امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

جدی /11خرداد/24روز خوب
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
واقعا روزه ادم رو میسازه. شکم جایگاه مهمی برای جدل با نفسه .همنطور خواب وَ یه چیز دیگه. من دشمنی نفس را واقعا حس کردم. من از کنترل نکردن نفس ضربه خوردم .البته از بیخوابی هم ضربه خوردم. مرد اونه که اگر از جایی ضربه خورد این اولینبار وَ اخرینبارش باشه. یه ضرب المثل هم داریم در اینمورد که الان یادم نمیاد!
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
توجه....................................توجه
در همین دو سه روز آتی
یک رقیب سرسخت به جمع مدعیان 30 روزه اضافه میشه
حواستون جمع کنید
شل بیاید فیتله پیچ میشید Muscular
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
به امید خدا./ 17 خرداد/ با امروز ان شاالله 20 روز خوب
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
داداش وجدان بیدار

ممنون به خاطر روزای خوب.  317

جدی جان!

ما در روزه داری تمرین می کنیم جدال با نفسمون رو.
کار سختی نیست ، کافیه حضور خدا رو حس کنیم ، چطور توی یه جمع که نشستیم مودب می شینیم.
اون ضرب المثل فکر کنم می گن که عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمی شه.  4fvfcja

به امید خدا

دارمت داداش ، موفق باشی  Khansariha (18)

مهدی جان

منتظرتم داداش! اصلا میدون رو خالی می کنم واسه شما. studsmatta

.................................................................................

منم این جا اعلام وضعیت می کنم.

عاشق حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) / 40 روز خوب

دوستان امروز داداش حبیب اومده بود کانون
با 227 روز خوب
این شدنیه بچه ها فقط کافیه که بخوایم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 6 تیر ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

جدی / یازده خرداد................................................................ 24 روز خوب داري قهرمان 53
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا./ هفده خرداد .................................................... 20 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif] 

.
  xeynab/ نه خرداد .............................................................. 20 روز خوب داري قهرمان
 .
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................... 16 روز خوب داري قهرمان
 .
  vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................ 16 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
m12 / بیست و سه خرداد .................................................... 4 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان
.
ره رو / سه تیر ........................................................................ بسم الله قهرمان 
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ........................................... بسم الله قهرمان 
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
جدی/11خرداد/26روز خوب .مگه میشه این روزا خوب نبود...
سلام

من 8 روز خوب دارم
به امید خدا./ 17 خرداد/ 21 روز خوب
الحمدلله علی کل حال

راستی عاشق جان اون قضیه که گفتم شاید دیگه نتونم سر بزنم فعلا حل شده امیدوارم باز مشکل جدیدی بوجود نیاد
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
بسم الله
ره رو- 7 تیر- 4 روز خوب
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
سلام..

از 20 روزه مزاحمتون میشم 1

یه مهمون جدید آوردم واستون 317

آقای mehdi.R
حواستون بهش باشه که هفت تیر کشهماهری هستن ایشون 128fs318181
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
"به توکل نام عظمت بسم الله الرحمن الرحیم"

Mehdi.R خرداد 18 یک روز خوب
.
.
.

Mehdi.R تیر 06  بیست روز خوب

Mehdi.R تیر 07  بیست و یک روز خوب
همیشه آغاز راه دشوار است

اما در اوج

Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98) اص خوش ندارم اینجا زیاد بمونم Khansariha (98) Khansariha (98) Khansariha (98)
همیشه آغاز راه دشوار است

اما در اوج

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان