امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1392 مهر 12، 22:59)مانا نوشته است: اقای احسان 
منم بهتون خوش امد میگمWelcome (1)
ما همچنان منتظر شنیدن تجربه ی 10 روز خوب شما هستیم هاا
خداروشکر ک پاکین
منظورتون روز خوب دیگه ؟با توجه ب گزینه های مسابقتون یعنی چشم پاکی،قول و پایبندی ب قول و محاسبه روزانه
من روز خوب براتون حساب میکنم انشالله ک ادامه داشته باشه41
سلام آجی مانا
بله روز خوبم شاملش میشه
ممنون از زحماتی که میکشی
خدا رو شکر هم پاکم هم یه روز خوب داشتم
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

(1392 مهر 13، 17:47)talash نوشته است: سلام بچه ها با اینکه من قول داده بودم اینسری تموم کنم
متاسفانه نتونستم تا اخرش برم
و باید دوباره از نو شروع کنم
لطفا وضعیت منو اپدیت کنید
مشکل اصلی من نه اینترنت هست نه فیلم ها
چون ذاتا سراغ چیزی نمیرم
فقط تخیلات که منو به این روز انداخته
یکی هم وضعیت کاریم طوری که اوقات تنهاییم خیلی زیاده
لطفا یکم راه حل بگید بهم تا بتونم راحت تر ترک کنم
تلاش / 13 مهر / 1روز پاک 0  روز خوب

بگرديد و ببينيد که چه زمانهايى
افکارتون به سمت تخيلاتى که ميگين ميره
و براى او زمانها يه برنامه ريزى خوب انجام بده
حتى مى تونى تفکرات و تخيلات مٽبت رو جايگزين
افکار غلط بکنيد
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
یه خداقوت جانانه به همه ی بچه های خوب بیست روزه و سرپرستای بی نظیرش..
الحمدالله
امروز یه روز عالی بود..
6
آفرین مسافرکوچولوووووووووووووووووووووووووووووو41
این یعنی هنوزم میتونی317
اما به شرطی ک دستت تو دستای خدا باشه53258zu2qvp1d9v
خدا جونم از تو هم ممنونممممممممممممممممممممممممKhansariha (8)
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
1276746pa51mbeg8j1313131313131313131313
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

Smiley-face-cool-2
لیست بروز شده یکشنبه 14 مهر 1392 

1-مســـــــــــــــــافر کوچـــــولــــــو/24 شهریور / روز پاک: 1>>>>>>>> [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
2-پســــــــــــــــــــــــــر پـــــــــاک / 2 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>    [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
3- میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاد  میلـــــــــــــــانو / 1 مهر/ روز پاک:0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
4-احســــــــــــــــــــــان بست /31 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
5-علامــــــــــــــــــــت ســــــــوال / 4 شهریور / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6-سربــــــــــــــاز تـــــــــــــــــواب / 2 مهر / روز پاک:0 >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
7-تــــــــــــــــــــــــــرلـــــــان / 2 مهر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
8-کـــــــــــــوروش فراســـــــــــــــــــی /6مهر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان
9- راه بـــــــهـــــشــــــــــــــــــــــــــــت /27 شهریور/ روز پاک :0   >>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10-رهایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی/11مهر/ روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان
11-انیشتیــــــــــــــــــــــــــــــــــن / 6 مهر / روز پاک :0>>>>>>>>>>> [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

12- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

13- لــــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــ​​​​​​ـــــــا /21 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> یا علی بگو و باز بجنگ

14- علیـــــــــــــرضـــــــا تــــــــــــــی ام /30 شهریور /روز پاک : 0>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

15- ســـــــــــعــــــــیـــــــــد صـــفـــــر / 5 مهر / روز پاک :2 >>>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

16-اتزیــــــــــــــــــــو ادیتـــــــــــــــــــوره / 14 مهر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

17- تــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاااااااش / 13 مهر / روز پاک :1 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام سلام
حال سرپرست های 20 روزه خوبه ان شا ا...
حال بقیه هم که خوبه
من از 10 روزه اومدم پیش شما
خلاصه اول دعا و بعد کمکم کنید که پاک بشم
سرباز تواب/2مهر/0 روز خوب
سلام سلام317
امروزم یه روز عالی بود..6
:22:
خدا جونم، دوستت دارمممممممممممممممممممممممممKhansariha (8)
موناجون
گلبرگم
ممنونم Khansariha (18)
یه فردا رو انشاالله پاک باشم تمومه..
Khansariha (46)
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
سلااااااآااام قهرمانای گل بیست روژه

جناب سوورد 313 که ان شاءالله خیلی زود
برمی گردن پیش خودمون
مسافر کوچولوی عزیزم
لحطه لحظه ی این روزای قشنگ و پر از نور
مبارکت باشه
با پستات واقعا خوشحالمون می کنی
مرسی ی ی ی ی ی
جناب سرباز تواب
خوش اومدین
مبارکتون باشه
قهرمانیتون
سرباز تواب /2 مهر/ 12 روز خووب
درسته؟؟؟؟
جناب اتزیو ادیتوره
شروع دوبارتون نشونه ی اینه که اومدین
تا با اراده و همت بالاتر و
با تجربه ای بیشتر از قبل
قویتر آدامه بدین
منتظر اعلام وضعیت های سبزتون هستیم
یا علی
لیست ب شده ؛ دوشنبه 15 مهر [تصویر:  13.gif]

1- مــســافــر کــوچــولــو / 24 شهریور / روز پاک:1 [تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
2- پـــــــــســـر پــــــــــــاک / 2 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                             
3-مـــــــیــــــلاد مـــیــــلانـــــو / 1 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                          
4- احــــــســـــان بـــسـت / 31 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                                                       
5- عــــــلامــت ســــــــــوال / 4شهریور / روز پاک:1 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6-ســـــربــــاز تـــــــــــــــواب / 2 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                             
7-تــــــــــــــرلـــــــــــاااااااااان / 2 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                          
8- هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 6 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                                                       
9- راه بــــــــــهــــشــــــــــت / 27 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان
10- رهـــــــــــــــــایــــــــــــــــی / 11 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                             
11- انــــــــــیــــشـــــتــــــــیــــــن / 6 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                          

12- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                                                                                        

13- لــــــــــــــــــــــــــئـــــــــــــــــــــــــــــــــــا / 21 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان 

14- عــــــــــــــــلــــــــــیــرضــــــــا تــی ام / 30 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                              

15- ســـــــــــعــــیــــــــــــــد صـــــــــــــــــفـــــــر / 5 مهر روز پاک:2 / بسم الله قهرمان                                                          

16- ازیــــــــــــو ادیـــــــــــــــــــــتــــــــــــــــــوره / 14 مهر روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                                                                                       

17- تــــــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــاااااش / 13 مهر / روز پاک:1 / بسم الله قهرمان
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
14 روزه خوب
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
سلام متاسفانه دیروز شکستم
حالا از امروز میخوام شروع کنم باید برگردم به مسابقه ی 10 روزه یا همینجا باید بیست روز پاک بمونم؟
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

سلام.
سعید 0 / 14 مهر ماه / 1 روز خوب:22:
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
سلام
امروز، روز خوب بود.
دیروز هم اشتباهی تو مسابقه 30 روزه اعلام وضعیت کردم. دیروز هم روز خوب بود.
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

Smiley-face-cool-2
سلاااااااااااااااام 20 روزه های عزیز

نقل قول:
14 روزه خوب
اقای ادویییییییین

شرمنده مراسم جشن و خوش امد گویی ب شما دیر شد
در هرصورت خوش اومدییییییییین
براتون ارزوی لحظاتی خوش در 20 روزه رو ارزومندیم

نقل قول:
سلام متاسفانه دیروز شکستم
حالا از امروز میخوام شروع کنم باید برگردم به مسابقه ی 10 روزه یا همینجا باید بیست روز پاک بمونم؟
اقای احسان

خب مشکل چی بود؟راه حلش چیه؟پیدا کردین؟
حسااابی مراقب باشینااا ک این بار شیطون اومد سراغتون همچین پسش بزنین دیگه جرات نکنه سمتتون بیاد
اینجارو هم حتما بخونین
انرژی و روحیه و توکل هم ک هست انشالله
پس پیش ب سوی پیــــــــــــــــــــروزی
انشالله وقتی همین جا 20 روز خوب رو گذروندین راهی 30 روزه میشین

نقل قول:
سلام.
سعید 0 / 14 مهر ماه / 1 روز خوب[تصویر:  Laie_22.gif]
خوبه قهرماان انشالله ک بیشتر هم میشه

ما منتطر دومیش هستییییییم
هیچ جا نمیریم همینجا هستیم
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

نقل قول:
سلام
امروز، روز خوب بود.
دیروز هم اشتباهی تو مسابقه 30 روزه اعلام وضعیت کردم. دیروز هم روز خوب بود.

ما منتظر سومیش هستییییییم
هیچ جا نمیریم همین جا هستیم
414141
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سعید 0 / 14 مهر ماه / دو روز خوب303
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان