امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

[تصویر:  33426057040000668794.gif]

[تصویر:  www.roozgozar.com-2146.gif]
 [تصویر:  balloons.gif] لیست بروز شده  1394/06/11 [تصویر:  balloons.gif] 

روزبه/ 31 تیر ........................................................................................................... 19 روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  8.gif]
taranom2 ا/ 22 مرداد ............................................................................................. 19 روز خوب داری قهرمان
دست تنها / 4 مرداد ................................................................................................. 18 روز خوب داری قهرمان
علی علی / 26 مرداد ............................................................................................... 17 روز خوب داری قهرمان
خدا همراهمونه / 21 مرداد ....................................................................................... 16 روز خوب داری قهرمان
متوسل / 28 مرداد ................................................................................................... 13 روز خوب داری قهرمان
53
عمار / 29 مرداد ........................................................................................................ 13 روز خوب داری قهرمان
53
mojode_zamini ا / 30 مرداد .................................................................................... 12 روز خوب داری قهرمان
53
منِ جدید / 1 شهریور ................................................................................................ 11 روز خوب داری قهرمان
MeHreKhODaa ا / 1 شهریور .................................................................................... 11 روز خوب داری قهرمان
53
جناب خان [تصویر:  1.gif] / 31 مرداد............................................................................................11 روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /25 مرداد .......................................................................................... 10 روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا / 4 مرداد .................................................................................................. 6 روز خوب داری قهرمان
 Mohammad EsHagh ا / 13 مرداد ............................................................................. 3 روز خوب داری قهرمان
mig23 ا / 2 مرداد  ..................................................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
farhadsaman ا / 23 مرداد ......................................................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
بهشتی / 10 شهریور .................................................................................................. 1 روز خوب داری قهرمان
53
[تصویر:  www.roozgozar.com-2146.gif]
[تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif] 
هـادی / 14 مرداد  ....................................................................................................... بسم الله قهرمان
intelligent ا / 22 مرداد ............................................................................................... بسم الله قهرمان
احسان, / ؟ شهریور ..................................................................................................... بسم الله قهرمان
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
  studsmatta عمار  / 29 مرداد  / 14 روز خوب studsmatta

از کنار تو گدا با دست خالی رد نشد

نیست عاقل هر کسی دیوانه ی مشهد نشد !
بَـرآےِ בَرבهــآیـَـم نـِشانـِہ می گـُذآرَم؛ تـآ یـآבَم بـِمــآنَـد؛کُـجـآ،בَسـتِــ خُــבآ رآ رَهــا کَــردم ...
[تصویر:  05_blue.png]
taranom2 ا/ 22 مرداد .................... 20روز خوب
با سلام
مریم بانو/۱۳ شهریور
می خوام از فردا شروع کنم چون چهل روز تا محرم مونده میخوام این چهل روز پاک باشم و به حریم حسین برم
سلام
منِ جدید / 1شهریور / 12روز خوب

دارم تنها میشم مامانم یه ماه نیست 20
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
سلام
موجود زمینی | 30 مرداد| 13 روز خوب
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
سلام
علی
26 مرداد
18 روز خوب
[تصویر:  Untitled.jpg]
ســـــــــــــــلام :hendone:
جناب خان 1/31 مرداد/ 12 روز خوب
53
منِ جدید /1شهریور /13 روز خوب

خدایا شکرت 303
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
سینا/10 شهریور/2 روز خوب 1276746pa51mbeg8j
سلام
سپیده/1شهریور/13روز خوب
خدایا کمکمون کن
[تصویر:  nasimhayat.png]
ســـــــــــــــلام :hendone:
جناب خان 1/31 مرداد/ 13 روز خوب
53
نبوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووودددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟18 روز؟؟؟؟ Gigglesmile
سلام من 10 روز خوب داشتم ولی امروز یعنی یازدهمین روزم رو خراب کردم. تا اونجایی که فهمیدم باید اینجا از اول شروع کنم
نور ماه/13 شهریور/0 روز خوب
( 20 حالم خیلی بده)
سلام دوستان
من با سایت اصلا اشنا نیسم. از کجا باید بدونم چطور مسائل ترک کردنو
کی ب من پاسخ میده
من خیلی وقته ک خیلی کم مثلا ماه ها شاید یاد خود رضایی نیفتم
اما گاهی وقتا یادم میوفته
یکی منو کمک کنه
خیلی خوب پیش رفتم مثلا 3 ماه یک بار شاید ب سراغم بیاد
چیکار کنم تا کامل کنار بزارمش
تورو خدا راهنماییم کنین

موضوعات مرتبط با این موضوع...