امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام 317317317

خوش اومدین هم به آرمین خان هم به آقا امیرعلی Khansariha (48)317

بله امیر علی خان همین جوری تاریختون درسته...53258zu2qvp1d9v4fvfcja317

53
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام - سلام - سلام 317

من آمدم - برین کنار - برین کنار :s:

حالا دیگه وقت برنده شدن من در 20 روز است Kool

من آمدم
سلام خداروشکر 12 روز پاکی خود را اعلام میکنم
خدایا شکرت که این همه دوست خوب بهم دادی
به به به به به به به .... آدم لذت میبره 317
سلام Muscular
با اجازه به یاد حق جون ، خوبی عزیزم ؟

بچه ها موفق باشید ، به منم سر بزنیدااااا (تو 10 روزه) .... تو ماهانه هم منتظرتونم 317Khansariha (48)Muscular

[تصویر:  23e325e16617.png]

الهي، من به حور و قصور ننازم، اگر نفسي با تو پردازم از آن هزار بهشت مي‌سازم.
الهي، مي‌پنداشتم كه ترا شناختم، اكنون آن پنداشت و شناخت را در آب انداختم.
الهي، همه شاديها بی ياد تو غرور است، و همه غمها با ياد تو سرور.

اِلـهی.... وَرَبّی.... مَنْ لی غَیْرُکَ ...
الهی ... حالا دیگه من و تو و عبدَک ... (:
من هستم و می مانم تا ثابت کنم که اختیار خود را دارم و من زنده هستم

انسانی مرده نیستم که افسار زندگی خود را به لذت و هوس زندگی بدهم

خدایا کمکم کن
سسسسسسسسسسسسسسسسسسلام
303
به همه دوسسسسسسسسسستان عزیز317

ایول به آقا تاریک گل
533174fvfcjaKhansariha (46)41MuscularKhansariha (48)varzesh317

نشون دادی که میشه دوست داریم منتظر اخبار خوب از حال و ر وزتون هستیمcheshmak

.....................
یا رحیم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

لیست اینجا به روز نمیشه ؟
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
سلام

خوبین؟

من تو زمان امتحانام متاسفانه نمی تونم این کارو انجام بدم و به بچه ها هم اعلام کردم و ازشون خواستم که برای اعلام وضعیت فقط اسم خودشون رو بنویسن با تاریخ...و لیست رو به خاطره اینکه به روز نیست کپی نکنن تا سو تفاهمی پیش نیاد ...

نگران لیست نباشید!
5 شنبه لیست به روز گذاشته میشه...

ممنونم از توجهتون و اینکه خیلی زود به حالت دو هفته پیش برخواهد گشت...امیدوارم که بچه ها به خصوص تازه وارد هامون عذر منو بپذیرن 53258zu2qvp1d9vcheshmak

ایشالا همتون موفق باشین 317317317

53

به یاد حق 53
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
حامدحامد/13 تیر/0

[color=#9400D3]استمداد از همه بچه های کانون[/color][size=large]

کمکم کنید دوستان. روزبروز داره اوضام بدتر وبدتر میشه.از روزی که وارد مسابقه بیست روزه شدم چندین بار خلاف کردم طوری که روم نمی شد بیام اعلام وضعیت کنم برای همین امروز اومدم مجبور شدم تاریخمو از امروز بزنم.ولی اینقدر بدبختم که بازم نمی تونم خودمو نگهدارم.مطمئنم که نمیتونم.هرروز میرم برنامه ماهواره و رقص و شو نگاهمیکنم و دست به خلاف میزنم.دوستان کمکم کنید.فکر نکنم با این وضع خرابی که دارم زیاد عمرم به دنیا باشه.بهتر،همون بهتر که بمیرم و شر یه آدم بدبخت فلک زده از این دنیا قطع بشه.لجن به این زندگی نکبت بار.اگر دستتون میرسه دعام کنید تاآدم بشم وگرنه پاک بشم و از دنیا برم.اگر می تونید کمکم کنید.راهنماییم کنید.من با این وضع ازدواج هم برام ممکن نیست.چون یکی دیگه رو میارم توی زندگیم نکبتیم و اونو هم بدبخت میکنم.
تو چقدر منفی بین هستی !!!! 1744337bve7cd1t81

بیخیال بابا Khansariha (18)

من اوضاعم از تو خیلی خیلی بدتر بوده 4fvfcja تازه من یه عادت بد پیدا کردم اونم اینه که اگه شبی خواب ناجور ببینم توی خواب ... نمیشم و فورآ از خواب بلند میشم و خلاصه حالم خیلی بد میشه و دیگه اصلآ خواب به چشمم نمیاد

مثلاْ دیشب هم من این قضیه را داشتم و تا حالا به زور جلوی خودم را گرفتم

با این دید نگاه کن که هر کس خودا.. میکنه معتاد به این کار است و تو هم الان بیمار همین اعتیاد هستی

حالا اینطوری به قضیه نگاه کن که یکی مثل خودت میاد پیشت و میگه من معتادم و دیگه آدم نمیشم و باید بمیرم و ....

تو با چه ذهنیتی به این آدم نگاه میکنی ؟!؟!؟

والا من اینطور بهش نگاه میکنم که یه آدم ضعیف نفس است که نمیتونه جلوی کاری را بگیره که خودش میدانه براش بده و یه آدم خیلی ضعیفی را ازش در ذهنم میکشم

حالا بشین یه گوشه و تصمیم قطعی خوت را بگیر ( میخوای ترک کنی و سالم بشی یا نه و میخوای همش بهانه بیاری و معتاد بمانی‌؟؟!)
خوب \"تاريك\" جان ميگي چيكار كنم؟ميدونم كه بدبينم.بارها خواستم و تصميم گرفتم ولي شكستم. اينو هم بگم كه من سالهاي ساله به اين مرض مبتلام وهمه جوره آسيب ديدم.ديگه خسته شدم.دلم تنگ شده براي اون زمانها كه نمازمو با توجه مي خوندم و اعتقادم بالاتر بود.حالا همه چيزو سرسري گرفتم.حتي بعضي وقتا همون نماز سرسريو هم نمي خونم.نمي دونم چيكار كنم.اين بيماري و بدتر از اون افكار منفي كه به دنبالش مياد جلو همه كارامو گرفته.همش دارم درجا ميزنم.همه هم ديگه يه جورايي فهميدن كه اين كاره ام.بازم به راهنمايي تو و ساير دوستان نياز دارم.

راستي تو با اين همه حرفاي خوب و ارزشي و ذهن روشن چرا اسمت تاريكه؟!!!!!
\'hamedhamed\' pid=\'89824\' dateline=\'1309784640\ نوشته است:خوب \\\"تاريك\\\" جان ميگي چيكار كنم؟ميدونم كه بدبينم.بارها خواستم و تصميم گرفتم ولي شكستم. اينو هم بگم كه من سالهاي ساله به اين مرض مبتلام وهمه جوره آسيب ديدم.ديگه خسته شدم.دلم تنگ شده براي اون زمانها كه نمازمو با توجه مي خوندم و اعتقادم بالاتر بود.حالا همه چيزو سرسري گرفتم.حتي بعضي وقتا همون نماز سرسريو هم نمي خونم.نمي دونم چيكار كنم.اين بيماري و بدتر از اون افكار منفي كه به دنبالش مياد جلو همه كارامو گرفته.همش دارم درجا ميزنم.همه هم ديگه يه جورايي فهميدن كه اين كاره ام.بازم به راهنمايي تو و ساير دوستان نياز دارم.

راستي تو با اين همه حرفاي خوب و ارزشي و ذهن روشن چرا اسمت تاريكه؟!!!!!

سلام حامد خان دوست گلم اینها که میگین همه از عوارض این کاره بده ولی نباید نا امیدی به قلبتون راه بدین خوشحالم317 که با خدا هستین خدا ارحم الراحمینه هر کس توبه کنه خدا هر آینه اونو میبخشه
53258zu2qvp1d9v
اینها رو که میگین ما هم گذروندیم
این آسیبها رو ما هم دیدیم این افکار منفی هم همیشه دنبالمونه ولی باید در همون اول کار جلوشونو بگیرین و نذارین تو دلتون ریشه کنه خدا دوست داره ما تو این وضعیت خدارو پیدا کنیم نه در وضعیتی که همه چیز سرجاشه و وسوسه و فتنه ای تو کار نیست و اینکه از این کار زده شدین بهترین موقع است برای توبه اصلی و همیشگی منم تو این حال با گریه توبه کردم وخدارو هزار مرتبه شکر که دستمو گرفت و نذاشت تو لجنزاری که برای خودم درست کرده بودم غرق بشم حالا پاشو و به خدا توکل کن و از معصومین توصل بخواه یا علی رو بلند بگو طوری که دل شیطانو به لرزه در بیاره
در مواقع وسوسه هم به خدا پناه ببر اون تنها کسیه که به دادمون میرسه ذکر خدا بخصوص نماز اول وقت حتما هر چه بیشتر و از ته دل به خدا وقران انس بگیرین دست شیطان از شما کو تاهتر میشه الا به ذکر الله تطمئن القلوب
حضور وفعالیتتونو تو کانون بیشتر کنین تو فعالیتهای مذهبی دسته جمعی شرکت کنین
فکر تون رو و چشمتون رو کنترل کنین برای خودتون برنا مه ای درست کنین که وقتتونو پر کنه
در مواقع وسوسه تنها نباشین و به یاد مرگ بیوفتین
به تاپیک مدیریت قبل و بعد از شکست یه سر بزنین
ودر آخر بدونین که ما هم دوستون داریم و میخوایم که هر چه زود تر فک شیطان رو به خاک بمالونینKhansariha (46)
روحیه تونو افزایش بدین و برین جلوی آینه بگین من دیگه برای همیشه ترک میکنم چون خدا میخواد وکمکم میکنه من دیگه ترک کردم گناهمو
آب سرد هم شه/وت رو کاهش میده روزه که روی شیطان رو سیاه میکنه وشه/وت رو خیلی کاهش میده
منم با شما موافقم آقا با این همه روحیه باید اسمشون بشه روشن4fvfcjaپ

.................
یا من له المستند
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ممنونم عليرضا جان از راهنمايي دلسوزانت.چيزاي خيلي خوب ومهمي بهش اشاره كردي.مخصوصا اون مورد سر زدن بيشتر به كانون رو خيلي باهات موافقم.وقتي تو جمع بچه هاي كانون هستم انگيزم خيلي بيشتر ميشه.خدا رو هم چون نمي بينيم به خودمون اجازه ميديم پاهامونو از گليممون درازتر كنيم وگرنه اگر يه كم اعتقادمون بيشتر بود حضور خدا رو همه جا درك مي كرديم. مگه ما جلو ديگران اين كار كثيفو انجام مي ديم؟ مسلماً نه. خدا اين وسط مظلوم واقع شده كه جلو روش به هر كار گستاخانه اي دست مي زنيم. توكل به خدا.
اقا حامد سلام همه حرفها را گفتن
فقط ميتونم بگم يبار از ته دلت بخواه كه خوب شي و تمام سعيتا بكن
انسان وقتي اراده كرد ديگه هيچ مانعي نميتونه از پا درش بياره
بايد با تمام وجود بخواي و همونقدر هم تلاش كني
وقتي عوامل محرك نباشه بعد از 10 روز ديگه فكرتم جهتش عوض ميشه پس سختيه 40 روز را بكش تا كامل پاك شي
من مطمئنم كه ميتوني :s:
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
ممنونم چكاوك جان.

خوشحالم كه اينقدر دوستاي دلسوز دارم كه سلامتي و سعادتم براشون مهمه.

قربون همتون.

كاش بتونم با كنار گذاشتن خود ار... گوشه اي از محبتهاي شما عزيزان رو جبران كنم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان