امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام 303

یک روز خوب 53
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]
سلام بر همه. من یک روز رو عالی پشت سر گذاشتم

دیاموند111 ...............................................................  1 روز خوب داری قهرمان

414141414141414141414141414141414141414141414141
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

لیست ب روز شده سه شنبه 14 خرداد[تصویر:  13.gif]

1-بهـــــــــــــــــار 20 / 24اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان
2-بارونـــــــــــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان............................
3- فیــــــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان....[b]....................................................[/b]
4-ستــــــاره سهیـــــــــــل/ 22اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان....................................................................................
5-گدای زهـــــــــــرا/ 26اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6-جنگجوی امیــــــدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7- سعیــــــــــــــد 0  /27 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان........................................................
8-محـــمد63 / 31 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان....................................................................................
9-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.
10-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.............................
11-مهتــــــــــــــــــاب/ 27اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان........................................................
12-جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان....................................................................................
13-مهســـــــــــــــــا20/ 1 خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان

14-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] روز خوب داشتـی قهرمان............................
15- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان........................................................
16-میتوانــــــــم/ 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان....................................................................................
17- علـــــــــــــی 114 /7خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان.
18-عمو سعیـــــــــد/8 خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان............................
19-زارااااااااااااا /11 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان........................................................
20- حــــــــــــــــــــسین/12خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان....................................................................................
21- دایـــــــــــــموند111 / 13 خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.

22- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان............................

22-میلاد میلانو/15 خرداد  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................

23-مــــــــرد مــجــاهد / 29اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان....................................................................................
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
امروز روز های خوبم، روزای پاکیم متاسفانه ریست شد1276746pa51mbeg8j.خیلی خیلی هم الکیبا یه وسوسه ی ساده .من قویتر از این وسوسه ها رو تو این مدت دووم اوردم.ناراحتم از اینکه شکستم. 1744337bve7cd1t81ولی یه چیزی هستش بازم میگم من می توانم. پس از همین الان هم دوباره شروع میکنمclapping

سعید 0/ 15 حرداد شروع
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
سلااااااااااااااام قهرمااان هااااااااااااااا

Khansariha (8)
نقل قول: [تصویر:  l.gif][تصویر:  l.gif][تصویر:  l.gif][تصویر:  l.gif][تصویر:  l.gif][تصویر:  l.gif]
میلاد میلانو /15خرداد/0
داداش گلم اخه چقد شما کم به ما سر میزنین 
من اصلا تو 20 رزه ندیده بودمتون ها
موارد انتخابیتون رو هم ک تو پروفایلتون وارد نکردین من نمیدونم چیا هستن1276746pa51mbeg8j
ازتون میخوام درمورد علتش فکر کنین حتما42
اگر مشکلی هست با داداش های گروه رهروان مطرح کنین
تصمیم بگیرین ک برای همیشه ترکش کنین 
که اارده ی ادمی ک.ه رو جا به جا میکنه
میدونم ک با ی برنامه ریزی میتونین به اونچه ک میخواین برسین
راستی فقط برای اعلام روز بد ک نباید بیاین
البته میدونم این بار بار اخر بودش
روزهای خوبتون رو هم بیاین اعلام کنید و از موفقیتتون برامون بگین
قهرمان بسم الله رو بگوclapping

نقل قول: سلام [تصویر:  7.gif]

یک روز خوب [تصویر:  8.gif]

به به داداش طاهای گللللللللللللل:22::22:
 که با اعلام وضعیت های توپش بهمون انرژی میده66
ممنونم از روحیه دادن هاتون 
موفق باشیییییییییین قهرماااان53

نقل قول: سلام بر همه. من یک روز رو عالی پشت سر گذاشتم

دیاموند111 ...............................................................  1 روز خوب داری قهرمان
جناب دایمند 
یک روز ک سهله
انشالله 100 روز و 1000 روز و ... عالی داشته باشیــــــــــــنKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
داداش گلم تاریختون رو از دیروز زدم
قوی و محکم ادامه بدین قهرمااااان317

نقل قول: امروز روز های خوبم، روزای پاکیم متاسفانه ریست شد[تصویر:  l.gif].خیلی خیلی هم الکیبا یه وسوسه ی ساده .من قویتر از این وسوسه ها رو تو این مدت دووم اوردم.ناراحتم از اینکه شکستم. [تصویر:  b.gif]ولی یه چیزی هستش بازم میگم من می توانم. پس از همین الان هم دوباره شروع میکنم[تصویر:  14.gif]

سعید 0/ 15 حرداد شروع
1276746pa51mbeg8j

داداش حیفه اخه شما ک اینققققققدر قوی هستین ازتون توقع بیشتری داریم هااااا
معلومه ک میتونین  داداش توش هیچ شکی نیست53258zu2qvp1d9v
تمام عوامل تحریک رو نابودش کنین ک وسوسه ای در کارنباشه 
اگر هم خدایی نکرده خطری شد حتما بیان اورژانس

این بار قوی تر ادامه بدین
حتما موفق میشین
چون شما از این کار بدتون میااااد و میخواین برای همیشه پـــــــــــــاک بمونین clapping
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام به همگی یه روز خوب دیگه بازم شکر
[تصویر:  05_blue.png]
من روزی رو رو که شروع کردم گم کردم

به نظر خودم الان خیلی روزه پاکم ولی اینجا این تاریخ نشون میده من همش2 روزه پاکم

کی میتونه کمکم کنه
حسین آرام جانم ... حسین روح و روانم ... حسین داروی دردم ... حسین دورت بگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام 303

یه روز خوب دیگه 53

.... 
..
.
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]
نقل قول: من روزی رو رو که شروع کردم گم کردم

به نظر خودم الان خیلی روزه پاکم ولی اینجا این تاریخ نشون میده من همش2 روزه پاکم

کی میتونه کمکم کنه

سلام داداش احتمالا اینقدر روزات زیاده که نمیدونی چند روز پاکیclapping

به نظرم حداقل تعداد روزهایی رو که فکر میکنی پاکی رو شروع کن.مهم پاک بودنه و اون اراده ای هست که پایدار میخواد بمونه حالا چه 10 روز چه 100 روزKhansariha (18)
..........................................................................................................

سلام علیکم به همگی53

گدای زهرا/26 اردیبهشت/17 روز خوب53

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

سلام. 
دیاموند 111   .....................................................   2 روز عالی داری قهرمان

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام به همگی 303303303

دوستان گلم از همگیتون ممنونم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دو روز خوب دیگه داشتم سر جمع شد 20 روز 317317317

خیلی خوشحالم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

:22::22::22::22::22::22::22::22::22:
شروعی دیگر با یک روز خوب
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
سلام303

دیروز، روز خوبی برام بود.

ستاره سهیل/ 22 اردیبهشت / 10 + 53535353535353

ممنونم Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
پاکم

22
حسین آرام جانم ... حسین روح و روانم ... حسین داروی دردم ... حسین دورت بگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

لطفا تاریخ منو از فردا بزنید 1276746pa51mbeg8j

ستاره سهیل / 17 خرداد /  0
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان