امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلاام  خیلی خرابم دعا کنین واسم
 ممسی 71 /  16 اذر / 3روز خوب 2روز پاک
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
رها/23 آذر/18 روز خوب
روزای سختیه،برام خیلی دعا کنید53258zu2qvp1d9v
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
احسان ، / 16 آذر / روز پاک :0 / ................................ [تصویر:  7.gif]روز خوب دارم قهرمان[تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

لیست بروز شده 93 . 9 .23   [تصویر:  13.gif]

عاشق فاطمه زهرا/ 23 آبان / روز پاک : 1 / .....[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
الون واریور / 3 آذر / روز پاک : 0 / .......................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
رها 1361 / 16 آذر/ روزپاک : 0 / ..........................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فارا / 3 آذر / روز پاک : 1 / ..................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
هادی 94 /22 آبان / روز پاک / 2 / ....................... [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
رضا.د / 11 آذر / روزپاک : 0 / ................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / .............................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

فلاین اسپارک / 30 آبان / روز پاک : 0 / ......................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

احسان ، / 16 آذر / روز پاک :0 / .....................................  [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
شـازده کوچولو / 8  آذر / روز پـاک :0 / .....................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قـهرمان
 فرزاد 727 / 7 آذر / روز پاک : 2 / ...............................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 / 17 آذر / روز پاک :2 / ...............................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده / 24 آبان /  روز پاک : 0 / ...........................................   [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
انلی بوگاتی / 19 آذر / روز پاک : 0 / ......................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

دریل / 20 آذر / روز پاک :0 /........................................... بـــــــــــــــــــسم الله قـــــــــــهرمان

دریـــــــــایی / 17  آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ............................ بـــــــــــــــــــسم الله قـــــــــــهرمان

سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ........................................... بـــــــــــــــــــسم الله قـــــــــــهرمان
الــــــــــون واریور / 3 آذر / 2 روز پاک / 19 روز خوب

فردا یه یاری حق تعالی بیست روز تموم میشه 5353
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
به نام خداوند پاکیها

چه روزی بود امروز. سعی میکنم درسا رو به کل فراموش کنم، گوربابای درس asabani

بهبودی برای من مهم ترین چیزه و در اولویت قرارداره چون اگه پاک نباشم نه میتونم درس بخونم و نه میتونم کاری انجام بدم بنابراین هر کاری که خطری برای بهبودی من ایجاد کنه رو انجام نمیدم.128fs318181

از قدیم گفتن داداش پشت داداشه / مگه میشه یکیشون باشه یکی دیگه نباشه
مگه میشه یکی تشنه بره تنها لب دریا / وقتی میرسی بیینی خون رو ساحل لباشه
خیلی سخته داداشت صدات کنه نتونی پاشی / خیلی سخته که ازت چیزی بخواد شرمنده باشی
خیلی سخته دیگه جونی به تنت نمونده باشه / داداشت صدات کنه پاشو بریم پاشو داداشی

[ رضا.د / 11 آذر / 13 روز خوب ] [تصویر:  studsmatta.gif] [تصویر:  12.gif]

فقط برای امروز:  چیزهای زیادی در بهبودی به من بخشیده شده و به خاطر آن از صمیم قلب سپاسگزارم. از اینکه میتوانم آن را همان طور که به رایگان با من در میان گذاشته شد، با دیگران مشارکت کنم، لذت میبرم.

موفق و موید و پاک باشید. ما رو از دعای خیرتون محروم نکنید.
سلام .303
فارا /3آذر/17روزخوب/2روزپاک
                                      لاتحزن إنّ الله معنا(اندوهگین مباش که قطعا خدا با ماست)   128fs318181
                                                                     سوره توبه آیه 40

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام 
خدا قوت

سهیل /24 آذر/00
[تصویر:  MuALi.png]
سلام .ظهر همگی قشنگ
فارا/3آذر/18روزخوب /1روزپاک128fs318181
                                      لاتحزن إنّ الله معنا(اندوهگین مباش که قطعا خدا با ماست)   128fs318181
                                                                     سوره توبه آیه 40

من باز شکستم
امیدوار کننده/24 آذر/ 1 روز خوب
بى گمان شيعيان ما، دل هايشان از هر خيانت، كينه، و فريبكارى پاك است....امام حسین(ع)
رها/24 آذر/19 روز خوب
                                 53258zu2qvp1d9v
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
سلام.من دوباره اومدم .دلم نیامد جمعی به این با حالی رو تنها بزارم.
دریل/20 اذر /4 روز پاک
راستی حال و حوصله تفکیک روز خوب و بد رو هم ندارم.پس همه رو پاک میزنم4
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
خداحافظ مسابقه بیست روزه 53

من سربلند اومدم بیرون ... با یاری خدا

الــــــــــــــون واریور / 3 آذر / 20 روز خوب ... 2 روز پاک
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
به نام خداوند پاکیها

ارادتمند 303
امروز بدک نبود به جهت اینکه درس و مشقا فشار آورد و فردا هم امتحان دارم. Vamonde
خدا رو صد هزار مرتبه که پاکم، خدایا این روزهای پاک رو از من و بچه های کانون نگیر Khansariha (57)

[ رضا.د / 11 آذر / 14 روز خوب ] [تصویر:  studsmatta.gif] [تصویر:  12.gif]

فقط برای امروز:  به طور فعال و کامل در بهبودی خود شرکت میکنم. تعهد من نسبت به بهبودی امروز درست مانند اوایل دوران بهبودی به قوت خود باقی است.

دل بهارم میگیره وقتی زمستونی میشه ... . 53 و اینکه به یاد هم باشیم ... 53258zu2qvp1d9v
سلام
اومدم بگم اینجا نمونید
پا شید بریم
از پوسته ی نمی تونم و نمی شه بیاید بیرون
هم می تونید هم می شه
بیاید با هم ادامه بدیم
همه چیز درست می شه

53

فقط برای امروز:  به طور فعال و کامل در بهبودی خود شرکت میکنم. تعهد من نسبت به بهبودی امروز درست مانند اوایل دوران بهبودی به قوت خود باقی است.
رویایی رو ببین که میخوای
جایی برو که دوست داری
چیزی باش که میخوای باشی
چون فقط یک جون داری و یک شانس برای اینکه هر چی دوست داری انجام بدی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان