امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلاااااااااااااام 20 روزه 317

شکر خدا چقدر مهمون جدید ! خیلی خیلی خوش اومدین Welcome (1)
--_--_--_--_--_--_--_--_--_

ابـــــــــری 317

رسیدیم وسط راه Khansariha (48)

یه زمانی بزرگ ترین آرزوم این بود که پاکیم دو رقم بشه !

قدرشو بدون ...

چشم به هم بزنی رفتیم سی روزه varzesh

ازیـــــــــــــــو ادیتــــــــــوره 317

ان شاءالله هر روزتون عالی باشه ...

خیلی خوب داری پیش میری

به امید خدا 17 روز دیگه میریم خونه جدید 317

وعــــــــیــــــــد 317

خیلی خیلی خوش اومدی 317

داداش تاریخت همون تاریخ 10 روزه است ... این دو روز هم بهش اضافه میشه و میشه 12 روز cheshmak

تا 20 روز سبــــز 8 روز بیشتر نمونده ... همینطور محکم و پر قدرت به راهت ادامه بدین ... varzesh

لــــــــئـــــــــــــــا 317

دیگه یواش یواش داریم دو رقمی میشیم Khansariha (48)

امشب هنوز نیومدین اعلام وضعیت ... منتظر روز هشتمم varzesh

خیلی وقته تو 20 روزه برای کسی هوررررررا نکشیدیم !

بچه ها به افتخار خواهر خوبمون :

همه با هم ؛ با شمارش من

1

2

3

هووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا :22: 6Khansariha (48)varzesh317317MuscularSmiley-happy114

ســــــــــــــــــــارا  317

3 روزه پاکین ... 3 روزه از گناه دور بودین ... چرا باید روحیه تون خوب نباشه؟

روحیه تون هم باید مثل اعلام وضعیت هاتون باشه .... شاد و پر انرژی 317

این چند روز بیشتر مراقب باشید و پاکی رو برای خودتون سخت نکنید ...

اینبار دیگه باید مستقیم بریم 30 روزهvarzesh

ترانه خانم حالا چرا انقدر عصبانی؟ 4fvfcja

مانا خانم توضیح کامل دادن ... ان شاءالله امشب از 10 روزه مرخص میشین cheshmak

فردا منتظرتونیم 317

دیـــــامـــــونــــد و احــــــســــــان 1

شکستاتون دیگه خیلی داره زیاد میشه ...

شکست های پشت سر هم و سریالی

ایراد کار کجاست ؟ نباید مقابل هر تحریکی زانو بزنیم ...

لحظه تحریک چقدر مقاومت کردین؟ چقدر خواستین که پاک بمونین؟

عامل شکست رو از بین ببرین ... نباید چند بار از 1 جا ضربه بخوریم .

اینار دیگه تصمیم جدی بگیرید ... واقعا بخوایید که پاک بمونید.

یه شروعی محکم لازمه ... با اراده ی قوی ...

یا علی بگید بلند شیم و اینبار تا تهش بریم ... یا علی ؟ cheshmak
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
لیست ب روز شده پنج شنبه 7 آذر [تصویر:  13.gif]

1- مــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــی / 25 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                               2- وعــــــــــــــیــــــــــــــــــــــد / 18 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                      3-مـــــــــــــهـــــــــــســـا 20 / 20 مهر / روز پاک :0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                             4- حـــــــــامــــد حــــــــامـــــد  / 5 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                    5-ابــــــــــــــــــــــــــــــــــــری / 24 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                           6- کـــــــــــیـــــــــمـــــــــــیـــــــــــا / 25 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  7.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                  7- لــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــــا / 28 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  7.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
         8- ســـــعـــــیــــــــــد صـــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز سبــــز داشتی قهرمان
9-ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 / 3 آذر / روز پاک :0 [تصویر:  3.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
10- ازیــــــــو ادیــــــتــــــــــــــــوره / 3 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  3.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان         
11- مــــــــحـــــــــــــــــــمـــد 1990 / 2 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                  
12- هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 12 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                           
13- احـــــــــســـــــــان بــــــــســت / 5 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                    
14- هـــــــــــــــــــــــــومــــــــــــــــــن / 2 آذر/ روز پاک:0 [تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان                                             

15- دیـــــــــــــــــــــــــــــامـــــــــــــــــــونـــــــــــــــــد / 6 آذر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                      

16-ســـــــربــــــــــــــــــــاز تـــــــــــــــــــــــــــواب / 16 ابان / روز پاک :2 بسم الله قهرمان                                                               
‌‌‌‌
سلام محسنم
حالتون چطوره
ما سربازيم نميبينيد حال ميكنيد
؟؟!!!
خسته نباشيد
بچه ها محكم لطفاً 303
بابا شكست چيه بتركونين گناه ها رو   يا علي
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

سلام بر همه ی عزیزان
خدا رو شکر هم پاکم هم روز خوبی داشتم
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

سلام
امروز هم روز خوب بود...cheshmak317
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سلام قهرمانای 20 روزه میبینم ک شما هم دارید اینجا رو میترکونید
مثه قهرمانای ما
البته شما هم قهرمانای خودمون هستید دیگه 4fvfcja
سرپرستای گل ی مهمون آوردم بااراده
اون خدمات ویژه تونو در اختیارش قرار بدید 4fvfcja
جناب همساده ( همساده /27آبان/ 10 روز خوب و 1 روز پاک )
درضمن از ایشونم فقط ب مدت 10 روز پذیرایی کنید اوکی؟؟؟Smiley-face-cool-24fvfcja
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

دایموند111/ 6 آذر/ 1
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

لیست ب روز شده جمعه 8 آذر [تصویر:  13.gif]

1- مــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــی / 25 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                                                2- وعــــــــــــــیــــــــــــــــــــــد / 18 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                                      3-مـــــــــــــهـــــــــــســـا 20 / 20 مهر / روز پاک :0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                            4- حـــــــــامــــد حــــــــامـــــد  / 5 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                  6-ابــــــــــــــــــــــــــــــــــــری / 24 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                                        7- هـــــــــــمـــــــــــســـــاده / 27 آبان / روز پاک:1 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبــــز داشتی قهرمان
                              8-تـــــــــــــــرانـــــــــــــه 230 / 20 آبان / روز پاک:1[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                    9- لــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــــا / 28 آبان / روز پاک:1 [تصویر:  8.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
          10- کـــــــــــیـــــــــمــــــــــیـــــــــــا / 25 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  7.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
11- ســـــعـــــیــــــــد صـــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز سبــــز داشتی قهرمان
12- ازیــــــــو ادیــــــتـــــــــــــــوره / 3 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  4.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان          
13-ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 / 3 آذر / روز پاک :0 [تصویر:  3.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                    
14- احـــــــــســـــــــان بــــــــســت / 5 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                              
15- هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 12 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                        
16- مــــــــحـــــــــــــــــــمـــد 1990 / 2 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                                  
17- هـــــــــــــــــــــــــومــــــــــــــــــن / 2 آذر/ روز پاک:0 [تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان                                                            
18- دیـــــــــــــامـــــــــــــونـــــــــــــد / 6 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی  قهرمان                                                                      

19-ســـــــربــــــــــــــــــــاز تـــــــــــــــــــــــــــواب / 16 ابان / روز پاک :2 بسم الله قهرمان                                                                                
‌‌‌‌
ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /7آذر ساعت 8 نیم  / روز پاک :1
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام به سرپرستها و شرکت کننده ها303303
از ده روزه اومدم؛از امروز شروع میکنم
همساده شد یک روز خوب
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
پروردگارا ! هرگز مرا ببع اندازه یک چشم بر هم زدن هم به خودم وامگذار

اگر دیدی روزگاری امور اندکی بر وفق مراد شما نیست

بهانه نگیر

با خدا بوودنت خوب است

قهرمانای بیست روزه به قول آقا محسن بترکونین گناه رو

همه ی بیست روزه هااآ پیش به سوی رهایی

محکمو مصمم تر از همیشه

خوووب ( احسان و دایموند عزیز )

زانو زدین مگه نه؟--------اینبار جلو اون بالایی---اینبار بعد زانو زدن و
سجده شکرش بلند شدین
یه شروع خوب دیگه
مبارکتون باشه
یه مبارزه ی نو دیگه
با از بین بردن عاملای شکستمون
سلام من امروز یه روز خوب داشتم
راستی موارد انتخابی رو برای این دوره هم باید رعایت کنیم؟
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /8آذر ساعت 8 نیم  / روز پاک :1

بچه ها سلام امروز زودتر پیام گذاشتم چون دارم میرم مسیری که 2 ساعت زمان میبره و دردسترس ندارم  اینترنت

به کمک خدا 5 روز پاک داشتم خیلی خیلی خیلی مچکرم 

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)varzeshvarzeshvarzeshMuscularMuscularMuscular:22::22:3173174141
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلامKhansariha (8)
یه روز خوب دیگه هم برام اضافه کنین.cheshmak317
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes