امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام شرمنده یه چند روزی نتونستم بیام اعلام وضعیت کنم.ولی حالا میگم.که اموز ٢١خرداد ٢روز خوب دارم.به امید روزای بهتر
[تصویر:  05_blue.png]
0
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
سلام بچه ها
من از مسابقه ده روزه میام
تلاش / 4 خرداد / 16روز خوب داشتم
ولی متاسفانه شکستم
باید از نو شروع کنم
تلاش /  21 خرداد / 1 روز خوب
ذهنی که تحت فشار گذشته قرار دارد، ذهنی اندوهگین است....

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام .

دیاموند111 / 21 خرداد ......................................................    1 روز عالی داری قهرمان

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام قهرمانای 20 روزه:22:

امیدوارم روزاتون پر از پاکی باشهKhansariha (46)

مسابقه ماه شعبان رو از دست ندینااااااااااااclappingclapping

535353
سلام خدمت همه به ویژه مانا و رکسانا

وضعیت امروز:

خو.. : ن
ورزش : بله
عمل به برنامه ریزی : بله
نماز : ن
قران : ن
ذکر : ن

در کل روز پاک بود فقط

از همگروهیام عذر میخوام
چون قرار بود دیروز روز خوب باشه اما امروز و دیروز نبودن

در ضمن تمرینم رو انجام دادم یه بخشیش رو و بقیه شو هم فردا انجام می دم و به خانوم مانا تحویل میدم

انشالله همه موفق شیم

کنترل نگاه و فکر هم بله انجام شد 53

سلام ٢٢خرداد ٣روز خوب
سلام

تا مانا خانوم نیومدن گوش منو نکشیدن پست بزنم

خیلی خشن هستن ایشونTears

(ستاد تخریب چهره های مدیریت4fvfcja)

طاهای عزیز

یعنی چی روز بد؟ اگه دوست داری میتونی بیای دلیلشو بهم بگی هر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم رفیق

امیدوارم که زین پس فقط اعلام وضعیت های پاکی و خوب داشته باشیSmiley-face-cool-2

دایموند عزیز خداروشکر ی روز خوب داری اما کمه شروع کار همیشه از صفر هست و بعدش یک

اما برای تو که اینقدر خوب میتونی به خشمت غلبه کنی کمه باید همینقدر هم به خوبی بتونی رو شهوتت غلبه کنی

بررسی کنن و ببین مشکلت از کجاست پشت گوش هم نندازKhansariha (18)

خانوم میس رکسانا ی اعلام وضعیت بفرمایید ببینیم اوضاع چطور پیش رفتهKhansariha (46)

امیدوارم که به خوبی گذشته باشه وگرنه متاسفانه باید بگم با خانوم مانا طرفید1744337bve7cd1t81

محمد عزیز سه روز خوب داشتی این امیدوار کننده اس

اما ی سرچ کن تو وجودت خودت تو اون ناخود آگاهت ببین چی میشه که تا نزدیک 20 روز رو راحت میری اما تا 20 که میرسه اسمشو نیار میشهKhansariha (18)

من به تو امید زیادی دارم وقتش شده که اون موضع رو به لیست کارات اضافه کنی داداش بزرگ و گلمKhansariha (18)

خانوم زارا و خانوم تلاش مثل اینکه مانا خانوم رو جدی نگرفتیدwacko2

بیان اینجارو بخونن با دمپایی ابری و جارو میوفتن به دنبال شما:13:

به نظر من بهتره که برید تو گروه نسیم حیات و مطرح کنید تا خانوم های نسیم حیاتی راهنمایی بهتری کنن

فقط میتونم بگم که خودتون رو تو مسیر ترک ببینید حتی وقتی که لغزش میکنید

نگید صفر شدم و باید از اول شروع کنم

ببینید دلیل این شکست چی بوده پشت گوش نندازید حتما به نتیجه خوبی میرسید

وقتی که دلیلش رو پیدا کردید تنبلی نکنید فقط با پیدا کردن دلیلش رفع نمیشه مشکل

سعی کنید برطرفش کنید 303

خانوم نوه میتوانم امروز هیچ اعلام وضعیتی به غیر از اعلام وضعیت روز خوب قابل قبول نیست

وگرنه با گروه روبرو طرفید ( مانا خانوم به همراه سها خانوم :131

سها خانوم مانا خانوم عرض ارادت303Smiley-talk038

یاعلی
سلاممممممم317

قهرمان آوردیمKhansariha (48)

سعید0035 / 13 خرداد................. 10 روز خووووووووووووووووووووووبKhansariha (46)
سلام .

دیاموند111 / 21 خرداد ......................................................    2 روز عالی داری قهرمان

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام.
خدا را شكر از وقتي كانو ميومدم شكست نداشتم و روزام خوب و عالي بودن.
اما تعدادش يادم نيست...
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سلام303303
منم خوف بودن روزام تا الانKhansariha (18)Khansariha (18)
نمدونم چن روز شده1717
فک کنم 22-23 روز شده بااااشه هاااا4fvfcja4fvfcja
از صب میخاستم بیام اعلام ولی سرعت کانون از همون حلزون دو سه بار قطع نخاع شده هم کمتر بودش 4fvfcja4fvfcja
خلاصه اینجوریاس4242
می تی کوشایی بیا بابا 317317
سلام
منم پاک

خدافظ رکی
سی روزه خوش بگذره
317

لیست ب روز شده جمعه 24 خرداد[تصویر:  13.gif]

1-بارونـــــــــــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان
2- فیــــــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان...........................
3-جنگجوی امیــــــدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان......................................................
4-راه بهشـــــــــــت / 18 اردیبهشت  >>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.................................................................................
5-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان
6-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان...........................
7-جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان......................................................
8-سعیـــــــــــــــــــد0035 / 13 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.................................................................................
9- حــــــــــــــــــــسین/13خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10-مهتــــــــــــــــــاب/ 15 خرداد >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قـهرمان...........................
11-رکســـــــــــــانا/ 17خرداد[>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمان......................................................
12-محــــــــــمد63 / 19 خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.................................................................................
13- علـــــــــــــی 114 /7خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان
14-عمو سعیـــــــــد/8 خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان...........................
15- دایـــــــــــــموند111 / 21 خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان......................................................
16- سعیــــــــــــــد 0  /15 خرداد  >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.................................................................................
17-ستــــــاره سهیـــــــــــل/ 17 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
18-تـــــــــــــــــلاش/ 21 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان......................................................

19- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان......................................................

20-میلاد میلانو/15 خرداد  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.................................................................................

21-مــــــــرد مــجــاهد / 29اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان

22-میتوانــــــــم/ 21خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان...........................

23-طــــــــــاهــــــــــا /21 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان......................................................

24-زارااااااااااااا /22 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.................................................................................

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام.٢٣خرداد٤امین روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان