امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام
امروز عالیییییییییییییییییییییییییییییی بود.317317317317
خدایا شکرت....
2 رقمی شدم.4fvfcjavarzeshvarzesh
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
(1392 آذر 13، 21:49)Ezio Auditore نوشته است: سلام
امروز عالیییییییییییییییییییییییییییییی بود.317317317317
خدایا شکرت....
2 رقمی شدم.4fvfcjavarzeshvarzesh
.اقعا خداراشکرKhansariha (48)317
انشا ا.. زودی میفرستیمتون 30 روزه
4fvfcja4fvfcja4fvfcja

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام
5روز خوب
امروزم پاک بودیم اما دوسش نداشتم . خنثی باشه

آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

سلام امروز یه روز خیلی خوب بود
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
اگر انسان بو ببرد که مربی او دارد او را می سازد

صبر می کند
یک مرتبه که صبر کرد و
بزرگ شد

مرتبه ی دوم قوه اش بیشتر می شود
و خیلی برایش آسان است.

خدا رو شکر که هممون تو این راه
داریم بزرگ و بزرگتر می شیم

و خدا رو شکر که مربیمون از اون بالا
هوامونو خوب داره.

بیست روزه های عزیز
جنگ جنگ تا پیروزی
قوی تر ازهمیشه
ما پاکیم317
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

(1392 آذر 13، 23:01)EHSAN-BEST نوشته است: ما پاکیم317
خداراشکر داداش4fvfcja
عالی قهرمان همین روحیه را حفط  کن
303535353535353

(1392 آذر 13، 17:48)احسان1500 نوشته است: احسان 1500 / 28 آبان / 15 روز سبز53

بچه ها کسی از آقا "حامدحامد" خبر نداره ؟ 1276746pa51mbeg8j

شکر خدا که هر شب اعلام وضعیت های خوبتون رو میبینیم 317

چیزی دیگه تا 30 روزه نمونده ... ان شاءالله هر روزت سبز  Khansariha (18)

حامد حامد هم یکم کم پیدا شدن ... چند روزی صبر کن ... میاد بالاخره cheshmak

(1392 آذر 13، 18:22)سارا 1 نوشته است: ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /12آذر ساعت 8 نیم  / روز پاک :1

ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /13آذر  / روز پاک :1

اینجور که تو پروفایل مهسا خانم نوشته بودین فقط نماز هاتون سروقت نیست ... تو قوانین صفحه اول هم نوشته شده ... حد نماز قضا نشدنشه ... پس روزاتون تا به امروز خوب بوده cheshmak
با این حساب امروز دهمین روز خوبتون بود 317
به نیمه راه رسیدیم ... ان شاءالله 10 روز دیگه میریم مراحل بالاتر ...
فقط یه نکته که بارها خودم تجربش کردم ... همیشه وقتی ضربه خوردم که از نمازهام غافل شدم . از خدا دور نشیم ...
ان شاءالله از فردا با همتی بیشتر این روزهای خوب طوری باشن که به دلتون بشینن 53258zu2qvp1d9v

(1392 آذر 13، 22:47)TaRaNe230 نوشته است: سلام امروز یه روز خیلی خوب بود

1717
روز خیلی خوب رو اینجور اعلام وضعیت میکنن؟ 1717

بابا یه جیغی یه دستی یه سوتی یه هورایی چیزی :22:6Khansariha (48)varzesh317317

15 روز خوبتون مبااااااااااااااااارررررررررررک 317 

البته شکر خدا 22 روزه که پاکین ... این 22 روز شادی و پای کوبی داره ...

فردا منتظر اعلام پاکی پر از انرزیتون هستیم ... اعلام وضعیت باید یجور باشه وقتی در تاپیک رو باز کردم انرژی پخش شه تو صورتم Khansariha (48) 42cheshmak

یادش بخیر ... قبلا بیست روزه یه سرپرست داشت بچه ها رو تشویق میکرد به زدن پست های شاد و کمی هم جلف 42 روحش شاد ... یک دقیقه سکوت لطفا ...

(1392 آذر 13، 19:21)ahm نوشته است: ا ح م  /  13 آذر  /  01276746pa51mbeg8j

13
یعنی واقعا این اعلام وضعیت رو دیدم میخواستم سرمو بکوبم به دیوار ...

واقعا خیلی سخته اولیش شکست کانونی ... کانون برامون حکم تولد دوباره رو داره ... اولین شکست کانونی یجورایی مثل اولین شکستی میمونه که به این بلا دچار شدین .

تجربه خودمو میگم : نذار این شکست بشه دو تا ! نذار بیخیال شدن و شکست تو جو کانون برات عادی بشه .

چی شد یه دفعه ؟ دیروز رکوردتو شکستی اما امروز ... شکستی!

دلیلش چی بود ؟ داداش بی اعتنا از کنارش رد نشو . مطمئنا دلیلشو میدونی . روش فکر کن . 

خب ! این شکست دیگه تموم شد ... هر شکست یه پله ای برای رسیدن به پاکی ... از این پله رد شدیم تنها چیزی که ازش برامون باید به یاد بمونه تجربه است ... ازش درس بگیریم و نذاریم دیگه تکرار شه. 

از امروز دور جدید رو شروع میکنیم ... دیگه باید  تا تهش بریم 317 از شکستت ناراحت نباش ؛ مهم اینکه از امروز میخوایم پاک باشیم cheshmak فردا دیگه منتظر روز خوبم varzesh شاد و پرانرژی Khansariha (48)

یا علی 53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
لیست ب روز شده پنج شنبه 14 آذر [تصویر:  13.gif]

1- حـــــــــامــــد حــــــــامـــــد  / 5 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
         2- احــــــــــــســــــــان 1500 / 28 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                  3-تــــــــــــــــــرانـــــــــــه 230 / 20 آبان / روز پاک:1 [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                           4-مـــــــــــــهــــــــــــســا 20 / 20 مهر / روز پاک :1 [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                    5- وعـــــــــــــــیــــــــــــــــــــــد / 18 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                             6-ابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــری / 24 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                                      7- ازیــــــــو ادیــــــتـــــــــــوره / 3 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
                                                               8-آرشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــام /80 آبان / روز پاک:1[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                                                        9-ســـــــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 / 3 آذر / روز پاک :0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                                                                 10- کـــــــــــیـــــــــمــــــــــیـــــــــــا / 25 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمان
                                                                                          11- هـــــــــــــــــــــــــــــومــــــــــــــــن / 2 آذر/ روز پاک:0 [تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمان
12- ســـــعـــــیــــــــــد صــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
13- دیــــــــــــــــامــــــــــــــونــــــــــد / 8 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان         
14- هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 12 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  
15- مــــــــحــــــــــــــــــمــــــد 1990 / 2 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                           
16- لــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــا / 8 آذر / روز پاک:2 [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                    
17- هـــــــــــمــــــــــــســـــــــــــــاده / 8 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی  قهرمان                                             
18-ســـــــربــــــــــــاز تــــــــــــــــواب / 9 آذر / روز پاک :0[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                      
19- احـــــــــســـــــــان بــــــــســت / 12 آذر / روز پاک:1 [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                               

20-ایـــــــــــــــــــ اچـــــــــــــــــــــــ امــــــــــــــــــــــ / 13 آذر / روز پاک :0 یسم الله قهرمان                                                                        

21- مـــــــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی / 9 آذر / روز پاک:1 بسم الله قهرمان                                                                                 
‌‌‌‌
سلام عزيزان. سلام احسان 1500 و رامين عزيز. ممنون كه به فكر ما فقير فقرا هستين.

آقا رامين بابا من 23 آبان وارد مسابقه شدم چرا مي زنيد حامدحامد/ 5 آبان؟ من از 5 آبان تا 23 آبان آدم موفقي نبودم عزيزم. من صبح 23 آبان ( عاشورا) وارد مسابقه ده روزه شدم. 3 آذر اون مسابقه رو بردم 4fvfcjaبعدش وارد 20 روزه شدم و صبح ديروز 13 آذر مسابقه 20 روزه رو هم شكر خدا با 20 روز خوب پشت سر گذاشتم.Muscular ولي بعد از ظهرش دچار غرور كاذب شدم و زدم به جاده خاكي متأسفانه. 131276746pa51mbeg8j

الآن مي خوام برم مسابقه 30 روزه ولي تاريخمو از 13 آذر مي زنم. عزيزان ما رفتيم. دلم براتون تنگ ميشه.:22:
سلااااااااام من مسابقه 10 روزه رو با موفقیت گذروندم 

پوپک / 14 آذر /0
(1392 آذر 14، 8:07)hamedhamed نوشته است:  صبح ديروز 13 آذر مسابقه 20 روزه رو هم شكر خدا با 20 روز خوب پشت سر گذاشتم.Muscular ولي بعد از ظهرش دچار غرور كاذب شدم و زدم به جاده خاكي متأسفانه. 131276746pa51mbeg8j

الآن مي خوام برم مسابقه 30 روزه ولي تاريخمو از 13 آذر مي زنم. عزيزان ما رفتيم. دلم براتون تنگ ميشه.:22:

حامد 1276746pa51mbeg8j چند بار هم گفته بودم پاکیمون زیاد شد مغرور نشیم ...

باید همیشه مراقب باشیم ... اینطور نیست که چون پاکیمون کمی زیاد شده دیگه نمیشکنیم . 

فرق نمیکنه چند روز و چند سال پاک باشیم ... 1 دقیقه کوتاه بیاییم صفر شدیم .

هم میتونی تو 20 روزه بمونی یا اینکه بری 30 روزه . 

دیدم اسمتو به لیست 30 روزه اضافه کردی ... ان شاءالله اینبار مقاوم تر باشیم . 

20 روز پاک بودی ... خیلی با ارزشه . جشن 20 روزگیت برگذار میشه ... حتما شرکت کن cheshmak ان شاءالله ماه دیگه هم جشن 1 ماهگیت رو میگیریم Khansariha (18)

(1392 آذر 14، 14:06)poupak نوشته است: سلااااااااام من مسابقه 10 روزه رو با موفقیت گذروندم 

پوپک / 14 آذر /0

خیلی خوش اومدین پوپک خانم Welcome (1)

ولی چرا اینجوری؟ 17 تاریختون تو بیست روزه همون تاریخ 10 روزه هست ... اون روزهای قبلی هم بهش اضافه میشن . مگر اینکه شکست داشته باشین.

تاریختون رو از 14 آذر میزنم ولی اگه اشتباهه حتما بگین که درستش کنم cheshmak 

یا علی 53
‌‌‌‌
ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /13آذر ساعت 8 نیم  / روز خوب:1
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

پوپک
خوش اومدی به خونه جدیدت
تبریک می گم این پیروزیه قشنگ رو

دوس داریم از تجربیاتت توو این روزای عالی برامون بگی

توو تاپیک « تجربه من بعد از 10 رور»
منتظرتیم!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
سارا جان عزیزم تاریخ امروزو اگه زدی 14

خوب واسه من جمع بزن
3 آذر + امروز 14 میشه چن روز خوب یا چند روز پاک؟

منتظرتم سارا
معذرت میخا

تاریخ اشتباه زد
ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /14آذر ساعت 8 نیم  / روز خوب:1

همه رزام خوبن

من فکر میکردم نمازم بایدحتما سروقت باشه با نگاه کردن به موارد مسابقه متوجه شدم نباید قضا بشه من تمام موارد رعایت کردم

من فکر میکردم نمازم بایدحتما سروقت باشه با نگاه کردن به موارد مسابقه متوجه شدم نباید قضا بشه من تمام موارد رعایت کردم
[تصویر:  nasimhayat.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان