امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام 
محمدرضا / ۲۶ ابان / ۴روز
 سپاس شده توسط
سلام برو بچ چطور مطورین ؟؟؟؟
49-2 49-2 49-2
ایشالله که عالی باشین
دوستان من داریم از این مرحله از مسابقه میرم حلالم کنید 
Majid78
۱۱ابان 
۲۰روز خوب
(1396 آبان 30، 8:26)aliunknown نوشته است: علی / ۲۴ آبان / ۶ روز خوب
چه زود تقریبا یک هفته گذشت ...
53

به به علی جان خیلی عالیه داداش دیگه قسمت سخت راها رفتزی رفتی از اینجا به بعد فقط سعی کن اصلا بهش فکر نکنی هر کاری میگی بکن فقط بهش فکر نکن سعی کن اون کاری که برات اهمیت داره را بری انجامش بدی که اصلا فکرشم نکنی
(1396 آبان 30، 16:25).Mohamadreza. نوشته است: سلام 
محمدرضا / ۲۶ ابان / ۴روز

ماشاالله داداش خیلی عالیه یه روز دیگه جمع کنی یک چهارم راها رفتی همین طوری ادامه  49-2 49-2 Khansariha (69) Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام 
ممنون داداش مجید ، انشاالله بتونم نفسم رو تربیت کنم
محمدرضا / ۲۶ابان / ۵ روز خوب
التماس دعا 53
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 30، 8:26)aliunknown نوشته است: علی / ۲۴ آبان / ۶ روز خوب
چه زود تقریبا یک هفته گذشت ...
53

دمت گرم بخاطر این همتی که داری به خرج میدی. تمرکز کن روی درس و ایبار دیگه ایشالا تا 30 روزه و ماهانه و مراحل بالاتر، یه ضرب میری. موفق باشی داداش.

(1396 آذر 1، 11:47)majid78 نوشته است: سلام برو بچ چطور مطورین ؟؟؟؟
49-2 49-2 49-2
ایشالله که عالی باشین
دوستان من داریم از این مرحله از مسابقه میرم حلالم کنید 
Majid78
۱۱ابان 
۲۰روز خوب

سلااام بر قهرمان پاکیِ 20 روزهههه. شیرینی این 20 روز گوارای وجودت مرد. ایشالا توی ادامه راه موفق باشی و با وجود سنگا و صخره ها و کوه ها و چاه های عمیق وسوسه جلوی راهت، همچنان به پاکی ادامه بدی.

(1396 آذر 1، 12:51).Mohamadreza. نوشته است: سلام 
ممنون داداش مجید ، انشاالله بتونم نفسم رو تربیت کنم
محمدرضا / ۲۶ابان / ۵ روز خوب
التماس دعا 53

محمد رضا جان خدا روشکر میکنم که این کانون بستری شده تا نفسمون رو که تا اینجای زندگی، مارو تحت کنترل داشته، الان قصد داریم اوضاع رو با کمک اینجا، دست بگیریم. موفق باشی توی این راه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 2، 7:56)aliunknown نوشته است: سلام
علی / ۲۴ آبان / ۸ روز خوب
ماشاالله علی جان دیگه چیزی نمونده تا برسی به نیمه این قسمت از مسابقه ماشاالله مرد خیلی عالیه  317 317 Khansariha (69) Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
آتریسا/26آبان/6روز خوب
پ ن:آقا رضا ب توصیه تون دارم عمل میکنم :-) ;-)
پ ن2:فقط ی چیزی من اگه قسمت شدو20روز رد کردم تصمیم گرفتم نرم و بمونم اینجا:دی
 سپاس شده توسط
Shocked 
(1396 آذر 3، 13:48)atrisa نوشته است: آتریسا/26آبان/6روز خوب
سلام بانو خیلی هم عالی قدمتون سرچشم 
شک نکنید که میتونید نتنها ۲۰روزه بلکه تا ابد پاک بمونین 
فقط کافی اول بخواین دوم برنامه داشته باشین سوم توکل بر خدا دیگه حله حله  317 317 Khansariha (69) Khansariha (69)
منم چند وقتی هست ۲۰روزا رد کردم و اینجام از این لحاظ بازهم. مثل همیم
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 3، 13:48)atrisa نوشته است: آتریسا/26آبان/6روز خوب

ایول خووو. 6 روز خیلی خوبه.. بیشترش کن آتریسا تا بینهایت برو و مطمئن باش هدیه ای به زندگیت میاد. فقط شاید یکم دیدنش طول بکشه.
پ. ن. 1: توصیه هه رو یه یادآوری میکنی؟ شرمسارم از این حافظه ی درخشانم 1
پ. ن. 2: تا هروقت دوس داشتی باش.. اصن خوشالم میشیم  49-2
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 4، 15:16)aliunknown نوشته است: سلام به همه
علی / ۲۴ آبان / ۱۰ روز خوب 
مثل برق و باد گذشت . یه حسی بهم میگه اشتباهی حساب کردی روزاتو ولی اینطوری نیست
گذر زمان حس مسخره ایه
ماشاالله داداش خیلی عالیه نصفشا رفتی فقط۱۰روز اسونش مونده ببینم چه میکنی Khansariha (46) 317  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام بر دوستان پاکم
محمدرضا / ۱آذر / ۳روز
 سپاس شده توسط
ماشاالله داداش محمد رضا گل ببینم چه میکنی این سری ایشالله مستقیم میری برای بهترین ها دیگه؟؟؟؟؟؟ Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
انشاالله رضا جان 
امیدوارم پاکی تون پایدار باشه 302
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 28آبان *´¯`*.¸¸.*´¯`*
[تصویر:  khansariha%20(46).gif]

Khansariha (46) majid78ا/11 آبان.................................................................................20 روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
Aliunknownا/24آبان................................................................10 روز خوب داری قهرمان
rezakp69ا/ 19 آبان................................................................8 روز خوب داری قهرمان
حامد حامد / 7مهر ................................................................. 5 روز خوب داری قهرمان
mohamadrezaا/22آبان...........................................................3 روز خوب داری قهرمان
atrisaا/26 آبان.................................................................6 روز خوب داری قهرمان
mohsen73ا/19 آبان............................................................3 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  49-2.gif]

Naser_pakiا/19 آبان..............................................................بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 5، 14:03)aliunknown نوشته است: اه حالم خوب بشو نیست . کاش جمعه خودمو تو خونه حبس میکردم و اونجا نمیرفتم
روز به روز بدتر میشم . فشار وسوسه تموم شد و نوبت به فشار روانی و عذاب وجدان رسید .
علی / ۲۴ آبان / ۱۱ روز خوب
حداقل میتونم سال میلادی رو به خوبی تموم کنم اگه اینطوری پیش برم  Hanghead
ماشاالله داداش اشکالی نداره فشار روانی تو این سن میتونه به وجود بیاد فقط باید سعی کنیم کنترلش کنیم مثلا من که دیروز وسوسه شدم به یه چیزی پی بردم که وقتی اوایل وسوسه باشی و اونا هرجا بنویسی  باعث میشه. ضمیر ناخودآگاه ت روش مانور بده شما هم به نظرم وقتی میخواد فشار روانی یا جنسی شروع بشه برو کاری که دوست داری بکن تا حواست پرت شه منتظره ۲۰روز شدنت هستم داداش ماشالله ببینم چه میکنی Khansariha (69) 317 Khansariha (46)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان