امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

11 فروردین / 20 روز و 21 ساعت و 37 دقیقه و 24 ثانیه و 0 صدم ثانیه 4chsmu1
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
لیست بروز شده 01/ 02 / 95 *
[تصویر:  2.gif]

pirooz95ا / 11 فروردین .................. 20 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

محمد مهدی / 8 فروردین ..........................................17 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

OmmidvaaRا / 12 فروردین ..................................... 15 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

sadaf1ا /29 فروردین .......................................... 3 روز خوب داری قهرمان 49-2

smwarriorا / 29 فروردین .......................................2 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

خدای من / 28 فروردین ............................................ 1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

آقای ضربتی / [تصویر:  Gig.gif] فروردین .......................................... 1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

آقای اراده / 1 اردیبهشت ............................................ 1 روز خوب داری قهرمان 49-2

sogand123ا / 5 فروردین ......................................... [تصویر:  Gig.gif] روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mettiا / 31 فروردین .............................................. بسم الله قهرمان Khansariha (69)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
...........
با سلام و خسته نباشید
20 روز هم تمام
امیدوار / 12 فروردین / 22 روز خوب
[img=0x0]http://s7.picofile.com/file/8247234350/04.jpg[/img]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام به همه ی دوستان

ممنون از تک تک قهرمانامون که میان و اعلام وضعیت میکنن

تبریک ویژه به پیروز خان پهلوون که 20 روزه رو هم رد کردن 317 Khansariha (69)

به به خانوم شقایق خانوووم چه عجی پیداتون شد..به وقتش میرسم به خدمتت Swear1

خیلی خوش اومدین به 20 روزه آقای اراده .موفق باشید

صدف خان خدا قوت ...به امید روزای پاک بیشتر و بیشتر

آقای metti شما هم خوش اومدین.امیدوارم ایندفعه حضورتون پر رنگ تر از قبل باشه

من واقعا عدر میخوام از همه پهلوونا

حال جسمیم چند روزه خوب نیست و تمام انرژیمو ازم گرفته .معذرت میخوام بابت این پست بی انرژی

انشالا حالم بهتر شد جبران میکنم
و...

تبریک ویژه به آقای امیدوااار قهرمان 20 روزه که با موفقیت 20 روز رو تموم کردن

خدا قوت پهلوون 49-2 317
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
بسم الله الرحمن الرحیم  
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم 
لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم 
آقای اراده / 1 اردیبهشت ........................... 3 روز خوب
التماس دعا دوستان 

خدا رو شکر
با آرزوی پیروزی ... به امید بهروزی  [تصویر:  hanghead.gif]
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده 03/ 02 / 95 *

OmmidvaaRا / 12 فروردین .....................................22 روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

محمد مهدی / 8 فروردین ..........................................17 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]
smwarriorا / 29 فروردین .......................................5 روز خوب داری قهرمان 49-2
sadaf1ا /29 فروردین .......................................... 3 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]
آقای اراده / 1 اردیبهشت ......................................... 3 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]
خدای من / 28 فروردین ............................................ 1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]
آقای ضربتی / [تصویر:  Gig.gif] فروردین .......................................... 1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

sogand123ا / 5 فروردین ......................................... [تصویر:  Gig.gif] روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mettiا / 31 فروردین .............................................. بسم الله قهرمان [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام  خدمت شما
29فروردین 95
6روز پاک
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم  
آقای اراده / 1 اردیبهشت ........................... 4 روز خوب
التماس دعا دوستان 

خدا رو شکر
با تشکر فراوان از زحمات سرپرستان 20 روزه  53
 سپاس شده توسط
سلام من میخوام برگردم
دریا985/اردیبهشت5/صفر روز خوب Hanghead
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

خدارو دارم تو باورم***پس از کل دنیا پولدار ترم
 سپاس شده توسط
چــــی باعث میشه  توی اون لحظه حساس  ذلــــت گناه رو به لـــــذت پاکی ترجیح بدی ؟

بدویین بیاین اینجا ( کلیک )
 سپاس شده توسط
میلاد.مهسا.از4 اردیبهشت دوروز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده 06/ 02 / 95 *

sadaf1ا /29 فروردین .......................................... 6 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]
smwarriorا / 29 فروردین ........................................5 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]
آقای اراده / 1 اردیبهشت ........................................... 4 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]
mahsa.miladا/ 4 اردیبهشت .................................... 2 روزخوب داری قهرمان 49-2
خدای من / 28 فروردین ............................................ 1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  49-2.gif]

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mettiا / 31 فروردین .............................................. بسم الله قهرمان [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
darya985ا / 5 اردیبهشت ......................................... بسم الله قهرمان Khansariha (69)
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلااااام سلااااام 4chsmu1

من اووووومدم.پر از انرژی و پر از شوق...مهم نیست چقدر مشکل هست و چه چیزایی تو زندگیم کمه..من باید شاد زندگی کنم

خدایا این حس خوبم رو به تک تک بچه های گل این تاپیک منتقل کن و دل همه رو شاد کن.آمـــــــــــــــــــین

(1395 ارديبهشت 4، 7:47)sadaf1 نوشته است: سلام  خدمت شما
29فروردین 95
6روز پاک

ماشالااا به صدف خان و روزای خوووبش.فقط یه کم اراده میخواد که 6 روزتون بشه 20 روز و براتون جشن بگیریم.خرجشم فقط یه قوله به خودتون Khansariha (69) موفق باشید 2uge4p4

(1395 ارديبهشت 4، 11:42)آقای اراده نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم  
آقای اراده / 1 اردیبهشت ........................... 4 روز خوب
التماس دعا دوستان 

خدا رو شکر
با تشکر فراوان از زحمات سرپرستان 20 روزه  53

آفریـــــــــــــــــــــــن به شما که محکم دارید پیش میرید مراقب خودتون و روزای خوبتون باشید.من مطمئنم از پسش برمیاید.خدا به همراهتون 49-2 317

(1395 ارديبهشت 5، 17:18)darya985 نوشته است: سلام من میخوام برگردم
دریا985/اردیبهشت5/صفر روز خوب Hanghead

سلام به روی ماهت خااانوم.شما همون دریایی نیستی که قرار بود وقتی برگشت از من کتک بخوره؟ 65 خوش اومدی عزیزم 49-2 ایندفعه باش و مطمئن و محکمیش برو.باشه؟ 2uge4p4

(1395 ارديبهشت 5، 20:18)mahsa.milad نوشته است: میلاد.مهسا.از4 اردیبهشت دوروز خوب

مهسای عزیزم ممنون که هستی و اعلام وضعیت میکنی.ممنووون که برات مهمه که روزای خوبتو بیشتر و بیشتر کنی.تو فوق العاده ای دختر 2uge4p4 Confetti
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
دریا985/اردیبهشت5/یک روز خوب
چرا همونم ک کتک خورم ملس شده 128fs318181
چششششششششششم
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

خدارو دارم تو باورم***پس از کل دنیا پولدار ترم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان