امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

شد دو روز خوب
دلم میخواد برای همین دو روز شادی کنم
اما نمی تونم با گوشیم شکلک بذارم
اگر نفر بعدی لطف کنه و برام دو سه تا بذاره ممنون می شم

من ک همینو از شکلکا بلدم
317
317
:hi
53
53
317
:haha
317
53
:s:

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 خرداد 27، 23:04)می توانم نوشته است:
شد دو روز خوب
دلم میخواد برای همین دو روز شادی کنم
اما نمی تونم با گوشیم شکلک بذارم
اگر نفر بعدی لطف کنه و برام دو سه تا بذاره ممنون می شم

من ک همینو از شکلکا بلدم
317
317
53
53
317
317
53
:s:

مبببببببببببببببببببباااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررککککککککککککککککککککککککککککههههههههههههههههههههههههههههه :22:

دو روز خوب توی این دنیای بد خیلی با ارزشه 317
.
.
.

317.......Muscular.......varzesh.......317
Muscular......varzesh.....317.....317
varzesh......317......317......Muscular
317.......317.......Muscular.......varzesh

[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلااااااااااااااااام دوستان . 53
علیرضا جان ممنونم. بنده لایق این تعریف و تمجید شما نیستم . Khansariha (8)
دیروزم یه روز خوب بود. 53 اما اوایل امروز نه! تا حد شکست نرسید و امروزم به عنوان یه روز پاک در نظر میگیرم. البته اگه تا آخرش دووم بیارم 4fvfcja
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
سلام303
مهتاب................چهاردهمین روز خوب6
حیف تو مسافرت 20 روزه میشم.4fvfcja
نه خوشبختانه یا متاسفانه بعد جراحی اونقدر حالم بد خواهد بود و باید مراقب باشم که مطمئنم اتفاقی نمیوفته.53258zu2qvp1d9v4fvfcja
تو مراقب آخرتت باش،

دنیا خودش ذلیلانه پیش تو می آید.

شاه مردان(ع)

"غرر الحکم ح 2603 ص 144"
[تصویر:  1064858b92ksbi7wy.gif]

.
لیست ب روز شده سه شنبه 28 خرداد
.
.
.
1- بـــــــــــــــارونـــــــــــــــی / 5 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
2- فـــــــــــــــــــیـــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان............................
3- جنــگــجــوی امــیـــدوار / 31 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان........................................................
4- راه بـــــــهـــــشـــــــــت / 18 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان...................................................................................
.5- مـــــــــــــــــــهـــــتـــــاب / 15 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6- ســـــــــــــــعــــــیــــد 77 / 19 اردیبهشت >>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان............................
7- آزاااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 13 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................
.8- تنهاترین سردار مـــدیـنه / 12 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان....................................................................................
9- جــــــــــــــــــــــــــــــــوان / 19 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10- رکــــــــــــــســـــــــــانـــــــــا / 17 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان............................
11- مــــــــــــــــــــــــوجـــــیـــــم / 15 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.....................................................
12- مــــــــــــــــــــــحـــــــمــــــد 63 / 19 خرداد >>>>>>>>  [تصویر:  8.gif] روز خوب داشتی قهرمان....................................................................................
13-حــــــــــــــــــــــــــــســــــیـــــــن / 13 خرداد >>>>>>>>[تصویر:  7.gif]  روز خوب داشتی قهرمان
14- دایــــــــــــــــمـــــونـــــــــد 111 / 21 خرداد >>>>>>>>[تصویر:  3.gif]  روز خوب داشتی قهرمان.........................
.15- ســــــــــــــعـیــد صـــــــــفــــــــر / 23 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روزخوب داشتی قهرمان.......................................................
16- عـــــــــــــــــلــــــــــــــــــــی 114 / 7 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان...................................................................................
.17- عــــــــــــمــــــــو ســــــعـــیـــــــد / 8 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان
18- مـــــــــــــیـــــــــتــــــــــــوانــــــم / 21 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان...........................
.19- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان........................................................

20- ســـــــــــتـــاره ســـــهـــــیــــــل / 17 خرداد >>>>>>>> 1 روز خوب داشتی قهرمان....................................................................................

21- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد >>>>>>>> 1 روز خوب داشتی قهرمان.
.
22- عــــــــــــــــلـــیـــمــــحــــمـــــــــد / 19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان............................
.
23- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــــــو / 15 خرداد >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان........................................................
.
24- مـــــــــــــــرد مـــــجـــــاهــــــــــد / 29 اردیبهشت >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان....................................................................................
.
25- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان.
‌‌‌‌
سلام53به یاری خدا امروز روز خوبی بود خدایا شکر317
سعید0035/ 28خرداد/ 3 روز خوبvarzesh
یادتان باشد تا زمانی که نفس میکشید برای آغازی دوباره هرگز دیر نیس.
[تصویر:  4.jpg]
[تصویر:  5.jpg]
[img=0x0]http://setfa.net/images/etrjzxwdid004yv3lbem.jpg[/img]

[تصویر:  05_blue.png]

سامولیکم [تصویر:  736.gif]
عاقا ما اومدیم اعلام وضخیت امروز بکنیم [تصویر:  532.gif][تصویر:  532.gif]
[b][تصویر:  647.gif]رووووزه خوووووووب [تصویر:  647.gif][/b]
می تی بدو بیا اعلام [تصویر:  740.gif]
چلام چلاااااام به دوستای گل 20 روزه ای خودم[تصویر:  balloons.gif]
خوبین؟ خوشین؟ در سلامتی کامل به سر میبرین هو؟ (چاکریم بابابزرگ303)

به به داداش سعید0035 عزیز
صد البته که قراره یه ضرب برین بالا! [تصویر:  128fs318181.gif]
همه بچه ها اینجا شاهدن داداش سعید گل تصمیم راسخ داره با اراده و قوی [تصویر:  47b20s0.gif]
روزای خوبشونو تا ابد بالا ببرن...یه ضربِ یه ضرب[تصویر:  fkr.gif]

به به آفرین به آجی رکی جون خودم[تصویر:  multistars.gif]
بانوی اراده ی کانون[تصویر:  4lqqtqv.gif]که هرموقع افکار شیطانی بیان سراغش...بی هیچ درنگی بهشون نه میگه [تصویر:  121.gif]
حتی اگه خونه تنها باشه..این شکلک، اختصاصی مال رکساناس..دس بهش نزنین :x

می تی جون گل و گلاب خودممم[تصویر:  7165.gif]
قهرمان کنتزل ذهن و نگاه[تصویر:  47b20s0.gif]
بانو یه روز دو روز چیه؟؟ تو که دیگه قهرمانی![تصویر:  loveshower.gif]
باید به ابدیت فکر کنی!به روزی که ستاره هات بی شمار بشن [تصویر:  multistars.gif]
کسی که بتونه ذهن و نگاهشو کنترل کنه که خیلی راحت میتونه از پس گناهای بزرگ بر بیاد![تصویر:  2uge4p4.gif]
اصن سختش کنترل ذهنه که آجی من قهرمااااااانشه!Khansariha (46)
یالا خاوم میتی خانوم...روز خوب میخوایم یالا2clapping
از اون واقعا خوب خوباش میگمااااااا[تصویر:  2lbkos0.gif]

داداش آزاد؟؟؟
این حرفا یعنی چه؟[تصویر:  a.gif]
دووم میارم نمیارم یعنی چه؟؟
شما اصلااااااا قرار نیس سراغش برین! به هیچ وجه من الوجوه
صد درصد که شما پاک میمونین..[تصویر:  cowb.gif]
و ان شاالله از فردا یه ریز روز خوب درو میکنین[تصویر:  confetti.gif]
زودی بیاین اعلام وضعیت کنین و بگین که روزتون خوب بودهKhansariha (48)

آجی مهتاب [تصویر:  loveshower.gif]
ان شااالله که جراحیت عالی و موفقیت آمیز باشه و زودی حالت خوب شه :x :x :x
و انقدری ارادتو قوی کنی که حتی وقتی حالت خوبه خوبه خوبه هم اصلا فکر اون کارو نکنی[تصویر:  loveshower.gif]
ان شاالله که تو سلامتی باشه که ثابت کنی پاک و بااراده بودنت رو[تصویر:  19.gif]
کارت درسته آبجییییییییی[تصویر:  multistars.gif]
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
امروز هم روز خوبی برام بود. اونقدر کار سرم ریخته ( کار پایان نامه ) که اصلا تایم واسه ی استراحت ندارم چه برسه شیطون از راه بدرم کنه. ولی یه چیزی هم هستش ایندفعه با اراده ای کامل و قوی دارم پیش میرم
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
ببخشید بچه ها دیر رسیدم
شد سه تا
مرسی اقا رامین انشالله کنکورتون عالی شه
مرسی رکسانا بابت روزای خوب ... افرین بابت روزای عالیت به زودی می ری بیست روزه ! موفق باشی
ماسا عزیز ممنونم از شما هم ! لطف کردی

سلام

ببخشید دیر اعلام وضعیت می کنم

مشکلات زیاد این روزا ... موندیم شاد باشیم یا ناراحت ...

ولی میدونم که باید بهش توکل کنم ...

میخوام که بهش توکل کنم ...

بخواه خدا جون ... بخواه عزیز ... بخواه که رو عهدم بمونم ...

نذار این ستاره خاموش شه ...

موجیم 14 روز خوب 53
.
.
لیست ب روز شده چهار شنبه 29 خرداد
.
.
.
1- بـــــــــــــــارونـــــــــــــــی / 5 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
2- فـــــــــــــــــــیـــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.................................
3- جنــگــجــوی امــیـــدوار / 31 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان................................................................
.
4- راه بـــــــهـــــشـــــــــت / 18 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..................................................................................................
5- مـــــــــــــــــــهـــــتـــــاب / 15 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6- مــــــــــــــــــــــــوجـــــیـــــم / 15 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.................................
7- ســـــــــــــــعــــــیــــد 77 / 19 اردیبهشت >>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.................................................................
8- آزاااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 13 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..................................................................................................
9- تنهاترین سردار مـــدیـنه / 12 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10- رکــــــــــــــســـــــــــانـــــــــا / 17 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.................................
11- جــــــــــــــــــــــــــــــــوان / 19 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان................................................................
.
12- مــــــــــــــــــــــحـــــــمــــــد 63 / 19 خرداد >>>>>>>>  [تصویر:  8.gif] روز خوب داشتی قهرمان.................................................................................................
13-حـــــــــــــــــــــــــــــســــــیـــــــن / 13 خرداد >>>>>>>>[تصویر:  7.gif]  روز خوب داشتی قهرمان
.14- ســــــــــــعـیــد صـــــــــفــــــــر / 23 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روزخوب داشتی قهرمان.................................
15- دایــــــــــــــــمـــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد >>>>>>>>[تصویر:  3.gif]  روز خوب داشتی قهرمان................................................................
16- مـــــــــــــیـــــــــتــــــــــــوانــــــم / 21 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان...................................................................................................
17- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
18- عـــــــــــــــــلــــــــــــــــــــی 114 / 7 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان.................................
19- عــــــــــــمــــــــو ســــــعـــیـــــــد / 8 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان..................................................................
.
20- ســـــــــــتـــاره ســـــهـــــیــــــل / 17 خرداد >>>>>>>> 1 روز خوب داشتی قهرمان...................................................................................................
.
21- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد >>>>>>>> 1 روز خوب داشتی قهرمان.
.
22- عــــــــــــــــلـــیـــمــــحــــمـــــــــد / 19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان.................................
.
23- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــــــو / 15 خرداد >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان..................................................................
.
24- مـــــــــــــــرد مـــــجـــــاهــــــــــد / 29 اردیبهشت >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان...................................................................................................
.
25- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان
.

‌‌‌‌
سلام303
مهتاب ..............15 روز خوب6
ممنون ماسا جون. Khansariha (8)

به امید پاکی همیشگی برای همه641Khansariha (48)
تو مراقب آخرتت باش،

دنیا خودش ذلیلانه پیش تو می آید.

شاه مردان(ع)

"غرر الحکم ح 2603 ص 144"
[تصویر:  1064858b92ksbi7wy.gif]

سلااااااااااااااااااام قهرمااااااااااااااااان هااااااااااااا
317317
خدا قوووووووووت
303
نقل قول: امروز هم روز خوبی برام بود. اونقدر کار سرم ریخته ( کار پایان نامه ) که اصلا تایم واسه ی استراحت ندارم چه برسه شیطون از راه بدرم کنه. ولی یه چیزی هم هستش ایندفعه با اراده ای کامل و قوی دارم پیش میرم
جناب سعیـــــــــــــــد303
مطمئنا همین اراده ی قوی باعث شده شیطون جرات نکنه سمتتون بیاد
انشالله که دفاعتون هم عالی میشه 53258zu2qvp1d9v
بازم با روزای خوبتون بیان
پیـــــــــــــــــروز باشیـــــــــــــــد317

نقل قول: ببخشید بچه ها دیر رسیدم
شد سه تا
مرسی اقا رامین انشالله کنکورتون عالی شه
مرسی رکسانا بابت روزای خوب ... افرین بابت روزای عالیت به زودی می ری بیست روزه ! موفق باشی
ماسا عزیز ممنونم از شما هم ! لطف کردی
ایــــــــــــــــــــــــــــول می تیییییییییییییییییییی:22::22:
خودت حس میکنی چقد فرق داره بابرنامه پیش رفتن
بازم میگم هرروز برای خوب بودن همون روز تلاش کن 
نمیدونم چرا دیگه مثل قبل اعلام وضعیت نمیکنی  که  کل موارد اختیاری و مسابقه رو میگفتی چه کردی42
ولی حتما همه چیز عالیه دیگه53258zu2qvp1d9v
انشالله تو هم ب زودی میرسی به 20 و میری 30 روزه پیش رکییییMuscular 
دم جفتتون گــــــــــــــــــــــــــرم41414141

نقل قول: سلام 

ببخشید دیر اعلام وضعیت می کنم 

مشکلات زیاد این روزا ... موندیم شاد باشیم یا ناراحت ... 

ولی میدونم که باید بهش توکل کنم ...

میخوام که بهش توکل کنم ...

بخواه خدا جون ... بخواه عزیز ... بخواه که رو عهدم بمونم ... 

نذار این ستاره خاموش شه ...

موجیم 14 روز خوب [تصویر:  8.gif]

سلاااام
اقای موجیم من به شما خوش امد نگفتم 42
اول اینکه خیلی خوش اومدییییییییییییین ب مسابقه ی 20 روزهههWelcome (1)
جناب اخه این همه روز خوب رو اینجوری اعلام نمیکنن که42
بایدبا انرژژژژژژژژژییییییییییییی داد بزنین تا همــــــــــــــــــــه ی دنیا بشنون ک روزاتون خوب بوده clappingclappingclapping
این مشکلات هم در برابر بزرگی خدا ک واقعا هیچههه
همین ک میخواین بهش توکل کنین
همین ک تلاش میکنین مطمئن باشین تنهاتون نمیذاره
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
براتون اروزی موفقیت داارمKhansariha (48)
راستی حواسم هست تجربه ی 10 روز خوبتون رونگفتینهاااKool

نقل قول: سلام[تصویر:  7.gif]
مهتاب ..............15 روز خوب[تصویر:  shad.gif]
ممنون ماسا جون. [تصویر:  3.gif]

به امید پاکی همیشگی برای همه[تصویر:  shad.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  m.gif]
وااااااااااااااااو317317
مهتــــــــــــــــــــــــــآآآآآب666
هیچ میدونی چه کار بزرگی کردی؟
15 روز خووووووووووبKhansariha (48)
15 روز مبااارزه با نفسKhansariha (48)
15 روز جهاد اکبرKhansariha (48)
15 روز بینی شیطان رو به خاک مالیدنKhansariha (48)
واقعااااااااااا عاااااااااااااالیهvarzesh
تو بی نظیریییییییییییی41
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام دوستان ... 
دیروز بد جوری شکست خوردم ... 
دلیل شکستمم خوب میدونم که چیه... 
اون مواردی رو که از خودم دور کرده بودم، سراغشون رفتم ... مقداری از ذکر خدا غافل شدم و ...... 
آزاد 63 / 30 خرداد / 0 روز خوب
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان