امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

بازم روز بد خودشو به ما زد ! بي تربيت
كاش ميشد اعلام كنم روز معمولي ! اما حيف كه بد شد.....
كاش يه روز بد 5 روز موب كم مي كرد نه همشو...
[تصویر:  05_blue.png]
Nariman........
دریل/20 اذر /11 روز پاک
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
به نام خداوند پاکیها

سلام؛ خوبین بچه ها ؟ 317 نبینم بیکار نشسته باشین، روی پاکیتون کار کنید. برین اولین قدم بسوی بلوغ آگاهی رو بردارین.
ترک به عوامل زیادی بستگی داره که باید مسمتر و هر روز تکرار بشه. اگه تکرار نشه باعث لغزش میشه، حالا بستگی داره چقدر مقاومت کنی. اگه چند روز اول کارهای روزانتو به موقع انجام ندی مطمئنا لغزش میکنی.128fs318181

پس بیایم همین الان کارهایی رو که باید برای پاکیمون انجام بدیم روی کاغذ (یا ذهنمون) بنویسیم و اون ها رو اولویت بندی کنیم. من اول این کارها رو تو ذهنم مرور میکردم که دیدم بعد از چند روز متداول اراده ی انجامشون رو از دست دادم. این دقیقاً همون مفاد مسابقه است با این تفاوت که این برنامه برای هر شخص متفاوته و اعمالش خیلی مشخص تره ! Gigglesmile

[ رضا.د / 11 آذر / 19 روز خوب + 2 روز پاک] [تصویر:  studsmatta.gif] [تصویر:  12.gif]

دقت کردین، یه حس ترسی همیشه با آدمه ! نکنه بلغزم ، نکنه برم سمت خ.ا. توی تالار تجربیات ترک هم یه سری دوستان گفتن. بنظرم با افزایش روزهای پاکی و کارکردن قدم ها برطرف میشه. همون جور که همیشه میگم؛ ما باید همیشه فقط برای امروز پاک بمونیم نه برای یه هفته، یه ماه، یا یه سال دیگه ! 53258zu2qvp1d9v

فقط برای امروز:  شیوه جدیدی برای زندگی پیدا کردهام. امروز، سعی میکنم به دیگران خدمت کنم و خود را دوست بدارم.

یلدا گذشتتون هم بخیر !!! شب خوش خدافظ varzesh
سلام قهرمانان 20 روزه Khansariha (48)
خوبید؟Khansariha (48)
اوضاع رو به راهه ؟Khansariha (48)
[تصویر:  8e2a25e4139651763ea69d3261a37c7e.png]
سلام. دریل/20 اذر / 12 روز پاک
به نام خداوند پاکیها

سلام دوستای عزیزم خوبین ؟! 317 به یاری خدا 20 روز به پاکی و خوشی گذشت ... . مثل باد، مثل یه چشم به هم زدن.Gigglesmile خدایا ممنونم ازت. خدایا شکرت 535353

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی که تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند ...

بدینوسیله از کلیه کسانی که در پاک بودن من نقشی داشته اند، تشکر می نمایم. ممنونم ازتون Greenstars:highfive:

آخرین اعلام پاکی من در این تاپیک:

[ رضا.د / 11 آذر / 20 روز خوب + 3 روز پاک [تصویر:  studsmatta.gif] [تصویر:  12.gif]

برای سلامتی همه ی کسانی که چه تو این مسابقه و چه تو مسابقه های دیگه تونستن موفق بشن، بفرست صلواتی بر محمد و آل محمد.

تاپیک مذهبی شد... . کربلا منتظر ماست بیا تا برویم ... .

خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم.

چقدر خوشحالم، چه حس خوبیه؛ حس پاک بودن، امیدوارم همیشه بتونم بیش از پیش پاک بمونم. میگن هر چی تعداد روزهای پاکی بیشتر بشه، پاک موندن هم سخت تر میشه.

منم که مرد روزهای سخت و طوفانی؛
اینم آخرین فقط برای امروز این تاپیک:

فقط برای امروز:  در گروه خود با خ.ا دیگری ارتباط برقرار میکنم و بهبودی خود را در میان میگذارم.

خب دیگه به این فقط برای امروز هم باید عمل کنم. بگذریم ... . (ارجاع: گروه رهروان پاکی )

دفعه ی پیش تعداد کثیری از دوستان اعتراض کردن که چرا کیک ندادید ؟! ( دروغ مصلحتی )
الان حسابی افتادم تو خرج؛ هم کیک و هم شیرینی. بفرمایید نوش جان :hendone:fiesta

[تصویر:  29295359344932273959.jpg]

-------------------------------------------------

[تصویر:  15062177100466868446.jpg]

ببخشین اگه سرتون رو بدرد آوردم. به امید پاکی ابدی همه دوستان. پاکی همتون رو از ته دل آرزو دارم.

خدایا کمک کن بتونم در هر کاری و هر احساسی اعتدال رو رعایت کنم. 53258zu2qvp1d9v

خداوندا بگذار راهی را بروم که تو میخواهی 
کسانی را ملاقات کنم که دوستشان داری 
بگویم آنچه را که اراده توست 
باشد که همیشه بر اراده ات گردن نهم. 128fs318181Gigglesmile3174fvfcjaKhansariha (46)

سلام ما برگشتیم.جای همتون خالی چند روزی رفته بودیم پا بوس امام رضا

ممسی 71/ 17 اذر / 10 روز خوب
با اجازه‌ی گلبرگ خانم و تبسم خانم:[تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 93 . 10 .3  [تصویر:  13.gif]

رضا.د / 11 آذر / روزپاک : 0 / .................................................. [تصویر:  1.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
فارا / 3 آذر / روز پاک : 1 / ............................................
[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

رهام /26 آذر / روز پاک : 0 / ........................................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ...............................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ............................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

امیدوارکننده / 24 آبان /  روز پاک : 0 / ..............................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 احسان ، / 16 آذر / روز پاک :0 / .................................................... 
[تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو  / 26 آذر / روز پاک :0 / .............................................. [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ........................................................
[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
دریل / 20 آذر / روز پاک : 0 / ................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان 
فرزاد 727 / 7 آذر / روز پاک : 2 / ..........................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

سهیل هفتاد / 24 آذر / روز پاک : 1 / ...................................
بسم الله قهرمان

انلی بوگلتی / 1 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ..................................... بـــــــــــــــــــسم الله قـــــــــــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ........................................... بـــــــــــــــــــسم الله قـــــــــــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام.دریل/20 اذر / 13 روز پاک
میخوام یبار دیگه شروع کنم کمکم کنین...
دریل/20 اذر /14 روز پاک
سلام به دوستان گل اینجا53
من تازه 10 روز و تموم کردم و روز بدم نداشتم الان از ادامش شروع کنم یا دوباره از صفففر؟

پیشاپیش مرسی از راهنماییتون4Khansariha (8)
خداوندا

ارامشی عطا فرما

تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شهامتی که تغییر دهم انچه رامیتوانم

ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

سلام.شانس اوردم الان.خدا رحم کرد.تنهایی چیز بدیه
(1393 دي 4، 23:58)-2- نوشته است: سلام به دوستان گل اینجا53
من تازه 10 روز و تموم کردم و روز بدم نداشتم الان از ادامش شروع کنم یا دوباره از صفففر؟

پیشاپیش مرسی از راهنماییتون4Khansariha (8)

سلام 
خوش آمدید Welcome (1)
روزاتون رو از ادامه ی همون 10 روز بشمرید تا 10 روز دیگه ان شاء الله 20 روز خوب دارید Khansariha (48)
(1393 دي 5، 10:43)Deril نوشته است: سلام.شانس اوردم الان.خدا رحم کرد.تنهایی چیز بدیه
خدا رو شکر
برای تنهاییتون برنامه داشته باشید به کارایی که علاقه دارید بپردازید
و آدم هیچ وقت تنها نیست، خدا همیشه هست

جناب رضا. د تبریک میگم Khansariha (48)fiesta

جناب فرزاد ما منتظر شروع دوبارتون هستیم Khansariha (48)
از دوستانتون توی گروه رهروان هم کمک بگیرید 128fs318181

جناب ممسی زیارتتون قبول
خدا رو شکر به خاطر روزای خوب Khansariha (48)

جناب انلی منتظر اعلام وضعیت های عالیتون هستیم Khansariha (48)

جناب امیدوار کننده و رهام  و دریایی عزیز و دیگر دوستان سریعا بیاید اعلام وضعیت clapping

و ممنون از جناب شازده کوچولو بابت زحماتشون
و خدا رو شکر به خاطر روزای خوبتون Khansariha (48)
قهرمان -2- خوش اومدین
ehteram
تبریک فراوان
fiesta

بفرمایین اینجا
Khansariha (48)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان