امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

ترانه/ بیست و شش اردیبهشت ................................ 27 روز خوب
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
به امید خدا./ 17 خرداد/ 5 روز خوب
امروز روز 6 ام هست...
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
ممنون مجاهد جان 
خیلی وقت بود تازه وارد نداشته بودیم.

تبریک می گم ام12 خانم ، خودتون کجایید؟  [تصویر:  photosmile.gif]

ترانه خانم ، چند روز تحمل کنید می رید ماهانه ، سلام ما رو هم برسونید.  clapping

به امید خدا ، وجدان بیدا و ابراهیم جان

آفرین به شما

بیاید بغلم [تصویر:  grouphugg.gif]

Khansariha (13)

التماس دعا بندگان خوب خدا Khansariha (8)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

ترانه/ بیست و شش اردیبهشت ................................ 28 روز خوب
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 23 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

TaRaNe230 / بیست و شش اردیبهشت ................................ 28 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.

محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 24 روز خوب داري قهرمان 
.

آراز / هفده اسفند ............................................................ 21 روز خوب داري قهرمان
.
m12 / سی و یک اردیبهشت.................................................. 20 روز خوب داري قهرمان 53
.

به امید خدا. / بیست و شش اردیبهشت ................................. 19 روز خوب داری قهرمان
 .
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................ 16 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.

Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

xeynab/ نه خرداد ............................................................. 7 روز خوب داري قهرمان  
.
به امید خدا./ هفده خرداد ................................................... 5 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.

آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 5 روز خوب داري قهرمان
.

همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
aintslave / شش فروردين ................................................. 4 روز خوب داري قهرمان

.
  vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 3 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 
 .
davoodam2015 / بیست و نه فروردین ....................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام خیلی ممنون

راستش خجالت میکشیدم بیام بعد 22 روز خوب ... خراب کردم کاش قوانین شمارش روزای خوب اینجوری نبود کنترل ذهنم یکم از دستم در رفته ....

خیلی دوست داشتم یه سره برم ماهانه مخصوصا که ماه رمضون هم داره نزدیک میشه....

ولی متاسفانه نمیتونم روز خوب به حسابش بیارم ....

اگه قوانین عوض شد و رعایت سه مورد لازم نبود بهم بگید .....خخخخ

به هرحال دوباره شروع میکنم با عرض شرمندگی....و خجالت

m12.....23 خرداد یک روز خوب
اینجا تنها جایی که اگه بیفتی روت گل نمی ریزن دستاشونو دراز می کنند و می گن بلند شو

این بار با دفعه های دیگه فرق می کنه
این بار دیگه برام خیلی مهمه چون اگه بتونم اتفاقات خیلی خیلی خوب در راهه
در برهه ای هستم که همه چیز مهیا هست تا سرنوشتم رو تغییر بدم یه تغییر بزرگ , همه چیز به خودم بستگی دار
خدا بهم یه لطف بزرگی کرده که خودم رو لایق یک دهم اون هم نمی دونم
فقط لازمه که استارت ساختن رو از اینجا بزنم

اعلام وضعیت من شامل سه قسمته :
1.تعداد روز خوب
2.قوانین 8 گانه درون امضام
3.نکته روز

اقیانوس اراده / 24 اردیبهشت / آخرین روز بد

التماس دعا
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...
به امید خدا./17خرداد / 7 روز خوب
الحمد لله 53
برای یافتن چیزی
53

(1394 خرداد 23، 10:22)m12 نوشته است:
سلام خیلی ممنون

راستش خجالت میکشیدم بیام بعد 22 روز خوب ... خراب کردم کاش قوانین شمارش روزای خوب اینجوری نبود کنترل ذهنم یکم از دستم در رفته ....

خیلی دوست داشتم یه سره برم ماهانه مخصوصا که ماه رمضون هم داره نزدیک میشه....

ولی متاسفانه نمیتونم روز خوب به حسابش بیارم ....

اگه قوانین عوض شد و رعایت سه مورد لازم نبود بهم بگید .....خخخخ

به هرحال دوباره شروع میکنم با عرض شرمندگی....و خجالت

m12.....23 خرداد یک روز خوب
خوب کردین که اومدین. این جا تنها جایی که همدیگر رو درک می کنیم.
به اتفاقی که افتاده فکر نکنین و اجازه ندین کم بودن روزاتون باعث بشه انگیزتون رو از دست بدین.
یک روز خوب هم خیلی عالیه ، در صورتی که آدم انگیزه داشته باشه. 
در مورد قوانین شمارش روز خوب هم اگر یادتون باشه خیلی سخت تر بود که.
این جوری در عوض کسی که نواز سی روزه می گیره ارزشش بیشتره  
شنیدین می گن دیپلم قدیم در حد لیسانس بود؟ کانون هم این طوری شده ، قبلا ممکن بود نود روز پاک داشته باشی ، تازه نوار سی روزه بگیره  Khansariha (46)
تمام موارد مسابقه مهم هستند و البته باید بیش از این ها رعایت کنیم ، مثل آقای اقیانوس اراده عزیز 
موفق باشید  53

(1394 خرداد 23، 18:16)اقیانوس اراده نوشته است: اینجا تنها جایی که اگه بیفتی روت گل نمی ریزن دستاشونو دراز می کنند و می گن بلند شو

این بار با دفعه های دیگه فرق می کنه
این بار دیگه برام خیلی مهمه چون اگه بتونم اتفاقات خیلی خیلی خوب  در راهه
در برهه ای هستم  که همه چیز مهیا هست تا سرنوشتم رو تغییر بدم یه تغییر بزرگ , همه چیز به خودم بستگی دار
خدا بهم یه لطف بزرگی کرده که خودم رو لایق یک دهم اون هم نمی دونم
فقط لازمه که استارت ساختن رو از اینجا بزنم

اعلام وضعیت من شامل سه قسمته :
1.تعداد روز خوب
2.قوانین 8 گانه درون امضام
3.نکته روز

اقیانوس اراده / 24 اردیبهشت / آخرین روز بد

التماس دعا
شما هم خوش اومدین. آفرین بر اراده شما و قوانینتون.
اگر اجازه بدین بنده هم از قوانین شما استفاده کنم. من خودم هم یه قوانینی برای خودم داشتم که چند هفته است فراموش کردم.
فراموش کردن قوانین همانا و افتادن دست شیطان همان ، کنترل ذهن و نگاه برام مشکل شده.
بنده هم از فردا در مورد قوانین 8 گانه شما اعلام وضعیت می کنم. به دیگر دوستان هم این توصیه رو دارم.
ولی یه چیزی. بعضی وقت ها ما خیلی دقیق قوانین رو رعایت می کنیم ولی یک روز یادمان می ره یا اتفاقی می افته که نمی تونیم بعضی قوانین رو رعایت کنیم. 
برای این روز ها هم باید فکر کنیم ، نباید وا بدیم و حتی اگر چند هفته هم خوب عمل نکردیم باز هم نشکنیم ، به جاش به قوانین برگردیم.

شما هم موفق باشین  53

(1394 خرداد 23، 5:21)TaRaNe230 نوشته است: ترانه/ بیست و شش اردیبهشت ................................ 28 روز خوب

317 317
بچه ها در چند روز آینده یه قهرمان خواهیم داشت ، بعد از مدت ها.

(1394 خرداد 23، 20:52)به امید خدا. نوشته است: به امید خدا./17خرداد / 7 روز خوب
الحمد لله 53

الحمد لله  fiesta 
یه هفته

(1394 خرداد 23، 3:17)vojdan bidar نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم

وجدان بیدار/ 20 خرداد / 3 روز خوب ، خدایا شکرت ، شروع چهارمین روز خوب انشاءالله

53 
احوال داداش وجدان؟ آقا این روزای پاک چطور می گذره داداش؟

انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

بسم الله الرحمن الرحیم

وجدان بیدار/ 20 خرداد / 4 روز خوب ، خدایا شکرت ، شروع پنجمین روز خوب انشاءالله

سلام عاشق جان ، خداروشکر الحمدلله ، بهترم ، یکم رابطه ام با خدا خوب شده دارم پادشاهی میکنم 1

سلام مرد مجاهد ، درود بر شما ، مبارزهای ردیفتون مارو کشته.

ایول نو واندر لند یار دیرینه من اومد 1
ترانه/ بیست و شش اردیبهشت ................................ 29 روز خوب
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 24 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

TaRaNe230 / بیست و شش اردیبهشت ................................ 29 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 24 روز خوب داري قهرمان 
.
آراز / هفده اسفند ............................................................ 21 روز خوب داري قهرمان
.
ره رو / سه خرداد...................................................................... 20 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
No WonDerLand / سه خرداد.................................................... 20 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
[b]EDWIN / یک خرداد................................................................... 20 روز خوب داري قهرمان 53 [/b]
 .
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................ 16 روز خوب داري قهرمان 
 .
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

به امید خدا./ هفده خرداد ................................................... 7 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
  xeynab/ نه خرداد ............................................................. 7 روز خوب داري قهرمان  
.
آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 5 روز خوب داري قهرمان
.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
  vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 4 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
aintslave / شش فروردين ................................................. 4 روز خوب داري قهرمان
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
m12 / بیست و سه خرداد .................................................... 1 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ........................................... بسم الله قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 
 .
davoodam2015 / بیست و نه فروردین ....................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
به امید خدا./17خرداد / 8 روز خوب
الحمد لله  53
برای یافتن چیزی
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...