امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

مبارک باشه ستاره سهیل جان
من هم 5 روز
1276746pa51mbeg8j

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 تير 30، 23:00)ستاره سهیل نوشته است: سلام

بالاخره بیستمین روز خوب هم تموم شد...

تو این مدت خیلی اذیتتون کردم . چند بار شکستم و باز از نو شروع کردم.
از همه بچه های خوب بیست روزه مخصوصا سرپرستا که کمکم کردن ناامید نشم و به راهم ادامه بدم تشکر میکنم.Khansariha (8)

از همتون ممنونم. از بقیه بچه ها هم که با پستا و اعلام وضعیتاشون بهم روحیه دادن ممنونم.Khansariha (8)
سلام خواهر . آفرین من هم به نوبه خودم به شما دوست عزیز تبریک میگم. امیدوارم پاکیتان ابدی باشد و از روزهای پاک نهایت استفاده را برای بندگی معبود حقیقی ببرید

(1392 تير 30، 23:03)می توانم نوشته است: مبارک باشه ستاره سهیل جان
من هم 5 روز
1276746pa51mbeg8j
سلام خواهر. آفرین شما پیروزید و پیروزی از آن شما جنگجویان راه پاکی است. بجنگید که این روزها شیطان در غل و زنجیر است

پاکیتان ابدی

یا علی مدد
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام.یک روزخوب دیگر.اماکم کم شیطون داره میره رواعصابم.التماس دعا.باتشکرKhansariha (8)
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

سلام
یک روز بد
42
شکست نه42
از نو .........Smiley-face-cool-2

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
(1392 تير 30، 23:35)راه بهشت نوشته است: سلام.یک روزخوب دیگر.اماکم کم شیطون داره میره رواعصابم.التماس دعا.باتشکرKhansariha (8)
سلام راه بهشت جان. شیطان که ماه رمضان در غل و زنجیر است ان که روی اعصاب شما میرود نفس اماره است. بیایید در این ماه نفس اماره را نابود کنیم. آری می شود باید شما تمام تلاشتان را به کار گیرید تا او را نابود کنید. چجوری؟؟؟؟؟؟

توکل بر خدا و تلاش در جهتی خدایی و رو به خدا وپشت به شیطان

یا علی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام Khansariha (18)

535353535353535353535353535353535353

بشینین بشمارین Smiley-face-cool-2

303
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
عرض ادب خدمت رئیس روسای گل20 روزه

مخلص بروبچز ائتلافمون هستیم
داش سهیل جان خیلی مخلصیم 317
داش حمید من شدید اراتمندم  303
والا ائتلاف ما خیلی قویه
بعضی ها یاد بگیرن
بعضی ها خودشون رو به اون راه نزنن
داش سردار اینا رو می گم
ببین شیرههههههههههههههههه ائتلاف ما

منم شکر خدا امروز 12 امین روز خوب رو تموم کردم
1 روز پاک هم دارم

راستی داش سردار 
ما راضی ایم با ائتلاف ها رو اینجا به علت مصالحی (!!!!) یکی کنیمااا
ببین ما اینیم دیگه 
داش ضعیف کشی نمی کنیم
:دیییییییییییی

(ستاد تضعیف روحیه ائتلاف رقیب با همکاری "ستاد مشترک" ائتلاف ها)
البت باید ببینیم نظر بقیه روسای ائتلاف هم همینه یا نه ؟؟
هان داش سهیل؟ داش حمید شما چی می گی ؟
دستشون رو بگیریم؟ Smiley-happy114
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 تير 30، 23:49)حمید خان نوشته است: سلام
یک روز بد
42
شکست نه42
از نو .........Smiley-face-cool-2
سلام حمید خان. میدونم نشکستی اما بهت می خوام بگم که باز برخیز. آفرین که میخوای باز بجنگی. پاشو و حرکت کن . تو پیروزی میشی. موفقیت از آن تو و کسانی است که راه پاکی را انتخاب کرده اند

(1392 تير 31، 1:20)رامین. نوشته است: سلام Khansariha (18)

535353535353535353535353535353535353

بشینین بشمارین Smiley-face-cool-2

303
سلام. افرین به این روزای پاکی. همینطوری با قدرت ادامه بده. فقط یه لطفی بکن جلو این گلها تعداد روزهای پاکیت را بزن چون میگن اگه بشماری کم میشه!!!4fvfcja
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

(1392 تير 31، 4:29)mardemojahed نوشته است: سلام

دیروز روز خوبی بود خدا رو شکر

18 روز خوب و 2 روز پاک

تبریک میگم به خانم ستاره ی سهیل

ممنون از دیاموند عزیز، خانم مونا، داداشم علیرضا و خانم ماسا

یا علی
آفرین به مرد مجاهد عزیز. تو موفق میشی. چرا؟ چون قدرت و اراده داری و توکل کردی و کسی هم تو را در این راه یاری می کند( خدا) که  پاکی مطلق است. پس پاکیت مبارک باشد

تو پیروز هستی و خواهی بود . چون آنقدر قدرتمند هستی که در مقابل نفس اماره با قدرت بایستی . در ضمن شیطان هم زندان است چون ماه مبارک رمضان است

پاکیتان ابدی

التماس دعا

یا علی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

بی تاب جان نظر شما فی کله نظر ماست....ریش و قیچی دست خودت....4fvfcja
ـــــــــــــــــــــــــ
حمید جان غمت مباد....
بعد ده دوازده روز مشت و لگده ما به سمت دشمن خلاصه اونم باید یه حرکتی میزد...Smiley-face-cool-2
ایندفعه محکم تر میزنیم که دیگه بعد ده روز بلند نشه دهن کجی کنه......Kool
ــــــــــــــــــــــــ
سهیل 70 سیزدهمین روز خوب...
[تصویر:  MuALi.png]
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

4/31
17 روز خوب + 1 روز پاک 
5353535353535353535353535353535353
[تصویر:  7.gif]
(1392 تير 31، 15:29)soheil70 نوشته است: بی تاب جان نظر شما فی کله نظر ماست....ریش و قیچی دست خودت....4fvfcja
ـــــــــــــــــــــــــ
حمید جان غمت مباد....
بعد ده دوازده روز مشت و لگده ما به سمت دشمن خلاصه اونم باید یه حرکتی میزد...Smiley-face-cool-2
ایندفعه محکم تر میزنیم که دیگه بعد ده روز بلند نشه دهن کجی کنه......Kool
ــــــــــــــــــــــــ
سهیل 70 سیزدهمین روز خوب...
سلام سهیل . خوبی؟؟؟ ان شا الله که 700000000000000 روزه پاکیتو جشن بگیری. آفرین پسر که پاکی. همینطوری ادامه بده. تو پیروزی

(1392 تير 31، 18:22)فاطمه 28 نوشته است: ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

4/31
17 روز خوب + 1 روز پاک 
5353535353535353535353535353535353
[تصویر:  7.gif]
سلام خواهر. آفرین به این انرژی. به زودی مراسم شوت کردن شما به 30 روزه انجام میشود. امیدوارم هر روز پاک باشین
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

لیست ب روز شده دوشنبه 31 تیر

[تصویر:  13.gif]
1-محمــــــــــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  9.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2- رامیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   /12تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
3- مـــــرد مـــــجـــــاهــــــــــد / 26 خرداد/ روز پاک :2  >>>>>>>> [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                              
4-امیـــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 1 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                             
5-فاطــــــــــــــــــمــــــــــــه 28 /6 تیر / روز پاک  1 >>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
          6-الــــــــــــــــــــــــــــــــی / 5 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان               
7-معــــــــــــــــــاهد 312 / 15 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
8-سمیــــــــــــــــــــــــــــــرا / 2 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                    
9-بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار 2 / 7 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
10- دایـــــــــــــمـــــــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                 
11- ســـــــــــهــــــــــــــــیــــل 70 / 18 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                   
12-آن فور گیون لاو / 16 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                             
 13- بـــــــــــــــــــــی   تــــــــــــــــــــاب / 17 تیر / روز پاک :1>>>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان 
14- رکــــــســــــــــانــــــــــــــــا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif]روز عالی داشتی قهرمان               
15- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــــــــــــت / 10 تیر/ روز پاک :0   >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                               
16-حـــــــــا مــــــــــد خســــــــــتـه/ 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                               
17-هــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــوط  / 9 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
18-روزبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه / 13 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                
19-عـــــــــمــو  ســـــعــــــیــــــــــــد / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                               
 20- تـــنـــهـــا تـــریـــن ســـردار / 18 تیر / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                              
21- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
22-هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  
23- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                  
 24- مـــــــــــــیــــــــ تــــــــــــوانــــــم / 23تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                    
25-حــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
26- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  

27- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                                   

28- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                                                    

29-عـــــلـــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان

12- حــــــــمـــــــــــیــد خـــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان                                                   
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
[تصویر:  91581044272577194368.png]

سلام بچه ها
این اولین پستم در این تاپیکه ، امیدوارم کنارهمتون بتونم ، از پس این مسابقه بربیام ، به یاری خدا شروع میکنیم ،

علی / 1 روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان