امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

Commander/ 18 Esfand / 27
 الهـــــــی...

نه من آنم که ز فیض نگاهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی
                                                                         در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
                                                                                 پشت دیوار نشینم، چو گدا بر سر راهی
                                                                                            کس به غیر از تو نخواهم، چه بخواهی چه نخواهی

باز کن در، که جز این خانه مرا نیست پناهی...
                                                              [تصویر:  qoo8noee5kz6ooffek5s.gif]
آزادم/ 5 فروردین/ 12 روز خوب
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
[dir=rtl]عاشق فاطمه زهرای عزیز تبریک میگم سرپرستیتون رو.
رضا.د / 15 فروردین / 2 روز خوب

امروز یخورده دیر بیدار شدم نتونستم بیام کانون واسه همین بعد مدرسه اومدم 53258zu2qvp1d9v[/dir]
[dir=rtl]سلام
Commander
18 اسفند
28 روز خوب
الحمدلله...[/dir]
 الهـــــــی...

آزادم/ 5 فروردین/ 13 روز خوب
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
[dir=rtl]رضا.د / 15 فروردین / 3 روز خوب
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

هر روز صبح که از خواب بیدار میشی میتونی بگی:
صبح بخیر خدا جان یا اینکه بگی
خدا بخیر کنه باز صبح شده

317Muscular[/dir]
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در  18 فروردين¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

به سوي خدا / یک اسفند.......................................27 روز خوب داري قهرمان
Commandar / هیزده اسفند .................................. 28 روز خوب داري قهرمان

fateme1375 / بیست و یک اسفند............................. 23 روز خوب داري قهرمان
الون واريور / هفت اسفند ......................................... 21 روز خوب داري قهرمان

آراز / هفده اسفند ................................................... 21 روز خوب داري قهرمان
Man Mitavanam / یک فروردين.................................... 17 روز خوب داری قهرمان

azadam / پنج فروردين ............................................... 13 روز خوب داري قهرمان
روزبه / شازنده اسفند ................................................. 9 روز خوب داري قهرمان

رامتین=)) /پنج اسفند  ............................................... 7 روز خوب داری قهرمان
aintslave / شش فروردين .............................................. 4 روز خوب داري قهرمان
 davoodam2015 / نه فروردین ........................................... 4 روز خوب داري قهرمان
عبدالله /  نه اسفند ......................................................... 3 روز خوب داري قهرمان

ابـراهیم جي/ یک فروردين .................................................. 3 روز خوب داري قهرمان
آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 3 روز خوب داري قهرمان

[تصویر:  59.gif]

اقای من می توانم
فاطمه 1375 خانوم
آقای کامندر
خانم آزادم

خیلی خوب دارید پیش می رید

من پیشنهاد می کنم اوقات فراغتتون یه مقدار تالارای تجربیات ترک رو بخونید  و خودتونم تجربیاتتونو اضافه کنید

اقا رضا شما حتما می تونی خیلی بهتر از اینا عمل کنی تجربه اقا مهدی که نقل قول کردم اینجا یادتونه؟
باور کنیم می توانیم و همه تلاشمونو به کار ببندیم

من یه پیشنهاد تو مسابقه بیست گفتم اینجا هم می گم

بیاید هر شب به شکرانه پاکی و به نیت پاکی روز بعدمون

شب قبل از خواب به تعداد روزهای خوبمون صلوات بفرستیم

هر کی می خواد این کار رو انجام بدیم بگه

[تصویر:  nasimhayat.png]
[dir=rtl]سلام
برای شروع دوباره اومدم. 
با مدیریت این کار، هم جلوی گناه گرفته میشه هم اینکه از ضرراش در امانیم. مثلاً اتلاف وقت و بی حوصلگی که این چند روزه حس کردم. ولی وقت هایی که باسه ترکش بذاریم خیلی کمتر هست و بعداً به دستش هم میاریم.

انبوه اطلاعات، دسترسی راحت و سریع باعث میشه نسبت به گذشته کار دشوارتر باشه ولی به نظرم شدنی هست همونطور که اعضای سایت تونستن.

davoodm2015
18 فروردین
0 روز خوب
بازم اگه شکست خوردم تسلیم نمی شم.
 [/dir]
[تصویر:  05_blue.png]
(1394 فروردين 18، 7:21)می توانم نوشته است: من پیشنهاد می کنم اوقات فراغتتون یه مقدار تالارای تجربیات ترک رو بخونید  و خودتونم تجربیاتتونو اضافه کنید
[/align]

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

خدا قوت می توانم عزیز و همسفرای خوب 30 روزه

می توانم یه ماموریت دارم واسه بچه های 30 روزه

یک داوطلب می خوام

کی داوطلبه؟
ممنون جناب من می توانم

مقصد : به اینجا برین

ماموریت : انتخاب یک مصاحبه از اینجا

و با سلیقه ی خودتون در مقصد چکیده رو بنویسین
ان شاءالله از ماموریت برگشتین واسه همسفراتون در 30 روزه از ماموریتتون بگین.در واقع
ماموریت خود را چگونه گذراندم و از این ماموریتم چه نتیجه ای گرفتم ؟128fs318181
ممنون

همسفران 30 روزه شاید شما نفر بعدی باشییییییییییییییید
یا علی
گلبرگ خانوم ایبنجا مسابقه منه ها
4chsmu1

هر کی موافقه طرح منه اعلام کنه
ر ضمن هر کی بخواد تو طرح حرکت ورزشی هم میتونه شرکت کنه
فقط من خیلی تنبلم
باید خیلی فکر کنم یه ورزش اسون گیر بیارم

من که امروز پاک بودم
هورااااااا
هوووووووورررررراااااااا
هوووووووووووورررررررررررراااااااااااا

@aha:

کی پاکه؟

کی میخواد از لذت پاکی تو آسمون راه بره؟
کی دلش می خواد هر روز صبح که چشماشوکه واز کنه به خودش بگه ای جانم من پاکم؟

ت کل بر خدا

پیش به سوی پای

[تصویر:  nasimhayat.png]
commander
18 اسفند
29 روز خوب
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من با طرحتون موافقم خانم می توانم و به نظر جالب میاد. من که حتما انجامش میدم از این به بعد.
اما من دیگه رفتنی ام، کم کم باید کلیدارو تحویل بدم وسایلمو جمع کنم از 30 روزه مرخص شم از حضور[تصویر:  1.gif]
بعدش کجا باید برم؟
یه جای خوب منو بفرستید[تصویر:  4chsmu1.gif]
من که دارم میرم ولی آخرشم اسم منو درست ننوشتید ها[تصویر:  gigglesmile.gif]
 الهـــــــی...

فاطمه1375 / 21 اسفند / 27روز خوب :/
yeeeeeep 4
[dir=rtl]سلااااااام به همگی؛
رضا.د / 15 فروردین / 4 روز خوب الحمد لله

خیلی پیشنهاد خلاقانه و خوبی هست. من قبول میکنم. راستی امروز صبح پا شدم و یکم ورزش کردم خوب بود خدا رو شکر.
خدافظ همگی باید برم مدرسه. پاکی واس ماس یعنی کلا ماس ماس Khansariha (69)4[/dir]
عرض سلام به قهرمانان سی روزه 
به امید خدا از این به بعد بنده هم در کنار میتوانم خانم در خدمت شما هستم ، تا با کمک همدیگه بتونیم به هدفی که همه ما رو اینجا جمع کرده ، یعنی پاکی ابدی برسیم. 

قبل از هر چیز یه پیشنهاد براتون دارم ، حتما به تاپیک مسابقات ماهانه یه سری بزنید. اونجا دوستانی هستند که پاکیشون خیلی بالاست ،60 روز ، 70 روز. من خودم هر وقت کسی رو می بینم که از من پاکیش بالاتره ، انرژی می گیرم و می فهمم که بله این شدنیه. وقتی یه نفر تونسته 100 روز پاک باشه ، چرا من نتونم؟  
من می توانم جان دستت درد نکنه 
برای من که این عکسا خیلی مفیدن

آقا ما این ترم تربیت بدنی داریم موندیم توش 
ایقدر استاد ما رو می دوونه که نگو. Muscular

آقای داوودم2015
داداش رضا.د
منتظرتون هستم با اعلام پاکی ، ماشالله به شما

آقای کامندر و خانم فاطمه 1375
خب دیگه شما هم کم کم باید آماده بشید برای رفتن به ماهانه.
این روز ها ی انتقال ، روز های حساسی هستند ، مواظب خودتون باشید.

آقای کامندر منتظرم که سی روزگی تون رو اعلام کنید که بریم برای جشن و مرحله بعدی 
clapping

خانم آزادم 
کجایین؟ منتظرتون هستیم  Khansariha (48)

یا علی مدد 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان