امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

لیست ب روز شده یکشنبه 5 آبان [تصویر:  13.gif]

1- پـــــــــســـر پـــــــــاک / 2 شهریور / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــژ داشتی قهرمان
                                                                           2-ســـــربــــاز تــــــــــواب / 12 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                  3- پــــــــــــــــــریـــــــــــــــا  / 15 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                         4- هــــــــــــــــــــــــــــادی / 25 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
5- ســــــــــــــــــــــــــــورد 313 / 27 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  6.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
6- احــــــســــــــان بـــــــســـت / 22 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  5.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                         
7- تــــــــــــــــــلــــــــــــااااااش / 13 مهر / روز پاک:1  [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                  
8- مـــــــــــــحــــــــــمــــــــد 1990 / 5 تیر / روز پاک:0 [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                                           
9- ســــعـــیـــد صـــــفــــــــــــر / 14 مهر / روز پاک:0  [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                                                                    
                                                                                                    10-تـــــــــــــــــــرلــــــــــــــــــــان / 27 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                                           11- راه بـــــــــــــهــــشــــــــــت / 29 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                  12- رهــــــــــــــــــایــــــــــــــــی / 11 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                         13- انــــــــــیــــشـــــتـــــــــیــــــن / 6 مهر / روز پاک:1 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان

14- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 29 مهر / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان

15- لـــــــــــــــــــــــــئـــــــــــــــــــــــــــــــــا / 21 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                         

16- عــــــــــــــــلـــــــــیــرضــــــــا تــی ام / 30 شهریور / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                                                  

17- عـــــــــــــــــــــلامـــــــــت ســــــــــــــــــــوال / 20 مهر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                                           

18- ازیـــــــــــــــــــــــــو ادیــــــــــــــــــــتـــــــــــوره / 21 مهر روز پاک:0  بسم الله قهرمان                                                                                                    

19- عـــــــــــــــــلــــــــیـــــــمـــــــحـــــــمـــــــــد / 26 مهر / روز پاک:0 / بسم الله قهرمان                                                                                                                              
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
[b]گلبرگ و [/b][b]رامین [/b][b]@[/b]

ممنون 1

[تصویر:  75695203938362816554.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
اقای فراسی/ 5 ابان/0 روز خوب 1276746pa51mbeg8j
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

محمد 1990 / 5 تیر / 5 روز خوب 

ثبت نام عمره دانشجویی ، البته چون روز اول یه کم طول میکشه سایت لود شه 1 ( دعا کنین اسم منم در بیاد)

1 4 ابان

دارم رکورد میزنم تو بیست روزه1276746pa51mbeg8j
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
قیمت من خداست
من خود را با بهشت خدا هم عوض نمی کنم
امام صادق ( ع )
کسی که خرید و فروشش با خدا باشد قیمتش هم خود خدا رقم می خورد .
وقتی اومدیم تو میدون مبارزه
وقتی قدم اولو برداشتیم واسه رهایی
اومدیم که مراقب باشیم
مراقب خودمون
مراقب دلمون
مراقب لحظه لحظه ی عمرمون
به قولی با هم اینو گفتیم
ای دل مباش یک دم خالی ز عشق و مستی
وانگه برو که رستی از نیستی و هستی
عزیزای بیست روزه
هممون اومدیم که بشیم اهل راه و برسیم به رهایی مگه نه؟
بیاین خوب نگاه کنیم
که داریم چجوری واسش قدم برمی داریم
چطوری داریم این مسیر رو می ریم
داریم درست می ریم یا نه یه تغییرایی هر چند کوچیک لازمه؟؟؟!
سلام
قرار بود منو از دیروز به مسابقه 20 روزه معرفی کنن ولی انگار خبری نشد!!!

خواهش میکنم نذارید حساب و کتابم بهم بریزه.!!

من دیروز یازدهمین روز خوبم بوده امروز هم دوازدهمین روز....

بنابراین:
حسین/7 آبان/12 روز خوب

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
از خدا بخواهیم مرگ ما مرگی باشه که خود اون مرگ هم باعث روسفیدی ما بشه.
انشاالله...
محمد 1990 / 5 تیر / 6 روز خوب 

عزیزای بیست روزه
تاریخ ورودتون به مسآبقه تاریخ آخرین روز بدتونه
لطف کنین تو وارد کردن تاریختون دقت بیشتری کنین
ممنون از همگیتتون
محمد 1990 / ا آبان / 7 روز خوب  4chsmu1

خدایا شکرت....
حسین جی اچ/25 مهرماه/13 روز خوب

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
از خدا بخواهیم مرگ ما مرگی باشه که خود اون مرگ هم باعث روسفیدی ما بشه.
انشاالله...
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
4 ابان/3 روز خوب317
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
به نام خدا
وقتی احساس می کنید که د یگر نمی توتنید جلوتر بروید
بدانید
قدرتی که شما را تا آینجا آورده
تا انتهاااااااای راه
نیز خواهد برد
ان شاءالله
معرفی می کنم
قهرمان حسین جی اچ
قهرمان محمد 1990
وووووو قهرماآآاان ترلان عزیز
اینا قهررماااانای بعدی ما هستن که با تلاش بی نطیر واراده ای استوار دارن پیش میرن
می خوایم با هم بریم تا انتهای راه
یعنی رهااآاااآآآیی ی ی ی ی ی ی
موفق باشین قهرمان ها ی عزیر
ممنون بابت اعلام وضعیت های خوب و
خوشحال کنندتون
یاعلی
سلام دوستان
لطفا اسم منو از لیست حذف کنید
رفتم ده روزه 1276746pa51mbeg8j
ذهنی که تحت فشار گذشته قرار دارد، ذهنی اندوهگین است....

[تصویر:  nasimhayat.png]
محمد 1990 / ا آبان / 8 روز خوب 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان