امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

لیست ب روز شده یکشنبه 18 فروردین .[تصویر:  13.gif]
.
.
.
.
1- در راه مانده/ 18 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2- رامتیـــــــن / 29 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان...................................
3-گــدای زهرا / 22 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان......................................................................
4- مــــــبــــارز / 10 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.........................................................................................................
5- آموســـــــن / 22 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6- انـیـشتـیـــن / 27 اسفند >>>>>>>>>>>>
[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان...................................
7-نیما2003نیما61 / 5 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی......................................................................
8- آزادم / 30 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خــــوب داشـتــی قــهــرمـــان.........................................................................................................
9- جــــــــوان / 5 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
10- ســـعــیــد صـفر / 4 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان...................................
11- ادویــــــــــــــن / 2 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان......................................................................
12- بــچــه دهـات / 4 فروردین >>>>>>>>>>>> [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.........................................................................................................
13- می توانـــــم  / 16 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
.
14- ســپــهــر پـاک / 12 اسفند >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان...................................
.
15- حـــامـد خسته / 13 اسفند >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان......................................................................
.
16- لـــــــــــــــــئــا / 17 اسفند >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان.........................................................................................................
.
17- روزبـــــــــــه / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان
.
18-رکسانا / 17 فرودین >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان..................................
.
19-کیمیا / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان....................................................................
.
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
آقا من امروز نمی دونم نماز صبحم قضا بود یا نبود؟؟؟؟؟1744337bve7cd1t81

اینجا ساعت 5:30 اذانه من ساعت 6:15 خوندم22

هوا روشن بود ولی آفتاب نبود:question::exclamation:

یه چند تا نگاه به نامحرم هم...1276746pa51mbeg8j

من داشتم طبیعت خدا رو نگاه میکردم خو ...

آقا بیخیال روز پاک ولی خوب نه!Smiley-face-cool-2
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
یه روز بد ؛
نقل قول: آقا من امروز نمی دونم نماز صبحم قضا بود یا نبود؟؟؟؟؟[تصویر:  b.gif]

اینجا ساعت 5:30 اذانه من ساعت 6:15 خوندم[تصویر:  22.gif]

هوا روشن بود ولی آفتاب نبود[تصویر:  question.gif][تصویر:  exclamation.gif]

یه چند تا نگاه به نامحرم هم...[تصویر:  l.gif]

من داشتم طبیعت خدا رو نگاه میکردم خو ...

آقا بیخیال روز پاک ولی خوب نه!
سلام

برای اینکه بدونین قضا بوده یا نه اینجا رو بببینین
http://www.owghat.com/default.aspx
امضای علیرضا خانه
دیگه بدونین  ک کی قضا میشه ک انشالله زودتر بیدار بشین

و درمورد نگاه هم 
این همه زیبایی خدا 
ب اسمون نگاه کن به درخت ب .. 4fvfcja
بار اول خب طبیعیه  ناخوداگاه هم بوده بار دوم و سوم چی؟17

حیفه روز خوبتون رو از دست بدین ها
شما ک اینقد خوب دارین پیش میرین
ی کوچولو بیشتر حواستون رو جمع کنین

نقل قول: یه روز بد ؛
جناب نیما
شما ک تازه 10 روز خوب رو گذروندین
اجازه ندین شیطون بهتون نزدیک بشه
حتی بعضی وقتا از در غرور وارد میشه
پس حواستون باشه ک دیگه تکرا نشه
ایراد کارتون رو پیدا کنین
اینجا رو هم بخونین کمکتون میکنه
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=842
تااینجا رو خوب اومدین
از این ب بعد رو هم میتونین شک نکنین
توکل ب خدا
قوی تر و مصمم تر از قبل ادامه بدین
نا امید شدی؟!!!

آزادم/ 30 اسفند/ 12 روز خوب
cheshmak
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
‹‹ وارد عمل شدن بدون برنامه ريزي علت ھمه شكست ھاست. ››

برای یه برنامه ریزی موفق و هدفمند  و عمل به اون

بشتـــــــــــــــــــــابید

سلاااااااااااااام

بعد از هزار  و اندی اینجا اعلام وضعیت می کنیم

روز خوب شماره 25353

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

برای اینکه دچار خشم چکاوک نشمSmiley-face-cool-2

و همونطور که آقا رامین گفتن تجربه دار هستمSmiley-face-cool-2

و بقیه هم خوشحال بشن...

اعلام میکنم : 1 روز خوب تا الان cheshmak

یا علی
یا عباس
لیست ب روز شده دوشنبه 19 فروردین .[تصویر:  13.gif]
.
.
.
.
1- در راه مانده/ 18 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2- رامتیـــــــن / 29 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان...................................
3-گــدای زهرا / 22 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان......................................................................
4- انـیـشتـیـــن / 27 اسفند >>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.........................................................................................................
5- آزادم / 30 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خــــوب داشـتــی قــهــرمـــان
6- جــــــــوان / 5 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
7- می توانـــــم  / 16 اسفند >>>>>>>>>>>> [تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان...................................
8- بــچــه دهـات / 4 فروردین >>>>>>>>>>>> [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان......................................................................
9-کیمیا / 17 فروردین >>>>>>>>>>>> [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی .......................................................................................................

10- لـــــــــــــــــئــا / 17 اسفند >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان
.
11- روزبـــــــــــه / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان...................................
.
12-رکسانا / 17 فرودین >>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان.....................................................................
.
13-نیما2003نیما61 / 18 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان.........................................................................................................
.
نا امید شدی؟!!!

مانا خانم لعنت به من
بکنش صفر
شکست خوردم
از اول
13 روز خوب
امیدوارم نحسی 13 نگیره 4fvfcja
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
سلام
روز سوم خوب
امیدوارم همه موفق بشیم
یازهرا

[تصویر:  nasimhayat.png]
یه روز خوب
آژاااااااااااادم

شیرههههههههههههه هزار آفرین قهرمان من میدونم آخرش خدای مهربونو از خودمون راضی میکنیم
شکر روزای خوبت یادت نره؟؟همش ب خودت انرژی بدهههههههههه
53

سنااااااااااااااا

آفرین قهرمان
واقعا ممنون بابت اینکه میای و حواست ب ما هم رزمایت هستش
53

کیمیاااااااااا

آفرین کیمیا خانوم شما ک گلی و هزار تا گل باید بهت تقدیم کنم
53
به امید خدا از اول داری دوباره قدم میذاری تو جاده کیمیا شدن

جوااااااااااان

آقای جاون
دیدم تو تالار ختم قرآن شرکت کردید جز 30 پر است از یاد قیامت و معاد انشالله با خوندنش دلمون روشن شه و تو لحظه های فشار گناه نور قرآن دلمونو روشن کنه
53

تو تالار نماز )قرار عاشقی شرکت کردی
کم نیار و ادامه بده میتوانم عزیز
53

میتوانم

آقا نیما
هر لحظه و هر ثانیه خوب از این زندگی برکته به خدا
انشالله ک همه لحظه هاتون پر از برکت و امید باشه
53

ببخشید سرپرستای عزیز و کارتون دخالت کردم
گفتم ب عنوان یکی از هم رزمای 20 روزه دوستای عزیزم رو تشویق کنم

اینا هم ب افتخار من و دوستامه