امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1392 تير 12، 17:23)ستاره سهیل نوشته است:
(1392 تير 11، 22:35)diamond111 نوشته است:
(1392 تير 11، 20:45)ستاره سهیل نوشته است: سلام

یه روز خوب دیگه...

ستاره سهیل / 1 تیر / 53535353535353
1 روز پاک
ممنونمKhansariha (8)
به سهیل جان. راستی این پاک هست یا خوب؟؟

سلام303
منظورم 7 روز خوب و 1 روز پاک بود.

راستی من سهیل نیستم. ستاره سهیلم. به ستاره بودنم دقت کنید لطفا53258zu2qvp1d9v

ممنونم ازتونKhansariha (8)
Khansariha (8)
آفرین به شما. کم کم دارین می رسین وسط های راه. شما هم ما رو ببخشی ستاره سهیل جان . انسان ممکن الخطاست دیگه cheshmak

سلام بر همه. الان هم نوبت خودم هست. من هم امروز عالی هستم و خواهم بود. مانا خانوم تغییرات ما رو هم اعمال کن

41414141414141414141414141414141414141414141414141
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

روزه بد . 22
(1392 تير 12، 18:01)رکســــانـا نوشته است: روزه بد . 22
خواهر باز پاشو. ماه خدا ماه رمضان نزدیکه. به خدا میشه . سریع پاشو حرکت کن و باز هم به خدا توکل کن. خدا خودش کمک می کنه اینو من خودم مطمئنم چون تا حالا خدا خیلی از جاها دستم رو گرفته. سریع یه غسل بگیر و توبه کن که ماه مهمانی خدا نزدیک است
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

به نماز صب نرسیدم
اما شکستی هم نبود
جوان.......................0
توکل بر خدا
امروز پاک بود ولی خوب نبود. نماز صلجم قضا شده. نمی دونم چه جوری جسابش می کنید ؟ 1
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام

یه روز خوب دیگه...

ستاره سهیل / 1 تیر / 5353535353535353

ممنونم[تصویر:  3.gif]
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
به نام خدا
سلام
خسته نباشین.
خدا رو شکر امروز روز خوب بود.
اتزیو آدیتوره / 13 روز خوب
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
(1392 تير 12، 19:05)جوان نوشته است: به نماز صب نرسیدم
اما شکستی هم نبود
جوان.......................0
توکل بر خدا
آقا جوان ایرادی نداره قضاش رو بخون و از این به بعد سعی کن قضا نشه که به قول حاج آقا بهجت نماز رو اول وقت بخونید اگه با حضور قلب هم نباشه خودش انسان رو درست میکنه. ان شا الله همیشه و در تمام مراحل زندگی موفق باشین

(1392 تير 12، 20:15)Hadi نوشته است: امروز پاک بود ولی خوب نبود. نماز صلجم قضا شده. نمی دونم چه جوری جسابش می کنید ؟ 1
خب آقا هادی اگه نماز جز گزینه های مسابقه شما بوده میشه روز پاک ولی اگه نبوده میشه روز خوب

(1392 تير 12، 20:27)ستاره سهیل نوشته است: سلام

یه روز خوب دیگه...

ستاره سهیل / 1 تیر / 5353535353535353

ممنونم[تصویر:  3.gif]
ستاره سهیل خانوم آفرین به شما که دارین خوب پیش میرین. فقط این روزای نزدیک ماه رمضون حواستون باشه که شیطون کمین کرده. حالا توی ماه رمضون می خواییم بریم مهمان خدا بشیم و میدونم که خدا شیطون رو به خونه اش راه نمیده

(1392 تير 12، 21:11)Ezio Auditore نوشته است: به نام خدا
سلام
خسته نباشین.
خدا رو شکر امروز روز خوب بود.
اتزیو آدیتوره / 13 روز خوب
آفرین . به شما تبریک میگم. دیگه از نصف گذشتین. ان شا الله که به زودی ما باید شما رو شوت کنیم مسابقه 30 روزه.4fvfcja موفق باشی و هیچوقت خدا را فراموش نکن که خدا همیشه و همه جا همراه ماست و اوست که به ما پاکی می بخشد
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

(1392 تير 12، 22:19)mardemojahed نوشته است: سلام

روز خوبی بود شکر خدا

3 تا خوب
یه پاک

متشکر از خانم مونا و دایموند عزیز

التماس دعا

اللهم ان لم تکن غفرت لنا فی ما مضی من شعبان فاغفر لنا فی ما بقی منه
آفرین بر مرد مجاهد. خیلی عالیه. همینجوری پیش برو که ماه میهمانی خدا نزدیک است. می خواییم بریم مهمانی کسی که سراسر رحمت و مغفرت است
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  33976497558154839217.png]

[تصویر:  nasimhayat.png]
هادی /1تیر/13 روز خوب 317317317317
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام303

روز خوبی داشتم.

ستاره سهیل / 1 تیر / 535353535353535353

ممنونم از دایموند و بقیه سرپرستاKhansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
لیست ب روز شده پنج شنبه  13 تیر

[تصویر:  13.gif]

1- مـــــــــــــیــــــــ تــــــــــــوانــــــم / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
2- مــــــــــــــــــــــــــوجـــــیـــــم / 15 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                  
3-اتـــــــــــــــــزیو ادیتــوره /30 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                 
4-هـــــــــــــــــــــــــــادی / 1 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                   
5- رامیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   / 26 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
6-شهیـــــــــــــــــــــــــــــــد / 24 خرداد /روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                 
8- ســــــــــــــــــــتـــاره ســـــهـــــیــــــل / 1 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  9.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                   
9-حــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن / 13 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                    
10- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
11- دایــــــــــــــــمـــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  6.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                   
12- ســــــــــــعـیــد صـــــــــفــــــــر / 23 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روزخوب داشتی قهرمان                                     
13- مـــــــــــــــرد مـــــجـــــاهــــــــــد / 26 خرداد/ روز پاک :1  >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                       
14- عـــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــی 114 / 7 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان  
15- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                   

16- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                                  

17- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــــــو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                                    

18- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان 

19- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــــــــــــت / 10 تیر/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان                  

20-جــــــــــــــــــــــــوان /11تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان                                  

21- رکــــــــــــــســــــــــانــــــــــــــــــــــــا / 13 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان                                                     
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
اسمم اون بالای لیسته
چقدر حیف که بازم باید ره اون زیر زیرا
این بارم اتفاقی رفت بالا
18 روز و تمام
صفر!

[تصویر:  nasimhayat.png]
به نام خداسلام
خدا رو شکر یه روز دیگه هم به روزای خوبم اضافه شد.
اتزیو آدیتوره / 14 روز خوب 
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2