امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام.من این چند روز اصلا حالم خوب نبوده . به چیزایی که میخواستم نرسیدم و از لحاظ روحی خیلی داغونم (البته اون چیزا اهداف تحصیلی بوده) .چند روزی هم که اعلام وضعیت نکردم به همین خاطر بود. دیروزم واسم یه روز بد بوده و رومم نمیشد بیام بگم .در کل تا اینجای کار گند زدم به همه چی . 
پیش اطرافیانم هم فقط لبخند میزنم تا همه فک کنن اوضاع روبراهه و فقط اینجا را واسه درد دل دارم.
فقط دوست دارم گریه کنم ... تا حالا که زنگی به ما پشت کرده .... هر روز به اینده فک میکنم و میخوام که شروع کنم واسه ساختنش و تلاشی دوباره بلکه نتیجه بگیرم اما بازم میبینم سرد شدم نسبت به خودم نسبت به زندگیم نسبت به راهی که توش قرار دارم . احساس میکنم دارم از لحاظ روحی میمیرم.

دریل /27 دی/ 1 روز پاک46
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
لیست بروز شده 93 . 10 .28

پریکا/ 17 دی / روز پاک : 2 / ........................................................... [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/  17 دی / روز پاک : 1 / ........................................... [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

شیرین و فرهاد / 12 دی / روز پاک : 2 / ..........................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی / 26 دی / روز پاک : 2 / .................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / .........................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 کریچر / 17 دی / روز پاک : 1 / ................................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
علی 1272 / 13 دی / روز پاک : 0 / .........................................
[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / .................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی / روز پاک : 0 / .....................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

فرزاد 727 / 5 دی / روز پاک :1 / ........................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / .......................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 انلی بوگاتی /21 دی /  روز پاک : 0 / ...............................................  [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ..........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /25 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ..................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
 رهام / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ......................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / .............................................  1 روز خوب داری قهرمان

محمد اسحاق /27 دی /  روز پاک : 0 / .........................................  1 روز خوب داری قهرمان

به امید خدا. / 27 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ............................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دریل/ 27 دی / روز پـــــــــاک : 1 / .............................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
امیر / 23 دی / روز پـــــــــاک : 0 / .............................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
احسان، / 23 دی / روز پـــــــــاک : 1 / .............................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دلغم /26 دی /  روز پاک : 0 / .......................................  بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1393 دي 28، 15:18)Deril نوشته است: سلام.من این چند روز اصلا حالم خوب نبوده . به چیزایی که میخواستم نرسیدم و از لحاظ روحی خیلی داغونم (البته اون چیزا اهداف تحصیلی بوده) .چند روزی هم که اعلام وضعیت نکردم به همین خاطر بود. دیروزم واسم یه روز بد بوده و رومم نمیشد بیام بگم .در کل تا اینجای کار گند زدم به همه چی . 
پیش اطرافیانم هم فقط لبخند میزنم تا همه فک کنن اوضاع روبراهه و فقط اینجا را واسه درد دل دارم.
فقط دوست دارم گریه کنم ... تا حالا که زنگی به ما پشت کرده .... هر روز به اینده فک میکنم و میخوام که شروع کنم واسه ساختنش و تلاشی دوباره بلکه نتیجه بگیرم اما بازم میبینم سرد شدم نسبت به خودم نسبت به زندگیم نسبت به راهی که توش قرار دارم . احساس میکنم دارم از لحاظ روحی میمیرم.

دریل /27 دی/ 1 روز پاک46

سلام داداش گلم ... درکت میکنم داداشی حق داری گاهی اینقدر بغض داری که فقط بایست مرد باشی تا بتونی گریه کنی ... ببین اشرف مخلوقات خودت خوب میدونی که نا امیدی فقط ناشی از انجام این کاره ... انجام این کار جدا از مشکلات جسمی بیشتر مشکلات روحی به همراه داره ...

برای یکبارم که شده بیا با خودت مردونه صحبت کن ببین چرا تا الان به خواستت نرسیدی ؟؟؟

متاسفانه زمانی که ما رو به این کار میاریم باور های ذهنی ما هم عوض میشه ... یه فرد موفق بعد از حتی 1000 بار شکست خوردن نمیگه من 1000 بار شکست خوردم میگه من از 1000 راه شکست خوردم ... خودت خوب میدونی حتما اگه تو الان با ایمان با اراده قوی قدم بر می داشتی حتما حتما موفق میشدی ...

مسائلی که باعث شد شکست بخوری روی کاغذ بنویس و راه حل اینکه دیگه از اون راه شکست نخوری بنویس ...
روی یه کاغذ دیگه ضرر های انجام این کار بنویس و جلوی اون ضرر بنویس که اون ضرر چه ضربه ای توی زندگی بهت وارد میکنه مثلا ...

یکی از این ضرر ها از بین بردن اعتماد به نفس ... خودت خوب میدونی اعتماد به نفس نقش خیلی مهمی در موفقیت زندگی داره پس با انجام اینکار یکی از دلایل موفقیت در زندگی از دست میدی ...

هر چی دلایلت برای ترک بیشتر باشه با انگیزه و قدرت بیشتری قدم برمیداری ...

دیگه به اینکه چه چیزی از دست دادی فکر نکن چون فقط با این کار روحیه خودتو نابود میکنی  ... به این فکر کن که چه چیز هایی با ارزشی در آینده بدست میاری ...

توی زندگی هیچی که بدست نیاری که اصلا اینطور نیست ... کمه کمش احساس رضایت از خدارو توی زندگیت احساس می کنی این یعنی خوشبختی ...

طوری زندگی کن که به خودت افتخار کنی خدا بهت افتخار کنه ...

منتظر شروع دوباره هستم قهرمان 53
قایقت شکست ؟ پارویت را آب برد ؟ تورَت پاره شد ؟
صیدت دوباره به دریا برگشت؟
 غمت نباشه چون خدا با ماست
هیچ وقت نگو ؛ از ماست که برماست
بگو خدا با ماست
اگر قایقت شکست، باشه! دلت نشکنه! دلی را نشکنی
اگر پارویت را آب برد، باشه ! آبرویت را آب نبَرَه! آبرویی نبری
اگر صیدت از دستت رفت، باشه! امیدت از دست نره ! امید کسی را ناامید نکنی
امروز اگر تمام سرمایه ات از دستت رفت، دستانت را که داری
خدا را شکر کن دوباره شکر کن
بیا شکر کنیم اگه کفش توی پا نداریم، پا که داریم راه بریم
اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم دوباره به دست بیاریم
دوباره می سازیم و دوباره به دست میاریم
دوباره می خریم و دوباره می خندیم

خیلی ناراحت شدم از شکستتون جناب دریل و جناب امیر عزیز

و خیلی ناراحت شدم وقتی اینو گوش دادم

یه کم خودمونو شبیه امام زمانمون کنیم فقط یه ذره 1276746pa51mbeg8j
سلام
علی / 13 دی / 13 روز خوب / 3 روز پاک = 14 روز خوب
Kool
Kool
[تصویر:  0f36ce45516cebe75c10ba1caa7dbe23b34bd02c.jpg][تصویر:  0f36ce45516cebe75c10ba1caa7dbe23b34bd02c.jpg]
یا مهدی ( عج ) بیا و دستم بگیر
مگذار این شیعیه تو روز ظهور خجل از روی همچون ماه تو باشد
یا این که روز محشر این بنده بد خجل از رد بیعت تو باشد
سلام

محمد اسحاق / 27 دی / 2 روز خوب

فقط مدت کمی مانده تا به ساحل برسم

جایی که دیده ام

اما پیش از این هرگز آنجا نبوده ام

اکنون من تخته پاره ای بر روی آب هستم

و متمایل به سوی خانه ام

مرا از دریا بیرون بکش

آنچه از من باقی مانده است را نجات بده

چون من خسته و فرسوده ام

از امواج و طوفان ها

پس اشتباهات مرا ببخش
قایقت شکست ؟ پارویت را آب برد ؟ تورَت پاره شد ؟
صیدت دوباره به دریا برگشت؟
 غمت نباشه چون خدا با ماست
هیچ وقت نگو ؛ از ماست که برماست
بگو خدا با ماست
اگر قایقت شکست، باشه! دلت نشکنه! دلی را نشکنی
اگر پارویت را آب برد، باشه ! آبرویت را آب نبَرَه! آبرویی نبری
اگر صیدت از دستت رفت، باشه! امیدت از دست نره ! امید کسی را ناامید نکنی
امروز اگر تمام سرمایه ات از دستت رفت، دستانت را که داری
خدا را شکر کن دوباره شکر کن
بیا شکر کنیم اگه کفش توی پا نداریم، پا که داریم راه بریم
اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم دوباره به دست بیاریم
دوباره می سازیم و دوباره به دست میاریم
دوباره می خریم و دوباره می خندیم

امروز 28.10.93
شروع 21.10.93
اقا بیشتر رکورد قبلیم....7 روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
Nariman........
سلام

الآن خيلي دلم گرفته
آخه گاهي پدر و مادر ها اصلا بچه هاشون را درك نمي كنند و به جاي اين كه دردي از بچه هاشون كم كنند، يه دردي هم اضافه مي كنند

دعا كنيد محكم بمونم

اي خداااااااااااااااااا

مهدی / 28 دی / 13 روز خوب و 3 روز پاک

التماس دعا
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

[تصویر:  05_blue.png]

سلام
پریکا/28 دی/ 17روز خوب/ 2روز پاک
[تصویر:  nasimhayat.png]
قسم به زمان
قطعا انسان در خسران است
مگر کسانی که ایمان آورند
و کار های نیک انجام دهندKhansariha (18)
و یک دیگر را به حق توصیه کنند128fs318181
و یک دیگر را به صبر توصیه کنندclapping
و اما معنی خسران
فرض کنید یه نفر کل سرمایش رو بزاره و یخ بخره برا فروش
بعد هیچ کی یخ هاش رو نخره
اون وقت چه اتفاقی می افته؟
همش آب می شه و از دست می ره
هم سود نکرده
و هم تمام تلاش های گذشتش رو از دست داده20
خیلی شبیه این جاست
نه؟
Kool
Kool
[تصویر:  0f36ce45516cebe75c10ba1caa7dbe23b34bd02c.jpg][تصویر:  0f36ce45516cebe75c10ba1caa7dbe23b34bd02c.jpg]
یا مهدی ( عج ) بیا و دستم بگیر
مگذار این شیعیه تو روز ظهور خجل از روی همچون ماه تو باشد
یا این که روز محشر این بنده بد خجل از رد بیعت تو باشد
سلام نازنين؛/26دى/3 روز خوب1
  خدايا دستمو بگير1
[تصویر:  nasimhayat.png]
باسمک اللهم
دعا می کنیم برای مهدی عزیز واسه محکم موندنش
برای پریکای عزیز که عالیه
برای علی 1272 عزیز

که شاید ما یه کوچولو شبیه :

و کار های نیک انجام دهند
و یک دیگر را به حق توصیه کنند
و یک دیگر را به صبر توصیه کنند

هم باشیم ، داریم تلاش می کنیم واسش
پس هیچوقت از دست نمیره
برای انلی بوگاتی عزیز

رکوردشکن قوی 20 روزه
برای محمد اسحاق عزیز

فقط مدت کمی مانده تا به ساحل برسییم و می رسییییییییم

برای دلغم عزیز

که مصصم تر از همیشه اومده
برای دریل و امیر عزیز

دعا می کنیم مخصوصه مخصوص
برای تموم بچه های خوب و قوی 20 روزه دعا می کنیم

الله یارتون

یا علی
[تصویر:  4444.jpg]
15 روز خوب
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
              امیر /28 دی / 1 روز خوب

[تصویر:  attachment.php?attachmentid=62&stc=1&d=1341928154]
[تصویر:  sad-crying-smiley-face.gif]      [تصویر:  sad-crying-smiley-face.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال