امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام
من 12 روز پاکی دارم در مسابقه 10 روز.
از فردا میام اینجا برای 20 روز.
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
(1394 آذر 2، 15:50)منشور نوشته است: سلام
من 12 روز پاکی دارم در مسابقه 10 روز.
از فردا میام اینجا برای 20 روز.

ایول خوش اومدی 49-2 فقط 8روز مونده ده روزه رو که برنده شدی بیست روزه سهله 128fs318181
(1394 آذر 2، 11:22)تـــواب نوشته است: سلام 
2آذر 94/ روز خوب 0 
من تو این مسابقه باید 20 روز بمونم

یبینم چه می کنی!
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
سلام
علی
15 آبان
17 روز خوب Khansariha (56)

نقل قول: آنان را از روز حسرت [= روز رستاخیز که برای همه مایه تأسف است‌] بترسان، در آن هنگام که همه چیز پایان می‌یابد! و آنها در غفلتند و ایمان نمی‌آورند! (سوره ی مریم، آیه ی 39)

مبادا کسی روز قیامت بگوید: «افسوس بر من از کوتاهیهایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان ( آیات او ) بودم!» (سوره ی زمر، آیه ی 56)

اینا در مورد کسی میتونه صدق کنه که مسلمان باشه در مورد یه غیر مسلمان صدق نمیکنه.
حتما الان میگید همه باید مسلمون شن!!
[تصویر:  Untitled.jpg]
 سپاس شده توسط
امیر/14/7آبان/18روز خوب
بازگشت از گناه زیباست اما در جوانی زیباتر. حضرت محمد (ص)
سلاااام
عطر رهایی/ 12 آبان/ 21 روز خوب   [تصویر:  19.gif]

هورااا ... بلاخره این مرحله هم تموم شد!  Confetti

(با تشکر از زحمات مدیران این مرحله)   Thankyou

خداحافظ [تصویر:  balloons.gif]
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

(1394 آذر 3، 0:14)امیر7 نوشته است: امیر/14/7آبان/18روز خوب

فقط دو روز مانده به پیروزی...
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
 سپاس شده توسط
سلام
علی
15 آبان
18 روز خوب
Lol
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 3، 18:25)علی علی نوشته است: سلام
علی
15 آبان
18 روز خوب
Lol
ماشالله ماشالله ...ماشالله      ماشالله  به علی .... 317
 سپاس شده توسط
[تصویر:  54.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif] لیست بروز شده94/09/03  Khansariha (2)

Khansariha (57) عطر رهایی/12آبان....................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان [تصویر:  z_stern1.gif] Khansariha (57)

امیر7/ا 14آبان......................................................................................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان [تصویر:  khansariha%20(40).gif]

علی علی/15 آبان................................................................................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان [تصویر:  khansariha%20(40).gif]

amirhossein77/ا 18 آبان..............................................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان [تصویر:  khansariha%20(40).gif]

منشور/؟؟ آذر......................................................................................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  Khansariha (40)

معجزه خاموش/7آّبان .........................................................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان [تصویر:  khansariha%20(40).gif]

پرپرواز/7 آبان ...............................................................................................[تصویر:  7.gif][تصویر:  0.gif]روز خوب داری قهرمان [تصویر:  khansariha%20(40).gif]

[تصویر:  85.gif]

[b]تواب/2 آذر........................................................................................................بسم الله قهرمان  49-2 [/b]
MAYSAM/ا 29 آبان........................................................................................بسم  الله قهرمان [تصویر:  49-2.gif]
گدای زهرا/8آبان..................................................................................................بسم الله قهرمان  49-2
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام
15 آبان
19 روز خوب
Swear1
 سپاس شده توسط
امیر14/7آبان/20روز خوب
بازگشت از گناه زیباست اما در جوانی زیباتر. حضرت محمد (ص)
سلام
علی
15 آبان
20 روز خوب
6
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
behrooz. /سی ام مهر/ 36 روز
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 6، 15:37)پر پرواز نوشته است: سلام ب همگی
پر پرواز/شیش اذر/یک روز خوب

مثل یه عقاب داری  پرواز می کنی ها ...مواظب  پرات باش!
 سپاس شده توسط
[تصویر:  54.gif]

[تصویر:  134.gif]

2uge4p4  لیست بروز شده94/09/08   2uge4p4 

behrooz/ا 30مهر......................................................[تصویر:  6.gif][تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان Confetti 

امیر7/ا 14آبان.................................................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان Greenstars  

علی علی/15 آبان....................................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  Khansariha (63)

amirhossein77/ا 18 آبان..............................................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

منشور/؟؟ آذر..................................................................................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

معجزه خاموش/7آّبان .....................................................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

پرپرواز/6 آذر ..................................................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  Khansariha (46)

شازده کوچولو/1 آذر........................................................................................[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

[تصویر:  137.gif]

تواب/2 آذر.....................................................................................................بسم الله قهرمان 317
MAYSAM/ا 29 آبان......................................................................................بسم  الله قهرمان  317
گدای زهرا/8آبان..............................................................................................بسم الله قهرمان 317  
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان