امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1392 فروردين 22، 18:38)Pourya نوشته است: سلام

1 روز بد داشتم

الان هم 2 روز خوب گذروندم
سلام علیکم  پوریا خان

جناب پوریا کاش دلایل بد شدن بعضی روزارو موشکافانه تر بررسی کنی [تصویر:  5020.gif][تصویر:  5020.gif][تصویر:  5020.gif]

انشالله  که همه ی روزات همیشه خووب سپری بشن[تصویر:  Laie_94.gif][تصویر:  Laie_94.gif]
از آسمان طلا می بارد، هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم، من نظر كرده خداوندم.

[تصویر:  jomlat-2.jpg]

[تصویر:  nasimhayat.png]

[تصویر:  hello39.gif]

لیست پنجشنبه 22 فروردین92[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]

پوپک/20 اسفند......................[تصویر:  7.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان
بهادر/23اسفند...........................[تصویر:  6.gif][تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان

اورسلا/8اسفند................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان

اچ اف زهرا / 25 اسفند .........................[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان

[تصویر:  2505069thk2825xcf.gif]

سها/27 اسفند...............................[تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان

مانا/6 فروردین......................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان

پریا/13 فروردین...........................................[تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان

علیرضا15/68فروردین...................................... [b][تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان[/b]

پوریا/21فروردین....................................................[تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان

فرشاد/ 29اسفند.........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان

س ن / 2 فروردین .................................... بسم الله قهرمان
محسن 22 / 15 فروردین ................................بسم الله قهرمان

العبد/12فروردین...................................................بسم​ الله قهرمان

اسیر محبت/ 18 فروردین ...........................................سم الله قهرمان

از آسمان طلا می بارد، هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم، من نظر كرده خداوندم.

سلام303

خدا قوت فرشته خانوم

اومدم اعلام وضعیت

خب من اون ابتدا دو روز خوب داشتم که این وسط یکی از اون موارد مسابقه سستی به خرح دادم و رعایت نکردم

بعدش 4 روز خوب داشتم

یادم رفت بگم اون دو رو صفر کنید و تاریخ من از 15 ام باید زده بشه 

از اون روز به بعد هم خداروشکر خوب بوده

یعنی میشم 7 روز خوب

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

نبینم باز روز بد کسی اعلام کنه هااااا

اروم باشید و پاک

قدم به قدم حساب شده برید جلو

Khansariha (18)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
(1392 فروردين 22، 21:54)Alireza 68 نوشته است: سلام303

خدا قوت فرشته خانوم

اومدم اعلام وضعیت

خب من اون ابتدا دو روز خوب داشتم که این وسط یکی از اون موارد مسابقه سستی به خرح دادم و رعایت نکردم

بعدش 4 روز خوب داشتم

یادم رفت بگم اون دو رو صفر کنید و تاریخ من از 15 ام باید زده بشه 

از اون روز به بعد هم خداروشکر خوب بوده

یعنی میشم 7 روز خوب

یا علی
سلام گرندفادر عزیز53535353

ایششالا همیشه خوبو خوشو سلامت  سبز باشید،ممنون بابت همه ی زحماتتون

همی الان درسش کردم303303303303

سلااااااااااااام
فرشته جونم خسته نباشی303
ی قهرمان براتون اوردمKhansariha (46)
تحویلشون بگیرین زودی هم تحویل ماهانه بدینKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
اقای رامتین2012 /29 اسفند /23 روز خووووووووب 317317317
41414141
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام

خدا قوت فرشته خانوم

به لطف خدا و وساطت حضرت زهرا 8 روز خوب53

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1392 فروردين 23، 13:42)مانا نوشته است: سلااااااااااااام
فرشته جونم خسته نباشی303
ی قهرمان براتون اوردمKhansariha (46)
تحویلشون بگیرین زودی هم تحویل ماهانه بدینKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
اقای رامتین2012 /29 اسفند /23 روز خووووووووب 317317317
41414141
به به مانا خانوم عزیز،سلام از ماست بزرگوار[تصویر:  curtsey.gif]عاقا دستون درد نکنه ،بروی چشمم[تصویر:  bighug.gif]

آقای رامتین خان2012  بهتون تبریک میگم
[تصویر:  girl_claping.gif][تصویر:  girl_claping.gif]خیلی خیلی خوش آمدید دوست عزیز[تصویر:  305.gif][b]:hi:[/b][تصویر:  305.gif]انشالله روزای خوبو خوشیو کنار هم داشته باشیم[تصویر:  smileybunny1.gif][تصویر:  smileybunny1.gif][تصویر:  smileybunny1.gif]

و بزودی
[b][تصویر:  th_running1.gif] هم راهیه ماهانه بشید[/b] [تصویر:  hiker.gif]

(1392 فروردين 23، 22:37)Alireza 68 نوشته است: سلام

خدا قوت فرشته خانوم

به لطف خدا و وساطت حضرت زهرا 8 روز خوب53

یا علی
سلام و عرض ارادت خدمت  گرندفادر خان[تصویر:  f53.gif]

ممنونم،همچنین

انشالله همه روزاتون به لطف  خدا و یاری بندگان خوب خدا  خوبو مطهر باشه

التماس دعا [تصویر:  4xvim2p.gif][تصویر:  4xvim2p.gif][تصویر:  4xvim2p.gif][تصویر:  4xvim2p.gif]

لیست  شنبه 24 فروردین92[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]

پوپک/20 اسفند......................27 روز خوب داشتی قهرمان

بهادر/23اسفند..............................26 روز خوب داشتی قهرمان

اقای رامتین2012 /29 اسفند.................. روز خوب داشتی قهرمان

اورسلا/8اسفند.............................................. روز خوب داشتی قهرمان

اچ اف زهرا / 25 اسفند ........................................ روز خوب داشتی قهرمان

سها/27 اسفند...............................19روز خوب داشتی قهرمان

مانا/6 فروردین......................................11 روز خوب داشتی قهرمان

علیرضا10/68فروردین................................... 8 روز خوب داشتی قهرمان

پریا/13 فروردین................................................7 روز خووب داشتی قهرمان

پوریا/16فروردین....................................................2 روز خوب داشتی قهرمان

فرشاد/ 29اسفند.......................................................1 روز خوب داشتی قهرمان

س ن / 2 فروردین .................................... بسم الله قهرمان

محسن 22 / 15 فروردین .....................................بسم الله قهرمان

العبد/12فروردین..........................................................بسم​ الله قهرمان

اسیر محبت/ 18 فروردین ....................................................بسم الله قهرمان

دوسان منو ببخشید ولی شکستها باعث شد تا من این متنو بزارم

میخواسم جهت یادآوری بگم ،کنترل نکردن نگاه و دست ورزی شششششاید حتتتی همون موقع منجر به خ.ا نشه که همینشم خیلی بعیده،وللللللللی  10000٪مطمئن باشید که بزودی ختم به شکست میشه و یکی دوروز بیشتر طاقت نخواهید آورد،عاجزانه خواهش میکنم از هممون که تجربیات دیگرانو دس کم نگیریم و فک نکنیم ما متفاوت از اونها هسیم،عمر آدمی محدود و اونقدر زمان در اختیار نداره که بخواد همه چیو خود تجربه کنه، ما همه انسانیم و غرایز مشترکی داریم و خیلی راه کارها برامون مشترکه و مطمئن باشید این 3 قانون قطعا مشترک بین همممون بوده که تصمیم براین شده تا قوانین اصصصلی قرار بگیرن،خواهش میکنم شیطان و دسیسه هاشو دس کم نگیرین

التماس دعا
منتظر اعلام پاکیهاتون هسم

ممنونم
5353535353

?  =((=((

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 فروردين 24، 15:55)bahador نوشته است: ?  =((=((
خیلیی زود این دلو ترمیم کن و برگرد پیشمون با لبخند111اینطوری

منتظرم53258zu2qvp1d9v

سلااااااااااااااااااااااااام

30روزه های عزیز

نبینم کسی روزش بد باشه

نبینم جا بزنه

نبینم کسی نتونه راه پاکی رو بره 

باید قوی بود و جنگید

باید خوب باشید و لحظه هاتون رو عالی بگذرونیـــــــــــــــد
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
دوباره شروع میکنم قوی تر از همیشه 1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

[تصویر:  05_blue.png]
سلام من به لطف خدا پاکم اما فقط یک روز خوب داشتم535353
53اهم آداب زیارت این است که بدانیم بین حیات معصومین (علیه السلام) و مماتشان هیچ فرقی وجود ندارد 53
[تصویر:  jangjooyan.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان