امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام دوستان
من یه سری رفتم مسابقه 10 روزه والحمدلله موفق شدم ودوباره برگشتم اینجا .
به امید خدا
کریچر / 21 فروردین / 10 روز خوب
[dir=rtl]سلام هم کانونی های گلم

وجدان بیدار / 8 فروردین /13 روز خوب ، خدایا شکرت
دیروز وسوسه زیاد میشدم ولی الحمدلله اعتنا نکردم بهش

ولادت حضرت زهرا(س) رو به همه ی هم کانونی ها ، و روز مادر رو به خانم های کانون که مادر هستن یا در آینده انشالله مادر میشن تبریک میگم[/dir]
به نام خدا
سلام دوستان
همساده هستم یک معتاد جنسی در حال بهبودی خدا رو شکر دیروز و امروز روز خوب بود
همساده /10فروردین/یازده روز خوب
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
[dir=rtl]
لیست بروز شده 94/1/21

عليرضا 68 / 23 اسفند .................................................. [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
محمدم / 6 بهمن ........................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
Mehdi.R ا /  1 اسفند ..................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
ره رو / 19 اسفند ......................................................  
[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
vojdan bidar ا / 8 فروردین .........................................  [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
همساده / 10 فروردین ...............................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

creature ا /11 فروردین .........................................................  [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا /13 فروردین ......................................................... 
[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، /  14 فروردین ............................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 14 اسفند .................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
rezasadeghi ا /3 فروردين.......................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
farzad_727 ا / 11 فروردین ...................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
فاطمه خانم /7 اسفند .........................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو / 16 فروردین .................................................  [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
to end ا /6 اسفند ..............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

m12 ا / 17 فروردین ........................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 8 فروردین .......................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
به امید خدا. /5 اسفند ......................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
Last Alone Man ا / 17 اسفند ............................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
[/dir]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام 
اول از همه درود بر محمد و اصحاب و خاندانش
دوم سپاس از دوستانی که پس از این همه مدت هنوز اسم من رو در اسامی شرکت کنندگان ثبت کرد اند ..
یا الله 
لست الون من / 22 فروردین 94/ 0 روز خوب
20
خدا چشاتو بستی ؟
نمیبینی ؟
نمیبینی تنهام؟
نمیبینی بهت احتیاج دارم ؟
نمیبینی من دیگه دارم ازت دور دور میشم ؟
نمیبینی....
سلام!

م.ه.د.ی / 21 فروردین / 9 روز خوب
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

[تصویر:  05_blue.png]

[dir=rtl]به نام خدا
سلام دوستان
همساده هستم یک معتاد جنسی در حال بهبودی خدا رو شکر  امروز روز خوب بود
همساده /10فروردین/دوازده روز خوب[/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
با سلام کمال هستم امروز صبح:بد از الان شروع کردم وضعم از همه بد تره به امید خدا با کمک شما میخوام زنده بشم دوباره
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
سلام به همگی
و اقای همساده عزیز و میتوانم عزیزم که به فکرم بودن و برام
پیام گذاشتن
اقای همساده متاسفانه به اندازه ای که شما فکر میکنید ادم قوی نیستم
و مثل بعضی افراد دیگه هم کلی فکر با انرژی منفی تو ذهنم و جانم رخنه میکنن
دفعه اخری که شکست خوردم دیگه حرفی نداشتم ... جون احساس میکردم از درون شکستم...
ولی به هر حال دوباره بلند شدم
از شما به خاطر همراهیتون واقعا ممنونم اینکه یک دوست به فکرت باشه پر از انرژی مثبت.....
راستی
چون نمیتونم هر روز اینجا سر بزنم
میخواستم اگه سرپرستای عزیز اجازه بدن هر وقت تونستم بیام اعلام وضعیت کنم
راستش من از 19 فروردین دوباره بلند شدم استارت روزهای خوبم رو زدم
و امروز که 22 فروردین بود چهارمین روز خوبم رو سپری کردم....
ممنون بشم من و با این شرایطم بپذیرید
سلام دوستان

شنبه چطور بود؟

فکر کنم دیگه کم کم دارید خستگی تعطیلات رو از تنتون بیرون می کنین

وجدان بیدار - م.ه.د.ی - همساده -  احسان 

بیست و دو روز زیبا بهاری

تو این آب و هوا قشنگ تو بهار طبیعت شاید اگر ما هم مراقب باشیم که لغزش نکنیم

تنمون مثل درختای صدمه دیده از پاییز و زمستون صدمه هایی که از خ.ا رو دیده باز سازی کنه

نمی دونم

شاید

53 53 53

اقای جدی عزیز

شما باید بری از مسابقه ده روزه شروع کنی

البته چون جدی هستی می دونم زود میای اینجا اما خب باید قوانین رو رعایت کرد

53 53 53

اقای کریچر

خوش برگشتی

همین ده روز رو همین جا می گذروندی چه کاری بود ؟

53 53 53

ام 12 خانم

شما می تونی

حالا چرا ؟

چون پشتوانه عاطفی خوبی داری

همسرتو دوست داری دوستم داره

به خاطرش قوی باش

می شه

می تونی

53 53 53

شازده کوچولو

تو اند

فاطمه خانم

فرزاد

رضا صادقی

آقای سنگ پشت

دلغم

مهدی آر

رهرو

محمدم

علیرضا بابا بزرگ

کووووووووووووووووووووووشـــــــــــــــن ؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
[dir=rtl]
لیست بروز شده 94/1/23

عليرضا 68 / 23 اسفند .................................................. [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
vojdan bidar ا / 8 فروردین ...........................................  [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
محمدم / 6 بهمن ........................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
Mehdi.R ا /  1 اسفند ..................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
ره رو / 19 اسفند ......................................................  
[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
همساده / 10 فروردین ...............................................  [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

creature ا /11 فروردین .........................................................  [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا /13 فروردین ......................................................... 
[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، /  14 فروردین ............................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 14 اسفند .................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /3 فروردين.................................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
rezasadeghi ا /3 فروردين.......................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
farzad_727 ا / 11 فروردین ...................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
فاطمه خانم /7 اسفند .........................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
to end ا /6 اسفند ..............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

دانیال_98 / 8 فروردین .......................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
به امید خدا. /5 اسفند ......................................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
Last Alone Man ا / 22 فروردین ............................................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
شازده کوچولو / 23 فروردین ................................................. بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
[/dir]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام

عليرضا 68 / 16 فروردین .................................................. [تصویر:  7.gif] روز خوب داري قهرمان
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
xeynab /چهارده فروردین/ده روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان