امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

لیست بروز شده 94/1/6

آراز / 17 اسفند ........................................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
دانیال_98 /  10 اسفند ................................................. [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
كامندر / 18 اسفند.....................................................  [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
محمدم / 6 بهمن ........................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی آر /  1 اسفند .....................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فاطمه خانم / 18 اسفند ............................................. 
[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
ره رو / 19 اسفند ......................................................  
فرزاد 727 /22 اسفند ...................................................  [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
عليرضا 68 / ؟ اسفند .................................................. [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

آقای سنگ پشت / 14 اسفند .............................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، /  29 اسفند ..........................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
نازنین(دلغم) /  30 اسفند ......................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
رضا صادقی /3 فروردين..........................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /26 اسفند ....................................................  [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
وجدان بيدار / 5 فروردين ........................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
to end ا /6 اسفند ..............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
به امید خدا. /5 اسفند ......................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
لست الون من / 17 اسفند .................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
ام 12 / 5 فروردين ................................................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ام 12 عزيز و وجدان بيدار عزيز

از اول و با هم شروع مي كنيم

تنها كاري كه ازمون بر مياد اينه كه اميدمونو حفظ كنيم

رضا صادقي

شيرهههههههههههههههههههه
317

فرزاد

شيرهههههههههههههههههههه
317

كامندر

شيرهههههههههههههههههههه
317

آراز

شيرهههههههههههههههههههه
317

بابا بزرگ عليرضا

خوش برگشتيد به اين مسابقه

موفق باشيد

از همه شما دوستان مي خوام كه واسه ارامش و پاكي همديگه دعا كنيد

53

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
من دوباره شروع کردم
از همتون ممنونم که هنوز به فکرمید
6 فروردین یک روز خوب
[dir=rtl]Commander/ اسفند 18/ 17 روز خووب[/dir]
 الهـــــــی...

نه من آنم که ز فیض نگاهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی
                                                                         در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
                                                                                 پشت دیوار نشینم، چو گدا بر سر راهی
                                                                                            کس به غیر از تو نخواهم، چه بخواهی چه نخواهی

باز کن در، که جز این خانه مرا نیست پناهی...
                                                              [تصویر:  qoo8noee5kz6ooffek5s.gif]
20با عرض شرمندگی و پشیمونی

مهدی / 7 فروردین / 0 روز خوب

انقدر ناراحت هستم که هیچی نمی تونم بگم...

یاعلی
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

[تصویر:  05_blue.png]

[dir=rtl]
سلام [تصویر:  7.gif]
با تشکر از زحمات می توانم خانم.
بنده هم 5 روزه که پاکم [تصویر:  studsmatta.gif]
لیست بروز شده 94/1/7

آراز / 17 اسفند .............................................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
دانیال_98 /  10 اسفند ................................................. [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
كامندر / 18 اسفند.......................................................  [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
محمدم / 6 بهمن ........................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی آر /  1 اسفند .....................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فاطمه خانم / 18 اسفند ............................................. 
فرزاد 727 /22 اسفند ................................................  [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
عليرضا 68 / ؟ اسفند .................................................. [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

آقای سنگ پشت / 14 اسفند .............................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، /  29 اسفند ...........................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو / 2 فروردین ...................................................  [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
نازنین(دلغم) /  30 اسفند .....................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

رضا صادقی /3 فروردين.........................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
وجدان بيدار / 5 فروردين ........................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داري قهرمان
ام 12 / 6 اسفند .................................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
to end ا /6 اسفند ..............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
مهدی / 7 فروردین .............................................................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
به امید خدا. /5 اسفند ......................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

لست الون من / 17 اسفند .................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
[/dir]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام
میدونم امروز 7 فروردین  و فردا 8 فروردین هم روز خوبم خواهد بود
اخه جاتون خالی دوتا عروسی دعوتم
ایشالله عروسی شما دوستای گلم...
[dir=rtl]رضا / سوم فروردین / 4 روز خوب

سْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ قبل از کارها     
[[[ یاری امام زمان با توجه به آن حضرت و تقوا ]]]     √
جهنم پر شده از لذت و بهشت پر شده از سختی [ هر آنکس که خود را در اصلاح نفس خویش به مشقّت و زحمت وادارد و سعی بلیغ نماید به سعادت و خوشبختی نائل می گردد ]     
فکر کردن به حرام یعنی [ خر شدن از طرف شیطان و بلاتکلیفی و نرسیدن به بی نیازی ]      √
شکر گذاری [ خدا ] برای نعمات- سلامتی بدن-یونی-پی سی-سافت-کتاب-لباس-فرشته ها-موبایل – سلامتی پدر و مادر-توفیق قیام و سجود همصحبتی در نماز – شیعه بودن و …. گناه نکردن برای سپاس      √
دورانداختن دنیا و معشوق مجازی و نزدیک شدن به خدا با تقوا [ عشق خالص به خدا ] [ بی نیازی از غیر خدا ]      √
ماشالله به جای ان شالله و سپردن سرنوشت به خدا  و کوتاه کردن آرزوها و توکل به خدا      √
رضایت به تقدیر و داشته های فعلی و شکر خدا به خاطر داشتن آنها- [ لذت بردن ] از زندگی فعلی      √
یاد مرگ و ملاقات خدارفتن به داخل قبرستان و اتمام اراده و تهی شدن از شهوت     
یهدی من یشاء و یضل من یشاء خواست صراط مستقیم [ ۹۳۰۱۰۵shojaee.wmv ]      √
صحبت و نگاه نکردن به [ نامحرم ]  [ خدا بینهایت زیباتر از تمام نامحرم هاست ]     √
اتاق مرنب [ محترم شمردن ناظر با عظمتی به اسم خدا ]      √
نخواندن و نشنیدن مطالب جنسی سرچ نکردن کلمات شیطانی   [ باعث دور شدن از عشق به خدا ]     √
کنترل افکار و رفتاروزمینه ها دوری از خیال‌پردازی و تقویت اراده  [ انحراف خیال پردازی به خیال پردازی در عبادت و ... ]     √
وضو و ذکر قبل از خواب - عطر و مسواک قبل از نماز     √
احترام به پدر و مادر و اخلاق خوب     
عدم دست ورزی و تحکیم شخصیت بالا و بالا بردن اراده      √
نماز شب و سجده  طولانی     
تعقیبات نماز-تسبیحات بعد از هر نماز-دعای مجیرمناجات حضرت امیر-سوره یس-آیه الکرسیزیارت عاشورا-دعای عهد-زیارت یاسین-حدیث شریف کسا      √
نماز صبح اول وقت     
نماز ظهر و عصر اول وقت     √
نماز مغرب و عشا اول وقت      
نماز غفیله      
نماز جعفر طیار      
تفسیر یا نهج البلاغه یا صحیفه     
ذکر روز     
۱۰۰صلوات واسم اعظم    √ 
 ورزش دراز نشست شنا     
موسیقی گوش ندادن  [ هر عاملی که باعث سلب شدن از فکر به خدا باشد لهو است] √[/dir]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

[dir=rtl]سلام به همه.
          Commander
                 18 اسفند
                     18 روز خوب
                                   Khansariha (48)[/dir]
 الهـــــــی...

نه من آنم که ز فیض نگاهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی
                                                                         در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
                                                                                 پشت دیوار نشینم، چو گدا بر سر راهی
                                                                                            کس به غیر از تو نخواهم، چه بخواهی چه نخواهی

باز کن در، که جز این خانه مرا نیست پناهی...
                                                              [تصویر:  qoo8noee5kz6ooffek5s.gif]
[dir=rtl]سلام دوستای خوبم
متاسفانه من دیروز شکست خوردم و همه ی زحماتم به باد رفت 
20
شرمنده ی همتون هستم.
ولی همین جا و همین الان به همتون قول می دم که این بار اخر باشه و این بار 20 روزه رو یک نفس تا تهش برم. به امید خدا 28 فروردین مسابقه ی 20 روزه رو تموم می کنم.

یک روز خوب
الهی به امید تو[/dir]
سلام
اومدم بگم هشتم فروردین
سومین روز خوب من

آراز / 17 اسفند /19 روز خوب53
[dir=rtl] [/dir]
لیست بروز شده 94/1/8

آراز / 17 اسفند .............................................................[تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
كامندر / 18 اسفند.......................................................  [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
فرزاد 727 /22 اسفند ................................................  [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

احسان، /  29 اسفند ...........................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو / 2 فروردین ...................................................  [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
رضا صادقی /3 فروردين......................................................... 
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
ام 12 / 6 اسفند .................................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
نازنین(دلغم) /  30 اسفند .....................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

فاطمه خانم /7 اسفند .........................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
to end ا /6 اسفند .............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

وجدان بیدار / 8 فروردین ....................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
مهدی / 7 فروردین .............................................................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
لست الون من / 17 اسفند .................................................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
وای وای چه جایی شکستم اصن از خودم راضی نیستم اصلن ....
ولی می خواهم دوباره شروع کنم یا علی مدد
دانیال 98 امروز !!!! متاسفانه صفر روز خوب
[تصویر:  7DoISCOwHcOpb2eC.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان