امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

فاطمه1375/ 27بهمن/ 13روز خوووب 303
دریل/23 بهمن/ 17 خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
نازنين 9اسفند/3روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

fiestafiestafiesta

اميدوارم هر روزتون بهتر از ديروز باشه

Khansariha (57)

ازتون خواهش مي كنم همين طوري كه مي نويسيد چند روز داريد

درباره هر چيزي كه براي ترك بهتون انگيزه مثبت مي ده هم بنويسيد

شايد يه وقتايي همين انگيزه اي كه شما داري نام مي بري
دست آويزي باشه واسه من كه به خودم بگم :

به اين دليل نه عزيزم! نه!نه!نه! 128fs318181

البته انگيزه هاي مثبت ديگه

كه با لبخند و مهربوني به خودم بگم نه عزيزم نه اين جوري asabani

53

منتظرم كه انگيزه هاتونو تو پستاتون بخونم و كلي انرژي بگيرم

نقل قول: سلام نازنين 9اسفند/2روز خوب
نازنين خانم

اين روزا بيشتر حواستون به خودتون باشه

دوباره صفر كرديد يا حواستون نيست روز پاك حساب مي كنيد؟ 53258zu2qvp1d9v1276746pa51mbeg8j

اقاي محمدم
clapping

خانوم صدف
clapping

خانوم فاطمه
clapping

اقاي دريل
clapping

كانون بهشتي ما

شيرهههههههههههههههههههههههه

سلام دوستای خیلیی خوبم
sadaf1/
24بهمن/
17روز خوب.
از چیزایی که به من انگیزه میده لغزش نداشته باشم این عهدی هست که با خودم بستم که روز اولی که وارد این کانون شدم به عنوان اولین روز پاکیم بوده و به عنوان آخرین روزی که خ.ا داشتم باشه و این یک انگیزه خوبیه برای من. به خدا پناه بردم که دیگه هیچوقت این عمل زشت رو انجام ندم.
برام دعا کنید
یاعلی

(1393 اسفند 11، 19:57)می توانم نوشته است:
 اقاي محمدم
clapping

خانوم صدف
clapping

خانوم فاطمه
clapping

اقاي دريل
clapping

خانم عزیز می توانم من آقام1
[تصویر:  qol.jpg]
سلام. دریل/ 23 بهمن/ 18 خوب
التماس دعا
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
احسان، / 1 اسفند .............................................. [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب دارم قهرمان

سلام به همگی

تاریخم توو لیست آپدیت نشده :we:
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

یعنی فقط سوتی بگیرید ازم ها
اقایون درخشنده و احسان و صدف

باشه؟

یه وقت یه دونه سوتی در نره از زیر دستتون؟؟

این دفعه که اومدم پای کامپیوتر خواستم شکلک بذارم
واسه شما سه تا غول بی شاخ و دم میذارم

Khansariha (18)

4chsmu1

فاطمه1375 /27بهمن/14روز خوووب Khansariha (98)
(1393 اسفند 11، 23:45)می توانم نوشته است: یعنی فقط سوتی بگیرید ازم ها
اقایون درخشنده و احسان و صدف

باشه؟

یه وقت یه دونه سوتی در نره از زیر دستتون؟؟

این دفعه که اومدم پای کامپیوتر خواستم شکلک بذارم
واسه شما سه تا غول بی شاخ و دم میذارم

Khansariha (18)

4chsmu1
خب من فقط تذکر دادم ک آقام 4fvfcja
لیست بروز شده 93 . 12 .12

دریل/  23 بهمن .......................................................................................​. [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
sadaf1 ا /  24 بهمن ................................................................................[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/  17 دی .................................................................. [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
محمدم / 6 بهمن
......................................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 m.a.h.d.i ا / 26 دی
.................................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فاطمه 1375 /  27 بهمن ...........................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر
........................................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان، /  1 اسفند ......................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
لاسوتا /  21دی ............................................................
[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فرزاد 727 /  3 بهمن .....................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان .................................................... 10 روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر .................................................. 10 روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی ........................................................ 10 روز خوب داری قهرمان
barayezahra ا /1 بهمن ........................................... 10 روز خوب داری قهرمان

مهدی آر / 1 اسفند ............................................................................ [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
 ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر ...........................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

دریایی / 25 آذر ..........................................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان

محمد اسحاق /14 بهمن ................................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان

دلغم(نازنین) / 9 اسفند ............................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت
/ 4 اسفند .................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
raham121 ا / 20 دی .......................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده /8 دی ........................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو /11 اسفند ..............................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

به امید خدا. /5 اسفند ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
لست الون من / 17 بهمن ................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 19 بهمن  ..................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
کریچر / 18 بهمن ........................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر ............................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام به دوستان 
sadaf1/
24بهمن/
18روز خوب
امروز هم سپری شد.
برای من هم دعا کنید.
چون فقط خدا می تونه به آدم کمک کنه که پیروز بشه