امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

بزن دست قشنگه روبه افتخارهمه ی بچه هایی که توکانون ثبت نام کردن یعنی اینکه تصمیم گرفتن این معصیت بررگ روکناربذارن وپروردگارعرش وکرسی وسماء وآسمان ها وزمین وانسان ها وجنیان وکهکشان ها ودریاهاوبیابان هاوپریان وملکوتیان وخاکیان وافلاکیان و...رو ازخودشون راضی نگه دارن واوناهم به جمع خوبان درگاهش بپیوندند.زیادحرف زدم ببخشید.1روزپاک دیگه.ممنون ازهمه
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

سلام عرض شد..303
اول خسته نباشید به سرپرستای گل که زحمت میکشن..یکی از یکی گلتر..1 Khansariha (8)
دوم که ممنون که دییدیید چجوری اون روزو خوبش کردم..4chsmu1
سوم این که..امید فردا/1تیر/روز پاک:2...17روز خوب.. تغییر دیگری نیز در راه هست1
30روزه،30روزه ما دارییم میاییم..317
اینجا که خیلی خوش گذشت1..قول میدم 3روز دیگه بیشتر مجبور نباشید(اعلام وضعیت نکردنای)منو تحمل کنید 4fvfcja
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
لیست ب روز شده جمعه 28 تیر

[تصویر:  13.gif]
1-محمــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>
[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2-امیـــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 1 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  
3- ســـــــتـــاره ســـــهـــــیــــــل / 1 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                  
          4-الــــــــــــــــــــــــــــــــی / 5 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                             

5- رامیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   /12تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                   
6- مـــــــــــرد مـــــجـــــاهــــــــــد / 26 خرداد/ روز پاک :2  >>>>>>>> [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                             

7-سمیــــــــــــــــــــــــــــــرا / 2 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان

8-بهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار 2 / 7 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                 
9-فاطــــــــــــــــــمــــــــــــه 28 /6 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                  
10-دختـــــــــــــــــــــــــــــر خوووب / 3 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                 

11-هــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــوط  / 9 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
12-روزبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه / 13 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                 

13-عـــــــــمــو  ســـــعــــــیــــــــــــد / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                 
14- رکــــــــــــــســــــــــانــــــــــــــــــــــا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>
>> [تصویر:  9.gif]روز عالی داشتی قهرمان   
15- دایــــــــــــــــمـــــــــــــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  8.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                  
16- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــــــــــــت / 10 تیر/ روز پاک :0   >>>>>>>> [تصویر:  8.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                      
16- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                   
17-هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 
>>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان

18- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [b][تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان[/b]  
19-حــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                 
  20- مـــــــــــــیــــــــ تــــــــــــوانــــــم / 23تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>
[b][تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان[/b]                                   
21- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                     

22- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان 

23- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                 

24-جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوان /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1392 تير 28، 0:12)طاها نوشته است: سلام 317
نماز روزه هاتون قبول باشهKhansariha (8)

امروز هم شد یه روز خوب Khansariha (48)

ببخشین اما دوباره با پست پر انرژی میام 4fvfcja
سلام طاها خان گل و گلاب. آفرین پسر . تو پیروزی

(1392 تير 28، 0:42)راه بهشت نوشته است: بزن دست قشنگه روبه افتخارهمه ی بچه هایی که توکانون ثبت نام کردن یعنی اینکه تصمیم گرفتن این معصیت بررگ روکناربذارن وپروردگارعرش وکرسی وسماء وآسمان ها وزمین وانسان ها وجنیان وکهکشان ها ودریاهاوبیابان هاوپریان وملکوتیان وخاکیان وافلاکیان و...رو ازخودشون راضی نگه دارن واوناهم به جمع خوبان درگاهش بپیوندند.زیادحرف زدم ببخشید.1روزپاک دیگه.ممنون ازهمه
سلام راه بهشت گل و گلاب. آفرین برادر. موفقیت قطعا همین راهی است که ذکر کرده ای. آفرین به تو که اینقدر پر انرژی ادامه میدی و خواهی داد. پاکیت ابدی

(1392 تير 28، 1:07)mardemojahed نوشته است: آقا سلام علیکم و رحمة الله

غلام علم و صنعت همتونم هستیم!

چه خبرس اینجا!

علیرضا سرپرست شده! یا خدا!

دم عمو سعید گرم

آفرین به داداش دیاموند عزیز

دم آشیخ هادی گرم

و دم همه ی پاک های خوب بیست روزه گرم

ما هم 15 روز خوب داریم
2 روز هم پاک

متشکرم از سرپرست های عزیز؛ دو دقیقه اومده بودیم خودتون رو ببینیم همش داشتید لیست درست میکردید! بس که بچه ها فعالن

نماز روزه هاتون گبول!

التماس دعا

یا علی
سلام بر مرد مجاهد. آفرین به شما . دیگه چیزی نمونده . کم کم تمومه . افرین به شما دوست عزیز که برای شکست شیطان میجنگید.امیدوارم همیشه سربلند باشید

(1392 تير 28، 4:14)امید فردا نوشته است: سلام عرض شد..303
اول خسته نباشید به سرپرستای گل که زحمت میکشن..یکی از یکی گلتر..1 Khansariha (8)
دوم که ممنون که دییدیید چجوری اون روزو خوبش کردم..4chsmu1
سوم این که..امید فردا/1تیر/روز پاک:2...17روز خوب..  تغییر دیگری نیز در راه هست1
30روزه،30روزه ما دارییم میاییم..317
اینجا که خیلی خوش گذشت1..قول میدم 3روز دیگه بیشتر مجبور نباشید(اعلام وضعیت نکردنای)منو تحمل کنید 4fvfcja
سلام بر امید فردا. امیدوارم هر جا که هستی خوش بگذره. افرین بجنگ و بدان که این ماه ماه برکت  و ماه پیروزی ماست. 

همیشه پر انرژی باش و همیشه به یاد خدا

یا علی

سلام بر همه. من هم 10 روزه که دارم عالی پیش میرم

دیاموند111    .....................................................  [تصویر:  2771.gif][تصویر:  2762.gif]   روز عالی داری قهرمان

من پیروزم. آفرین به همه شما دوستان عزیز.
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

[تصویر:  hello7.gif]
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر تمامی جنگجویان و دلاور مردان و شیرزنان 20 روزه

ما همه پیروزیم

مراسم خوش آمد گویی به عمو سعید 

مکان : صحن علنی مجلس 20 روزه با حضور تمامی جنگجویان 

عمو سعید خوش اومدین

یعنی بهتره بگم که به تیکه ای از بهشت خوش اومدین

ما اینجا یه سری قوانین داریم.

اونم اینه که شما 10 روزه دیگه با فناوری روز دنیا به 30 روزه پرتاب میشوید.

پس کمربند ها را محکم ببندید

عمو سعید خوش اومدین

[تصویر:  1370680183.gif]

ورود شما را به 20 روزه تبریک می گوییم

امیدواریم که بهترین لحظات خود را در این مکان و در 20 روزه پشت سر بگذارید

پیروزی از آن شماست

ما را در دعاهای خود فراموش نکنید

التماس دعا

یا علی مدد

[تصویر:  2521720dgw5autfdb.gif]
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام
4/28 -------------------»» 14 روز خوب + 1 روز پاک
با توکل بر خدا
[تصویر:  nasimhayat.png]
بچه ها خراب کردم.... رفتم ۱۰ روزه از امروز شروع می کنم... لیاقت نداشتم اینجا باشم.... زود میام....دعا کنید برام
و من باز خجالت زده ام...می خوام که دیگه همیشه پاک باشم....واسه همیشه....خسته شدم آخه از خودم13131276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
بچه ها کمکم کنید....دعا کنید برام....۱۵ مهر.. امید به خدا

(1392 تير 28، 10:43)فاطمه 28 نوشته است: سلام
4/28 -------------------»» 14 روز خوب + 1 روز پاک
با توکل بر خدا
سلام فاطمه خانم. آفرین به شما . این روزها روز شکست شیطان است. پس همینطور تا پایان با قدرت ادامه دهید

(1392 تير 28، 15:56)dokhtarekhob نوشته است: بچه ها خراب کردم.... رفتم ۱۰ روزه از امروز شروع می کنم... لیاقت نداشتم اینجا باشم.... زود میام....دعا کنید برام
خواهر سلام. باز ادامه دهید. باز توکل کنید که شما میتوانید. پیروزی از آن شماست و ما می توانیم که موق شویم . ما همیشه موفق خواهیم بود

به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

علی114
28تیر
0
یاعلی
سلام
من از فردا به لیست اضافه کنید ممنون
یاعلی
16 Khansariha (48)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1392 تير 28، 16:43)ali114 نوشته است: علی114
28تیر
0
یاعلی
سلام. بسم الله...

(1392 تير 28، 18:40)حامدخسته نوشته است: سلام
من از فردا به لیست اضافه کنید ممنون
یاعلی
سلام. یا علی مدد

امیدوارم تا ته یه سر برین

(1392 تير 28، 21:58)رامین. نوشته است: 16 Khansariha (48)
آفرین پسر. خوب داری پیش میری. افرین به این انرژی. تو پیروزی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام

روز خوبی داشتم.

ستاره سهیل / 1 تیر / 18 روز خوب53

ممنونمKhansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
(1392 تير 28، 22:25)ستاره سهیل نوشته است: سلام

روز خوبی داشتم.

ستاره سهیل / 1 تیر / 18 روز خوب53

ممنونمKhansariha (8)
سلام. آفرین خواهر. دیگه کم کم دارین میرین 30 روزه. امیدوارم همیشه موفق باشین و پرانرژی ادامه راه رو برین و همیشه پاک باشین
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام
شد سه روز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان