امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام نازنین 9اسفند 12روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
[dir=rtl]سلام به دوستان عزيزم
امروز واسه من روز خوبي بود
احساس مي كنم كه اگر بتونم روزهاي خوبي واسه خودم بسازم
مي تونم بهتر پاكيمو حفظ كنم
چون هر چي اضطراب و نگراني و اذيتم كمتر باشه و از لحاظ روحي اروم تر باشم كمتر وسوسه مي شم پس يادم باشه هميشه تمرينا و درسامو به موقع انجام بدم و تو مشكلات خانوادگي خود خوري نكنم تا بهم استرس وارد نشه
 [/dir]
نقل قول: [dir=rtl]رضا صادقی / پنجم اسفند / 2 روز پاک [/dir]
[dir=rtl]
افرين اقا رضا
فقط روز پاك ديگه نداريما فقط روز خوب داريم و روز ...
317
 [/dir]
نقل قول: [dir=rtl]آزادم/8اسفند/13روز خوب
چشششم میتوانم جان, شما هم همینطور بانو [تصویر:  25.gif][/dir]
[dir=rtl]
ازادم عزيزم ممنونم
موفق مي شيم
توكل بر خدا

317[/dir]
نقل قول:
دوباره با تأخیر!
davoodm2015
1 اسفند
19 روز خوب
نقل قول:  
[dir=rtl]

اي خدا چقدر خوبه
19 روز خوب
چقدر عالي
خيلي خوبه كه ادم ازاد باشه
ازاد
رها
اسوده
سربلند
317
 [/dir]
نقل قول: [dir=rtl]سلام نازنین 9اسفند 12روز خوب[/dir]
[dir=rtl]

نازنين خانوم
افرين
خيلي عالي داريد پيش مي ريد
مي دونم اين روزا كم ميايد كانون تا به بقيه كاراتون برسيد
انشالله حسابي تو همه كارا موفق باشيد
317[/dir]
[تصویر:  tomdeavqyexqkh5sof1v.gif]

خيلي ممنونم اقاي قاصدك

چقدر خوب شد خانوم لبخند هم به جمع ما اضافه شدن

خانوم لبخند

شيرهههههههههههههههههههه

[dir=rtl]رضا صادقی / 5 اسفند / 3 روز خیلی خوب - خیلیش به خاطر اینه که کنترل فکرم خیلی خوب بوده

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ قبل از کارها     √
[[[ یاری امام زمان و توجه به آن حضرت ]]]    √
جهنم پر شده از لذت و بهشت پر شده از سختی      √
فکر کردن به حرام یعنی [ خر شدن از طرف شیطان ] برای بلاتکلیفی و کم شدن روزی      √
شکر گذاری [ خدا ] برای نعماتبدن-یونی-پی سی-سافت-کتاب-لباس-فرشته ها-گناه نکردن برای سپاس      √
دورانداختن دنیا و نزدیک شدن به خدا با تقوا [ عشق خالص به خدا ] [ بی نیازی از غیر خدا ]      √
ماشالله به جای ان شالله و سپردن سرنوشت به خدا  و کوتاه کردن آرزوها و توکل به خدا      √
رضایت به تقدیر و داشته های فعلی و شکر خدا به خاطر داشتن آنها- [ لذت بردن ] از زندگی فعلی      √
یاد مرگ و ملاقات خدارفتن به داخل قبرستان و اتمام اراده و تهی شدن از شهوت      √
یهدی من یشاء و یضل من یشاء خواست صراط مستقیم      √
صحبت و نگاه نکردن به [ نامحرم ]      √
نخواندن و نشنیدن مطالب جنسی سرچ نکردن کلمات شیطانی ابلیسی      √
کنترل افکار و رفتاروزمینه ها دوری از خیال‌پردازی و تقویت اراده      √
وضو و ذکر قبل از خواب – عطر و مسواک قبل از نماز     √
احترام به پدر و مادر و اخلاق خوب      √
عدم دست ورزی و تحکیم شخصیت بالا و بالا بردن اراده      √
نماز شب و سجده  طولانی      √
تعقیبات نماز-تسبیحات بعد از هر نماز-دعای مجیرمناجات حضرت امیر-سوره یس-آیه الکرسیزیارت عاشورا-دعای عهد-زیارت یاسین-حدیث شریف کسا      √
نماز صبح اول وقت      √
نماز ظهر و عصر اول وقت      √
نماز مغرب و عشا اول وقت     
نماز غفیله و نماز جعفر طیار     
قرآن یا نهج البلاغه یا صحیفه     
ذکر روز     
۱۰۰صلوات واسم اعظم      √
 ورزش دراز نشست شنا     
موسیقی گوش ندادن [/dir]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

[dir=rtl]davoodm2015
1 اسفند
20 روز خوب

خدا رو شکر 20 روزه هم تموم شد. فعالیت خوب اعضا و همینطور دلگرمی مدیران و سرپرستان نقش مهمی داشت در انجام  ندادن خ.ا. . هر روز صبح می اومدم و یک سر به سایت می زدم و اینم کمک کرد. همینطور گذاشتن آمار شبانه. 

قوانین مسابقه خیلی خوب طرح شدن. یک روز بد باعث 0 شدن کل روز های خوب میشه همینطور دست ورزی و نرفتن به سایتهای غیر اخلاقی. این 3 تا با هم خیلی خوبند و کمک مهمی هستند. [/dir]
[تصویر:  05_blue.png]
آزادم/8اسفند/14روز خوب
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
سلام من 14 روز خوب داشتم 1 روز بد. چیکار کنم الان؟ از کجا شروع کنم؟
53bahar sansin bana gülüşun jennat .... 
لیست بروز شده 93 . 12 .22
davoodm2015 ا /  1 اسفند  ..................................................................... 20  روز خوب داری قهرمان [تصویر:  win.gif]

به سوی خدا /  1 اسفند .................................................................................. [تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مرد مجاهد /  1 اسفند ................................................................................. [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
انیس /  4 اسفند .......................................................................................[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohammad-f ا/  17 دی .................................................................. [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
ایمانی / 29 بهمن  ....................................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
محمدم / 6 بهمن ......................................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
آزادم /  8 اسفند .......................................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 m.a.h.d.i ا / 26 دی
.................................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی آر /  1 اسفند .............................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر
.........................................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
نازنین(دلغم) /  9 اسفند ....................................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان، /  1 اسفند .....................................................11 روز خوب داری قهرمان
لاسوتا /  21دی ...........................................................
11 روز خوب داری قهرمان
فرزاد 727 /  3 بهمن .....................................................11 روز خوب داری قهرمان
الون واریور /  7 اسفند .................................................11 روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان .................................................... 10 روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر .................................................. 10 روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی ........................................................ 10 روز خوب داری قهرمان
barayezahra ا /1 بهمن ........................................... 10 روز خوب داری قهرمان

ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر ...........................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 14 اسفند ...................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر ..........................................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان

محمد اسحاق /14 بهمن ................................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
رضا صادقی /5 اسفند ...............................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /20 اسفند ................................... 
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
raham121 ا / 20 دی .......................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده /8 دی ........................................  1 روز خوب داری قهرمان

به امید خدا. /5 اسفند ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
لست الون من / 17 اسفند ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 19 بهمن  ..................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
کریچر / 18 بهمن ........................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر ............................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام نازنین 9اسفند13روز خوب^_^
[dir=rtl]سلام :22:[/dir][dir=rtl]بازگشت غرور آفرین خودم به کانون رو تبریک میگم Muscular[/dir]
[dir=rtl]رضا / 5 اسفند / 4 روز خوب

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ قبل از کارها      √
[[[ یاری امام زمان و توجه به آن حضرت ]]]     √
جهنم پر شده از لذت و بهشت پر شده از سختی      √
فکر کردن به حرام یعنی [ خر شدن از طرف شیطان ] برای بلاتکلیفی و کم شدن روزی      √
شکر گذاری [ خدا ] برای نعماتبدن-یونی-پی سی-سافت-کتاب-لباس-فرشته ها-گناه نکردن برای سپاس      √
دورانداختن دنیا و نزدیک شدن به خدا با تقوا [ عشق خالص به خدا ] [ بی نیازی از غیر خدا ]      √
ماشالله به جای ان شالله و سپردن سرنوشت به خدا  و کوتاه کردن آرزوها و توکل به خدا      √
رضایت به تقدیر و داشته های فعلی و شکر خدا به خاطر داشتن آنها- [ لذت بردن ] از زندگی فعلی      √
یاد مرگ و ملاقات خدارفتن به داخل قبرستان و اتمام اراده و تهی شدن از شهوت      √
یهدی من یشاء و یضل من یشاء خواست صراط مستقیم      √
صحبت و نگاه نکردن به [ نامحرم ]      √
نخواندن و نشنیدن مطالب جنسی سرچ نکردن کلمات شیطانی ابلیسی      √
کنترل افکار و رفتاروزمینه ها دوری از خیال‌پردازی و تقویت اراده      √
وضو و ذکر قبل از خواب - عطر و مسواک قبل از نماز     √
احترام به پدر و مادر و اخلاق خوب      √
عدم دست ورزی و تحکیم شخصیت بالا و بالا بردن اراده      √
نماز شب و سجده  طولانی      √
تعقیبات نماز-تسبیحات بعد از هر نماز-دعای مجیرمناجات حضرت امیر-سوره یس-آیه الکرسیزیارت عاشورا-دعای عهد-زیارت یاسین-حدیث شریف کسا      √
نماز صبح اول وقت      √
نماز ظهر و عصر اول وقت      √
نماز مغرب و عشا اول وقت      √
نماز غفیله و نماز جعفر طیار      √
قرآن یا نهج البلاغه یا صحیفه     
ذکر روز     
۱۰۰صلوات واسم اعظم     
 ورزش دراز نشست شنا     
موسیقی گوش ندادن     
 [/dir]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام دوستای گلم
6 اسفند
1 روز خوب
53bahar sansin bana gülüşun jennat .... 
الون واریور / 7 اسفند / 13 روز خوب
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
آزادم/8اسفند/15روز خوب
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
317سلام به همگی دوستان
یه مدته که خیلی سرم شلوغه
4ولی خدا رو شکر روز بد نداشتم
studsmattaایمانی/13 اسفند/15 روز خوب
studsmattaایمانی/14 اسفند 16 روز خوب
studsmattaایمانی/ 15 اسفند/ 17 روز خوب
studsmattaایمانی / 16 اسفند/ 18 روز خوب
studsmattaایمانی/ 17 اسفند/ 19 روز خوب
studsmattaایمانی/18 اسفند/ 20 روووووز خوووووووووووووووووووووووب
Khansariha (48)خدایا شکرت
Khansariha (46)بالاخره تونستم
Khansariha (69)بچه ها ان شاء الله همتونو تو مسابقه 30 روزه ببینم

میتوانم:

سلام به دوستان خوب و نازنين
نقل قول: نوشته است:به سوی خدا / 1 اسفند / 19 روز خوب[تصویر:  47b20s0.gif]
مباركه فاطمه خانوم
منتظريم[تصویر:  12.gif]

میتوانم جونم فاطمه کیه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
منم، به سوی خدا...

خب باید بگم سر موعد من 20 روزم تمومید و الآن 22 روزم
خیالتون راحت اینطوری  [تصویر:  hallcandysmile3.gif]مراقب روزام هستم
از شما سرپرستان و همراهان هم تشکر میکنم
واقعا 20روزه فضای خوبی داشت

[تصویر:  guntootsmiley2.gif] [تصویر:  guntootsmiley2.gif] [تصویر:  guntootsmiley2.gif] [تصویر:  guntootsmiley2.gif]
اینم برای ترکوندن ک نه، ایجاد رعب و وحشت4

.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان