امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام303

خدا قوت و خسته نباشید خدمت سرپرست ها زحمت کش

4 روز اخیر خوب بودن خدارو شکرKhansariha (8)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام 
تاریخ من اشتباه شدهclapping
من از23 اسفند شروع کردم که تا الان میشه 26 روز ولی یک روزش پاک بودم  که میشه 25 روز خوب1276746pa51mbeg8j

[تصویر:  05_blue.png]
سلام قهرماانهای 30 روزهه317
خداقوت سرپرستای عزیز303

اقای حسام یا همون اقای معاهد313 خیلی برای این تاپیک زحمت کشیدن 
ازشون خیلی خیلی سپاسگذارمKhansariha (8)
ان شالله که نتیجه ی زحماتشون رو میبینن
ولی متاسفانه ی مدتی نمیتونن اینجا در کنارمون بشن
ولی من ازشون قول گرفتم ک زودی برگردن پیشمون 53258zu2qvp1d9v
ازشون ممنونم وبراشون ارزوی موفقیت دارم 53

درضمن
19 ام هم روز خوبی بوددددد317317
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام

من 18 سی روز بود شد باید برم کجا؟؟؟؟؟؟
(1392 فروردين 20، 16:08)raha_az_gonah نوشته است: سلام

من 18 سی روز بود شد باید برم کجا؟؟؟؟؟؟
سلام رها جان؟42

اینجا چیکار میکنی دخمل؟[تصویر:  hanghead.gif]،بدو برو خونتون،نگرانت میشن،آها از همین       در  [تصویر:  yes4.gif] با دوچرخه برو زودتر برسی[تصویر:  bicyclesmiley.gif]

خدا بهمرات
از آسمان طلا می بارد، هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم، من نظر كرده خداوندم.

[تصویر:  jomlat-2.jpg]

[تصویر:  nasimhayat.png]

(1392 فروردين 20، 14:57)مانا نوشته است: سلام قهرماانهای 30 روزهه317
خداقوت سرپرستای عزیز303

اقای حسام یا همون اقای معاهد313 خیلی برای این تاپیک زحمت کشیدن 
ازشون خیلی خیلی سپاسگذارمKhansariha (8)
ان شالله که نتیجه ی زحماتشون رو میبینن
ولی متاسفانه ی مدتی نمیتونن اینجا در کنارمون بشن
ولی من ازشون قول گرفتم ک زودی برگردن پیشمون 53258zu2qvp1d9v
ازشون ممنونم وبراشون ارزوی موفقیت دارم 53

درضمن
19 ام هم روز خوبی بوددددد317317
سلام مانا جوون[تصویر:  l_sunny.gif]این خورشید خانوم تویی،خدایی چقد شبیهته،هیچکی از لطفت بی نصیب نیس[تصویر:  l_sunny.gif]
مرسی بابت اعلامای خووبت،مرسی بابت زحماتت،مرسی بابت تشکرت،اصصصن کلا مرسی دیگه[تصویر:  friaresmilley.gif][تصویر:  friaresmilley.gif]

[تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif]

آقای حسام(معاهد313)   خیلی ممنون بابت زحماتتون،،میدونم که بقولتون عمل میکنین و ما بزودی از

وجودتون بهرمند میشیم
،ممنون،شادو  سلامت باشید

[تصویر:  thank-you-017.gif]

[تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif][تصویر:  rollingf.gif]

از آسمان طلا می بارد، هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم، من نظر كرده خداوندم.

(1392 فروردين 20، 13:32)bahador نوشته است: سلام 
تاریخ من اشتباه شدهclapping
من از23 اسفند شروع کردم که تا الان میشه 26 روز ولی یک روزش پاک بودم  که میشه 25 روز خوب1276746pa51mbeg8j
سلام قهرمان

آففرین[تصویر:  Laie_60A.gif][تصویر:  Laie_60A.gif]داشتم محکت میزدم ببینم حواست هس یا نه[تصویر:  Vala_06.gif]

ستاد حمایت از ضایع شدگان
[تصویر:  rainbowf.gif] [تصویر:  4fvgdaq_th.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  4fvgdaq_th.gif][تصویر:  rainbowf.gif]

[تصویر:  sarcastic.gif][تصویر:  sarcastic_hand.gif][تصویر:  sarcastic.gif][تصویر:  sarcastic_hand.gif]       [تصویر:  4fvgdaq_th.gif][تصویر:  4fvgdaq_th.gif]

(1392 فروردين 20، 9:07)Alireza 68 نوشته است: سلام303

خدا قوت و خسته نباشید خدمت سرپرست ها زحمت کش

4 روز اخیر خوب بودن خدارو شکرKhansariha (8)

یا علی
:22::22:سلام از ماس گرندفادر عزیز ملقب به علیرضا68[تصویر:  4chsmu1.gif][تصویر:  4chsmu1.gif][تصویر:  4chsmu1.gif]
خسه نباشید،پاینده باشید،همیشه کنار ما باشید[تصویر:  JC_goody.gif][تصویر:  Vala_33.gif][تصویر:  JC_goody.gif][تصویر:  Vala_33.gif][تصویر:  JC_goody.gif]

ممنون،خداروشکر،ایشالا همه ی روزاتون عالی باشن[تصویر:  Vala_33.gif][تصویر:  JC_goody.gif][تصویر:  Vala_33.gif]

اسیر محبت جان منتظرتیما[تصویر:  balloony.gif][تصویر:  balloony.gif]امیدوارم  با انگیزه تر و قویتر شروع کرده باشی،و با اعلام پاکیت،مارو هم در این شادی شریک کنی عزیزم[تصویر:  l_daisy.gif][تصویر:  l_daisy.gif][تصویر:  l_daisy.gif]

لیست سه شنبه 20 فروردین92[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]

بهادر/23اسفند.......................................................25 روز خوب داشتی قهرمان[تصویر:  4fvgdaq_th.gif]

مجتبی/7اسفند...............................................24روز خوب داشتی قهرمان

اورسلا/8اسفند............................................................22 روز خوب داشتی قهرمان

اچ اف زهرا / 25 اسفند ......................................................20 روز خوب داشتی قهرمان

پوپک/20 اسفند......................19روز خوب داشتی قهرمان

سها/27 اسفند...............................19روز خوب داشتی قهرمان

مانا/6 فروردین......................................11 روز خوب داشتی قهرمان

علیرضا10/68فروردین................................... 6 روز خوب داشتی قهرمان

پوریا/16فروردین....................................................2 روز خوب داشتی قهرمان

فرشاد/ 29اسفند.........................................................1 روز خوب داشتی قهرمان

س ن / 2 فروردین .................................... بسم الله قهرمان

پریا/13 فروردین...................................................بسم الله قهرمان

محسن 22 / 15 فروردین ...............................................بسم الله قهرمان

العبد/12فروردین.....................................................................بس​م​ الله قهرمان

اسیر محبت/ 18 فروردین .................................................................بسم الله قهرمان

تا الان پاکم فقط 3روز پاک داشتم بقیه روزا خوب 

پوپک / 0 /20 اسفند6varzesh
Khansariha (18) از یکشنبه 11 فروردین  اعلام وضعیت نکرده بودم :

12 فروردین روز خوب 
13 فروردین (سه شنبه ) خنثی 
14 فروردین  خنثی 

(رفته بودیم پیک نیک نرسیدم ذکر بگم 4fvfcja ) 

پنج شنبه 15 فروردین  خوب 
جمعه : خوب 
شنبه : خوب 
یکشنبه : خوب 
دوشنبه : خوب 
سه شنبه 20 فروردین : خوب 

317 

24+7 =31 

.............................

بچه ها به 30 که رسیدیم یعنی باید رفت توی ماهانه ؟؟؟؟ 

راستی 30 روزه از 20 شروع میشه ؟ 

اگه میدونستم من 20 روزه رو هم باید از 10 شروع میکردم ولی از صفر شروع کرده بودم 4fvfcja4fvfcja

پس با اجازتون ما ساکمون رو کم کم ببنیدیم ؟؟ برای ماهانه . 

4fvfcja
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
(1392 فروردين 21، 15:39)مجتبی نوشته است: Khansariha (18) از یکشنبه 11 فروردین  اعلام وضعیت نکرده بودم :

12 فروردین روز خوب 
13 فروردین (سه شنبه ) خنثی 
14 فروردین  خنثی 

(رفته بودیم پیک نیک نرسیدم ذکر بگم 4fvfcja ) 

پنج شنبه 15 فروردین  خوب 
جمعه : خوب 
شنبه : خوب 
یکشنبه : خوب 
دوشنبه : خوب 
سه شنبه 20 فروردین : خوب 

317 

24+7 =31 

.............................

بچه ها به 30 که رسیدیم یعنی باید رفت توی ماهانه ؟؟؟؟ 

راستی 30 روزه از 20 شروع میشه ؟ 

اگه میدونستم من 20 روزه رو هم باید از 10 شروع میکردم ولی از صفر شروع کرده بودم 4fvfcja4fvfcja

پس با اجازتون ما ساکمون رو کم کم ببنیدیم ؟؟ برای ماهانه . 

4fvfcja
سلام آقا ی مجتبی[تصویر:  cool0018.gif][تصویر:  Laie_54.gif]

ممنون از اعلام خوبتون, با توجه به ورودتون تو 30 روزه شما دیروز برنده شدید,پریروز بایسی ساکتون میبستی,دیروزو تو راه بودی و

امروز  میرسیدید به ماهانه
[تصویر:  gold-medalist-smiley.gif?1292867608]

خیلی خیلی تبریک میگم
4141انشالله روزاتون همیشه پاکو خووب535353535353
[تصویر:  95.gif]

[تصویر:  cool0025.gif][تصویر:  cool0025.gif]مسابقه 20 روزه بعد از 10 روز خوب شروع میشه و بعد از 10 روز خوب داشتن تو 20 روز  میاید 30 روزه,یعنی هر مسابقه 10

روز خوب میخواد,البته اگه روز بد نداشته باشیم
[تصویر:  52.gif][تصویر:  52.gif]

(1392 فروردين 21، 12:38)poupak نوشته است: تا الان پاکم فقط 3روز پاک داشتم بقیه روزا خوب 

پوپک / 0 /20 اسفند6varzesh
مرسی پوپک جان,ساکتو ببند که 3 روز دیگه راهیه ماهانه باید بشی[تصویر:  00000442.gif][تصویر:  00000442.gif]

٧ روز خوب

21 فروردین روز خوب:21:

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

1 روز بد داشتم

الان هم 2 روز خوب گذروندم
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
(1392 فروردين 21، 18:42)پریا نوشته است: ٧ روز خوب

به به پریا جوون خانوم[تصویر:  %282709%29.gif] یه هفته ی خوبت مبارک[تصویر:  clap.gif][تصویر:  clap.gif]

(1392 فروردين 22، 13:34)bahador نوشته است: 21 فروردین روز خوب:21:
بهادر خان قربون دست،مرسی،تو که انقد خووب پیش میری دیگه  روزاتم خودت بشمر که  دیگه من شرمندت نشم،دیگه پیریو هزززززززار...[تصویر:  viannen_45.gif][تصویر:  viannen_45.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان