMuscular
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

چرا اسم من تو لیست نیس؟؟؟Kool

به هر حال فرقی نمیکنه...من شکستم...5 اردیبهشت...حالا باید چی کار کنم؟ برگردم 10 روز؟
یا عباس
سلااااااااام 317

گل سرخ جان چرا؟!!!!!!!!!!
دو روز پیش شکستی ولی نیومدی اینجا و...
بچه ها یه چیزی رو بگم...
من اگه دیروز رو پستی نزدم و با اینکه میام اینجا و کاملا زیر نظر دارم هر چیزی رو که اعلام می کنین و دعا هم براتون می کنم که سالم و پاک و پیروز باشین، چه اینجا چه برای همه ی کاراتون و همه ی زندگیتون که با موفقیت توی ترک بهتر همه چیز رو جلو می برین... و حتما تشکر هم می کنم از پستتون تا بدونین کنار همیم و من هم التماس دعای خیلی شدید دارم ازتون و حتی اسمم تو لیست مسابقه هم هست...(تشکر از مسافر پاکی cheshmak)
دوست دارم وقتی اینجا میاین محلی باشه که احساساتون رو مشکلاتتون رو چیزایی که جلوتون رو میگیره برای ترک و موضوع هایی که باعث میشه با اینکه نمی خواین ولی بشکنین رو بگین... در میون بذارین... و این جوریه که می تونیم خیلی خوب به هم کمک کنیم...وگرنه سرف وارد مسابقه شدن، با اینکه تاثیر خاص و خیلی خوب خودش رو قطعا داره...
همین شمارش روزها...همین تشویق و تنبیه ها(که تنبیه منظورم همینه که بعد از سه بار شکست باید به مرحله قبل رفت)
همین حساب کتابا و هر چیزی که فکرش رو می کنین راجع به خوبی های مسابقه...حتما همه می دونین اینا خییییلییی خوب و تاثیر گذارن ولی چیزی که بهتر از همهست و مکمل این مسابقه و این راه ما می تونه باشه
این نیست که موقعی که کسی می خواد بشکنه و تو خطره، نیاد اینجا و این حرف ها و این وجود کانون براش تو اون لحظات هیچ کدوم مهم و تاثیر گذار نباشه و فقط زمانی که به شکست نزدیک میشه حدااکثر یه چند لحظه ای یاد کانون و بچه ها بیوفته و بدون داشتن چندان اهمیتی اون موقع توی ذهنش بگه که خب دوباره از اول شروع می کنم...این دفعه آخریشه!
(یا شاید حتی با خودش هم نگه این دفعه آخریشه ولی بگه که حالا جبران می کنم بعدا...!)
دوستان عزیزم...دوستان گل و دوست داشتنیم...!cheshmak Khansariha (18)
هدف هیچکدوم ما که اینجاییم و میریم و میایم و سر می زنیم نباید هیچ کدوم اینا باشه و قطعا نیست...
ما باید اهمیت بدیم...دقیقا اون لحظه که داریم به سمت اون اشتباه میریم...
باید بیایم اینجا...باید اون موقع اینجا رو بخوایم نه فقط موقعی که حالمون خوبه و شاید یه موقع هایی هم فقط به خاطر اینکه ببینیم چه خبره بیایم پیش کسایی که تمام هدف همشون و هممون این بوده و اینه که کاملا ترک کنیم این اتفاق بد رو..(که البته نمی گم این بده ها...اتفاقا خیلی هم خوبه و شایدبا عشقه یه جوریایی cheshmak) ...اما می خوام بگم که این کافی نیست
ما تا زمانی که نتونیم به هم کمک کنیم که از اون خطر و اتفاقی که هیچ کدوممون دوستش نداریم سلامت بیایم بیرون و بتونیم جلوی همو بگیریم...با گرفتن دست هم cheshmak اینجا آدمای موفقی نیستیم و به هدفمون که باعث میشه توی زندگیمون و روح و جسم و هر چیزی که به ما مربوطه بهتر و مفق تر باشیم، نمی رسیم...
منم تا زمانی که نتونم به شما کمک کنم که این کارو انجام ندینف سرپرست خوبی نیستم...
من نمی خوام این جوری باشه...
بچه ها خواهش می کنم ازتون...اصلا التماس می کنم ازتون که بیاید اینجا و بگید که چی میشه، بگید اون چیزهایی رو که فکر می کنید اگه بگید بهتره...بگید اگه هم فکر می خواید، کسی که بتونه حتی ذره ای بهتون کمک کنه...
کم نذارید برای کمک کردن به خودتون...
اینجا رو خدا به شما نشون داده و اینجا عضوتون کرده که به بهترین شکل از این بهترین جا واقعا برای ترک! استفاده ببرید...
منی که خدا منو اینجا آورده و اینجا سرپرستم کرده انتظار نداره که کم بخوام کار کنم و به خودم هم کم برسم و خودم هم موفق نباشم...
این جوری کفران نعمت و رحمت خداست برای من...اگه این جوری باشه یعنی نتونستم خوب شکرش رو به جا بیارم
و هممون...

دوستان من منتظر حرفاتون راجع به پیروزی هستم
حرف هایی که ما رو به پیروزی و دور شدن از شکست نزدیک می کنه...
و این زمانی میسر میشه که بگین از حالتون...من یه اعلام وضعیت معمولی نمی خوام...چون هیچ جوری نمی تونم کمک خاصی بکنم، نه به خودم نه به دوستانی که اینجا دارم...53258zu2qvp1d9vKhansariha (18)
اینکه فقط من تبریک وارد شدن به مسابقه و تبریک پیروز شدن و عوض کردن لیست رو و کارای دیگه ای که یه سرپرست حتما باید انجام بده رو انجام بدم... خیلی کمک کننده و تاثیر گذار نمیشه...که البته همه ی این ها هم باید باشه و خوب هم هست ولی من خودم این جوری نمی پسندم و مطمئنم که شما هم نظرتون همینه...

ببخشید که طولانی شد...
گل سرخ عزیز شما می تونی تا سه بار شکست توی این مسابقه و پیش ما بمونی و امیدوارم که هیچ وقت به مرحله قبل برنگردی cheshmak
لیست رو هم دوستان لطفا تغییری توش ندین...
امشب لیست کامل میشه دقیقا...

Khansariha (48)31741

به یاد حق
سلااااااااام 317

گل سرخ جان چرا؟!!!!!!!!!!
دو روز پیش شکستی ولی نیومدی اینجا و...
بچه ها یه چیزی رو بگم...
من اگه دیروز رو پستی نزدم و با اینکه میام اینجا و کاملا زیر نظر دارم هر چیزی رو که اعلام می کنین و دعا هم براتون می کنم که سالم و پاک و پیروز باشین، چه اینجا چه برای همه ی کاراتون و همه ی زندگیتون که با موفقیت توی ترک بهتر همه چیز رو جلو می برین... و حتما تشکر هم می کنم از پستتون تا بدونین کنار همیم و من هم التماس دعای خیلی شدید دارم ازتون و حتی اسمم تو لیست مسابقه هم هست...(تشکر از مسافر پاکی cheshmak)
دوست دارم وقتی اینجا میاین محلی باشه که احساساتون رو مشکلاتتون رو چیزایی که جلوتون رو میگیره برای ترک و موضوع هایی که باعث میشه با اینکه نمی خواین ولی بشکنین رو بگین... در میون بذارین... و این جوریه که می تونیم خیلی خوب به هم کمک کنیم...وگرنه سرف وارد مسابقه شدن، با اینکه تاثیر خاص و خیلی خوب خودش رو قطعا داره...
همین شمارش روزها...همین تشویق و تنبیه ها(که تنبیه منظورم همینه که بعد از سه بار شکست باید به مرحله قبل رفت)
همین حساب کتابا و هر چیزی که فکرش رو می کنین راجع به خوبی های مسابقه...حتما همه می دونین اینا خییییلییی خوب و تاثیر گذارن ولی چیزی که بهتر از همهست و مکمل این مسابقه و این راه ما می تونه باشه
این نیست که موقعی که کسی می خواد بشکنه و تو خطره، نیاد اینجا و این حرف ها و این وجود کانون براش تو اون لحظات هیچ کدوم مهم و تاثیر گذار نباشه و فقط زمانی که به شکست نزدیک میشه حدااکثر یه چند لحظه ای یاد کانون و بچه ها بیوفته و بدون داشتن چندان اهمیتی اون موقع توی ذهنش بگه که خب دوباره از اول شروع می کنم...این دفعه آخریشه!
(یا شاید حتی با خودش هم نگه این دفعه آخریشه ولی بگه که حالا جبران می کنم بعدا...!)
دوستان عزیزم...دوستان گل و دوست داشتنیم...!cheshmak Khansariha (18)
هدف هیچکدوم ما که اینجاییم و میریم و میایم و سر می زنیم نباید هیچ کدوم اینا باشه و قطعا نیست...
ما باید اهمیت بدیم...دقیقا اون لحظه که داریم به سمت اون اشتباه میریم...
باید بیایم اینجا...باید اون موقع اینجا رو بخوایم نه فقط موقعی که حالمون خوبه و شاید یه موقع هایی هم فقط به خاطر اینکه ببینیم چه خبره بیایم پیش کسایی که تمام هدف همشون و هممون این بوده و اینه که کاملا ترک کنیم این اتفاق بد رو..(که البته نمی گم این بده ها...اتفاقا خیلی هم خوبه و شایدبا عشقه یه جوریایی cheshmak) ...اما می خوام بگم که این کافی نیست
ما تا زمانی که نتونیم به هم کمک کنیم که از اون خطر و اتفاقی که هیچ کدوممون دوستش نداریم سلامت بیایم بیرون و بتونیم جلوی همو بگیریم...با گرفتن دست هم cheshmak اینجا آدمای موفقی نیستیم و به هدفمون که باعث میشه توی زندگیمون و روح و جسم و هر چیزی که به ما مربوطه بهتر و مفق تر باشیم، نمی رسیم...
منم تا زمانی که نتونم به شما کمک کنم که این کارو انجام ندینف سرپرست خوبی نیستم...
من نمی خوام این جوری باشه...
بچه ها خواهش می کنم ازتون...اصلا التماس می کنم ازتون که بیاید اینجا و بگید که چی میشه، بگید اون چیزهایی رو که فکر می کنید اگه بگید بهتره...بگید اگه هم فکر می خواید، کسی که بتونه حتی ذره ای بهتون کمک کنه...
کم نذارید برای کمک کردن به خودتون...
اینجا رو خدا به شما نشون داده و اینجا عضوتون کرده که به بهترین شکل از این بهترین جا واقعا برای ترک! استفاده ببرید...
منی که خدا منو اینجا آورده و اینجا سرپرستم کرده انتظار نداره که کم بخوام کار کنم و به خودم هم کم برسم و خودم هم موفق نباشم...
این جوری کفران نعمت و رحمت خداست برای من...اگه این جوری باشه یعنی نتونستم خوب شکرش رو به جا بیارم
و هممون...

دوستان من منتظر حرفاتون راجع به پیروزی هستم
حرف هایی که ما رو به پیروزی و دور شدن از شکست نزدیک می کنه...
و این زمانی میسر میشه که بگین از حالتون...من یه اعلام وضعیت معمولی نمی خوام...چون هیچ جوری نمی تونم کمک خاصی بکنم، نه به خودم نه به دوستانی که اینجا دارم...53258zu2qvp1d9vKhansariha (18)
اینکه فقط من تبریک وارد شدن به مسابقه و تبریک پیروز شدن و عوض کردن لیست رو و کارای دیگه ای که یه سرپرست حتما باید انجام بده رو انجام بدم... خیلی کمک کننده و تاثیر گذار نمیشه...که البته همه ی این ها هم باید باشه و خوب هم هست ولی من خودم این جوری نمی پسندم و مطمئنم که شما هم نظرتون همینه...

گفتم چون زیاده شاید چشماتون درد بگیره... فکر کردم شاید این شکلی بهتر باشه...
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
به یاد حق اجازه!!!!!!!!!!!!
خب من کل حرفای خوشکلتو خوندم.. بعدش اومد پایین دیدم دوباره درشت تر نوشتیشون..424242
سر کار رفتم که..4242
من خیلی وقته رفتم ماهانه.. ولی خدایی مسابقه وتایپیکی که به یاد حق سرپرستش بودو هستو خیلی دوس داشتمو دارم..4141
هی!!!!!!!!!!!! یادش بخیر اون موقع ها سرپرست مسابقه 10 روزه بودی به یادحق..1744337bve7cd1t81 یه دفعه دلم تنگ شد..1744337bve7cd1t81
نشان 100 روزه

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
راستی من امشب میرم برای ماهانه یا فردا شب؟
آخه ماه 31 روزه

1-به یادحق/ 26 فروردین/0
2-مسافر پاکی/1بهمن/0
3-ای پی/1 فروردین90 /0
4-هومن پاک/28 اسفند/0
5-مهرداد/4فروردین/0

6-امین/29 فروردین/0
7-علیرضا 68 / 3 فروردین/0
8-درنا/25 فروردین/0
9-بهار2/1اردیبهشت/0
10- فائـزه/ 29 فروردین/0
نشان 100 روزه

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
اومدم به پيشبازت امين جان
دوست داري با چه ماشيني بري و چند تا ماشين ميخواي اسكورتت كنن
نشان 100 روزه

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
من اسکورت مسکورت و از این جور چیزا نمیخوام یعنی این چیزا
برای از ما بهترونه من فقط یه مجوز عبور می خوام خودم با پای
پیاده میرم البته هر کسی دوست داشت میتونه بیاد بدرقه ولی
لطفا از آوردن 53 وبنر منر و از اینجور چیزا خودداری فرمایید
Smiley-face-cool-2
مسابقه حفظ دعای عهد
نشان 100 روزه

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلاااااااااام

بچه ها الان خبر یه تکلیف دانشگاهی خفن! به دستم رسید که باید فردا تحویل بدیم... ببخشید نمی تونم بمونم...

اما امین جان شما می تونی تاختی بری ماهانه...تاختی هم بعدش ایشالا بری توی مسابقه ی بهترین ها31741 4fvfcja

Khansariha (46)Khansariha (46)

موفق باشی و زیاد به ما سر بزن... ما جمله های قشنگت رو دوست داریم...53258zu2qvp1d9v

مسافر جان مرسی از پشتیبانیت Khansariha (48)

گیتا جان...عزیزم 53258zu2qvp1d9v منم همین طور
دلم خیلی تنگ شده برای حال و هوای مسابقه 10 روزه مون..یادش بخیر... اما دوست دارم خدا بخواد و بازم کنار هم کنار همگی...تجربه اش کنیم و نشه یه خاطره فقط Khansariha (18) 53258zu2qvp1d9v

ایشالا

پس تا فردا varzesh

به یاد حق
مواظب خودتون باشین cheshmak

53

سلام امیدوارم همگی خوب باشین اعلام وضعیت:

خدارو شکر Khansariha (48) من خوبم فقط نمیدونم امروز برنده میشم یا فردا؟Khansariha (134)Khansariha (46)

سلاااااااااااااااااااااااام Muscular

علی رضا جان شما برنده ای و می تونی بری ماهانه و واااااااااقعا تبریییییک میگم چون خییییلییی خوب تا اینجا عمل کردی و دعا می کنم و خییییلی خییییلی دوست دارم که همین جور ادامه بدی 41317 53258zu2qvp1d9v

Khansariha (46)Khansariha (46) اینم از کاپای برنده شدن 20 روزت و امیدوارم که خیر و برکت ترکت رو تو زندگیت هر روز بیشتر از دیروز ببینی و حس کنی Muscular

دعا کن همه هم عاااالی پیش برن و بچه های گلی که میان اینجا...با این که خیلی دوست دارم بودن و حضورشون رو تو تاپیک ولی توقفی برای مسابقه نداشته باشن و بتونیم خیلی خوب به هم کمک کنیم و همدیگه رو بالا بکشیم و بعد از با نشانای افتخاری که میگیرین و وقتی تو مسابقه پیروز شدین( مثل الان تو cheshmak) اون موقع و با یه حس عااالییی بیاین تو تاپیک خودتون و از بودن و پاک بودن و احساس پیرزوی در کنار هم لذت ببریم 317cheshmakKhansariha (48)

دوستان یادتونم...دعاتون می کنم...حق هم نگهدارتون...
دعام کنین...دعامون کنین....هممون رو...همه ی بچه ها که اینجان، همه ی کسایی رو که حتی فقط یه بار پاشونو گذاشتن اینجا و همه ی کسایی که هنوز با اینجا آشنا نشدن و شاید هم نشن هیچ وقت...
برای همه دعا کنین cheshmak

به یاد حق41

53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان