امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

من طاقت ندارم
روز خوب خوب خوب
سومین روز خوب
هم صلوات فرستادم
هم 69صلدات هدیه ب خانوم زیبنب)س( هم کنترل ذهن و نگاه
بزن دست قشنگه رو
53
ب

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام 
علی07/114خرداد/0
سلام

20 روزم تموم شده.303
یا عباس
سلام303
مهتاب/27اردیبهشت.............12امین روز خوب
تو مراقب آخرتت باش،

دنیا خودش ذلیلانه پیش تو می آید.

شاه مردان(ع)

"غرر الحکم ح 2603 ص 144"
[تصویر:  1064858b92ksbi7wy.gif]

[تصویر:  nasimhayat.png]
خواستم بگم بهار 13/20 روز خوب دارد 4fvfcja

تا اطلاع ثانوی :22::22::22::22:
سلام بر همه . من هم امروز 5 روزه که پاکم و دارم عالی به جلو حرکت میکنم. به امید موفقیت برای دوستان عزیز
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

مهدی0 / 7 خرداد .................13 روزه خوب
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
سلام سلام سلاااااااااااااااااااااااام  317

بنده های خوب خدا چطورینن clapping

خب روز دیگریست از برگه ی تاریخ که پاکی شما در آن میدرخشد Khansariha (8)

ما شااالله چقدر زیاد شدین نیدونم از کجا شروع کنم 4fvfcja 
                                  ان شاالله همتون همیشه 
                                             پاک و خدایی باشین ... 

یه قلب پاک ... و دلی پر ز نیاز ... و خدایی که در این ثانیه ها ... 
                                                                                         میکند یاد ترا ... به تو مینازد عشق 
                                                                                                                               به تو مینازد یار... Smiley-happy114

داداش مهدی خیلی عالیه ... آفرین گل پسر

بنده ی پاک خداس
                                                                     خود را ارزان نفروشیم 
                                                                              در فروشگاه بزرگ هستی
                           روی قلب انسان نوشته اند...  قیمت = خدا ! 

سلام خدمت جیگر تازه دیاموند خان 
                                                                         چطوری عزیزم ... انرژیه من ... دینامیت انرژی هستن ایشون 

پاکیت ابدی گل پسر
                                                                     فرصت های زندگیت رو دریاب... تا موفقیت راهی نیس

محمد جون خیلی  
     دارین خوب پیش میرین داداش گلم
                             خوشحالم که زندگیتون رنگ و بوی الهی گرفته 
                محکم باش...

میتوان برگی بود و با یک نسیم افتاد 
                  و میتوان درخت بود و با داغ هزاران برگ تا بهار ایستاد...

موفق باشی

به زارا خانم تولدتون مبارک باشه 
                             چشممون روشن... Khansariha (48) ان شاالله صد سال به این سال های بندگی
                                                                                     خدا حفظتون کنه

گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند 
                                                            تا تو بارها بگویی خدای من ....

کوجاس پس این ستاره سهیل Smiley-happy114

سلام خدمت میتوانم خانم 

التماس دعا داریم بانو .... چقدر خوب 
                                                                                                     پاک بودن دوست داشتنیه
                                           زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
                                                             امتحان ریشه هاست 
                                          خود را نگران آنچه میدانی یا نمیدانی نکن
                                                                        نه به گذشته بیاندیش نه به آینده
                     فقط بگذار دستان خدا ... شگفتی های امروز را برای تو به ارمغان بیاورد 

مرد مجاهد عزیز 
                چطوری حاج آقا ... من که در مقابل شما کم آوردم 
                                            دیدی داداش شد 7 روز ... چقدر زود گذشت
                                یادته گفتم هفته دیگه ایشالا میشی 14 روز 

الان دیگه با اطمینان میگم تا هفته آینده ایشالا 14 روز پاکی
                                                                                                      مواظب خودت باش گل پسر
                                                مرحوم قاضی میفرمودن 
                      در خلوت زیاد بگویید 
                                                       "یا حاضر و یا ناظر "
                                زیرا حیا و ترس چه بسا
                                            جلوی پراکندگی ذهن را بگیرد
                     و این ذکر در خلوت انسان را آماده ی حضور میکند ... 

علی آقا اشکال نداره ... از اول با قدرت بیشتر شروع کن
                                                                                           سختی راه است ...
                                                             ببین چیا باعث لغزشت میشه ... مردونه از زندگیت حذفش کن

شکست های دلت را به بازار خدا ببر  
                                                                     خدا خود بهای شکسته دلان است گلم
                                                                                                                            موفق باشی

به به بلاخره اولین توپی که باید شوت کنیم کیمیا خانمن

تبریک عرض میکنم آجی .... امیدوارم در طول زندگیتون همیشه پاک باشین
                                                                                    لحظه هاتوم منور به نور خدا ان شاالله
                                          ترتیب انتقالتون داده میشه
                                                                لیموزین در راه است Khansariha (48)

روی هر پله که باشیم 
                           خدا یه پله بالا تره.... 
                                     نه فقط بخاطر اینکه خداس
                                                بلکه بخاطر اینکه مواظبمون باشه ...

مهتاب خانم 

خیلی هم عالی ... 12 روز خوب
                        لحظه هاتون پر از الطاف الهی
                               موفق باشین
                                                      جقدر خداوند بزرگ است 
                     درست زمانیکه انتظار چیزی را از او نداری
                                       بهترینش را به تو ارزانی میدارد
                                                                                         وقتی خدا هست 
                                                                                                        هیچ دلیلی برای ناامید نیس! 

بهار جون سلام 

چطوری پسر خوب 
                   الحمدلله خدارو صد هزار مرتبه شکر 
                                      میدونی راستش خیلی خوشحالم که میبینم 
                                                                                          همتون پاکین 

خدا سه جور به دعاهای ما پاسخ میدهد ... 

میگوید آری و همان را میدهد
                                            میگوید نه و بهتر از آن را میدهد
                                                                             و میگوید صبر کن و بهترین را میدهد ...

منم لاکی بوی / 6 اردیبهشت / 20 روز خوب

خدایا 
                                                                  اگر بخواهم شرمسارم... اگر نخواهم گرفتار

خدای من هیچ جا نمیرود؛ همین جاست پیش من
                    همه چیز را خودش میداند ؛ نوازشم میکند …
                           خدای من هر روز معجزه میکند ….
                         وقتی با سر انگشت هایش نوازشم میکند
                                                                                تنها اوست که می داند …
                                                                                          تنها اوست که می ماند Khansariha (8)

مواظب خودتون باشین مهربونا
                                                                                          یا علی مدد 
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام و تبریک به همه ی دوستان بابت پاکیشونKhansariha (18)
و یه خسته نباشین جانانه بابت روحیه لاکی بوی عزیز که انرژی میدنKhansariha (18)

منم گدای زهرا  26 اردیبهشت/(تا6 خرداد)9 روز خوب535353

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

سلامممممممممممممممممممممم317
خوبییییین  گل های کانونننننن317

خواستم بگم

یوووووووووووووووووهوووووووووووووووووووو

30 روزه صبر کن ، که ما داریم میاییییییییمvarzesh

یوووووووووووووووووهوووووووووووووووووووو

یه روز خوب دیگه 317

گل های کانون پر امید برین جلو 
از هیچ چیز به غیر خدا نترسین
خدا یار شماستKhansariha (8)
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]
سلامSmiley-happy114
اجازه  آقا L-) ما اومدیم.
خوشحالم که تو 20 روزه ام 42 امیدوارم روزای خوبی رو کنار هم سپری کنیم Khansariha (8)

یه روز خوب ...
ستاره سهیل / 22 اردیبهشت /  10 + 53
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
سلام.آقا یادمون رفت اعلام وضعیت کنم.٦خرداد ٨روز خوب.
٧خرداد٩روزخوب
[تصویر:  05_blue.png]
..لیست ب روز شده چهارشنبه 8 خرداد[تصویر:  13.gif]

1-بارونـــــــــــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان
2- فیــــــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.............................

3-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان..........................................................
4-جنگجوی امیــــــدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.......................................................................................

5-شهرام جواهـــری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
6-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7-بهـــــــــــــــــار 20 / 24اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
8-مهــــــــــــدی 0 / 25اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.......................................................................................
9-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان
10-مهتــــــــــــــــــاب/ 27اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.....[b]........................
[/b]

11- جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................

12-تنـــــها ترین سردار/ 20اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.......................................................................................
13-شیـــــــــرین آزادی/ 24اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان
14-ستــــــاره سهیـــــــــــل/ 22اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.....[b]........................
[/b]
[b][b]15-محـــمد63 / 31 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[/b][/b][b][b][تصویر:  9.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
[/b][/b]
16-گدای زهـــــــــــرا/ 26اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  9.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................

17- سعیـــــــــــــــــد 0  /27 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمان
18-مــــــــرد مــجــاهد / 29اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................

19- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
20-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتـی قهرمان.......................................................................................
21- دایـــــــــــــموند111 / 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان
22-میتوانــــــــم/ 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
23-زارااااااااااااا /1 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................

24- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................

25- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان

26-روزبـــــــــــــــــه / 20 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................

27-میلاد میلانو/21 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................

28-عمو سعیـــــــــد/5 خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................

29- حــــــــــــــــــــسین/5خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان

30- علـــــــــــــی 114 /7خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام ...303

فقط به خاطر شما دوستای گلم

یه بار دیگه شروع میکنمSmiley-face-cool-2

خیلی پ.پ های محبت آمیز دریافت کردم ... شرمنده شدم1276746pa51mbeg8j

واقعا انصاف نیست که یه شانس دیگه برای با شما بودن رو به خودم ندمKhansariha (18)

از همتون ممنونم ک تو لحظه های سخت هستید و فراموشم نکردید ...Khansariha (8)

میخوام ثابت کنم ک من همون عموی سابقم ... (گرچه شرایطش عوض شده و شاید هم سخت!42)

به خاطر تمام بار منفی هایی ک پخش کردم عذر میخوام ... قول میدم خودم جمشون کنم4fvfcja

عمو سعید / 8 خرداد

نماز محوری ترین گزینه ام هستcheshmak

یا علی53
هیچی ...
سلام53

گدای زهرا/7خرداد/10 روز خوبKhansariha (8)

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان