امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

فرزاد 727 / 20 تیر / 1 روز خوب
سلام
شکیبا/شونزده تیر/شش روز خوب
یا رب نظر تو برنگردد
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام 
تواب 

از 26 خرداد تا 21 تیر / 27 روز خوب
سلام 
sh.nima76 / خرداد 30 / 22 روز خوب

یا حق
با سلام دوباره 
دوستان چرا توبتونو شکستین یه دلیل خاص داره . باید پیداش کنین و بخوشکونینش 

بینید ممکنه در وعده ی نماز تون  وقفه انداخته باشید یا عمدا به اون موضوع فکر کرده باشید و از همه مهمتر بازگشت به گناه را لذت بخش دانسته اید 

همه ی  اینها امکان داره اما چیزی که مهمه اینه که شما به چه نحوی به حافظه ی تصویری خودتون متصل میشید میخوام اینو بگم شما به چه جهتی با چشمتون نگاه میکنید 

مثلا به طرف بالا نگاه میکنید که غالب  افراد به سمت بالا نگاه میکنند و به حافظه ی تصویری خودشون متصل میشن 

حالا باید این موضوع را پیدا کنید و به این موضوع بی اندیشید که ستار العیوب بودن خداوند تا کجاست که حتی تغییر حالت روح شما را از خودتان به وسیله ی کالبد خودتان مخفی میکند و نمیگذارد شما تغیراتی که در روحتان میگذرد پی برید 

و  به رنجی که به شما  وارد میشود بسیار فکر کنید و هر گاه به ان رنج ( منظورم حالت حیوانی ای است که در حین انزال با ان روبرو میشوید )
فکر میکنید به گریه بی افتید و از خداوند طلب امرزش کنید و از خداوند معذرت و امرزش بخواهید چرا که شما ان عمل را  در جلوی دیگران انجام نمیدهید ولی در مقابل خدا انجام میدهید واین یعنی انکه  خداوند را خوارترین بینندگان قرار داده اید و اگر کسی برای این گناه نا بخشودنی (خدا را خوارترین و پست ترین بینندگان قرار دادن )  هزاران سال به گریه و فقان بنشیند حق دارد 
وای بر من و امثال من 

یا حق
البته ببخشید من هر از گاهی بالا منبر میرم من کسی نیستم که بخوام در این موارد صحبت کنم اما احساس کردم وظیفه دارم امچه را که خداوند در مورد کید نفس و شیطانرا که بر من اشکار ساخته بود غقط بیان کردم 
و الا من سگ خدا هم نیستم باشد که خدا از تقصیرات این حقیر بگذرد 

یا حق
فرزاد 727 / 20 تیر / 2 روز خوب
سلام
اومدم بگم که
منم دیگه از اینجا رخت بر بستم. ان شالله بقیه دوستامون هم زوده زود بیان ماهانه و از اونجام سریع برن بهترینا. چون اعتقاد دارم کسی که در راه پاکی تلاش میکنه لایق بهترین هاس
ولی اصلا نمیشه از اینجا برم اما قبلش از زحمتای شازده کوچولوی عزیز تشکر نکنم.شازده عزیز ممنون بابت همه زحمتایی که اینجا و تو بخش دیگه مسابقات میکشی.خدا خیرت بده ان شالله. تو مدتی که من اینجا بودم عاشق فاطمه زهرا هم اینجا سرپرست بود دست اونم درد نکنه. والبته دست میتوانم خانوم هم درد نکنه که ایشونم اینجا زحمت میکشیدن و فکر کنم هنوزم هستن. و یک خدا قوت هم میگم به درخشنده عزیز که تازه به سرپرستای اینجا اضافه شدن...
یاعلی مدد
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام 
sh.nima76 / خرداد 30 / 23 روز خوب

یا حق
(1394 تير 22، 0:12)شکیبا نوشته است: سلام
شکیبا/شونزده تیر/شش روز خوب

سلام خانوم شکیبا. Khansariha (8) ....هفته ی اول خیلی مهمه...چون شروع کاره...اگه میتونید برامون تعریف کنید که براتون سخته راحته و اینا 128fs318181

(1394 تير 22، 1:04)Tavvab نوشته است: سلام 
تواب 

از 26 خرداد تا 21 تیر / 27 روز خوب
تواب جان روزای اخریه که اینجا هستی...ولی روزای آخری نیست که باید تلاش کنی...

پستاتونو جاهای دیگه دیدم مشخصه سخته براتون...میدونم ولی شما که قدرتش رو داشتید تا  27 اومدید قطعا تا 270 هم میرید....

نگران نباشید که وسوسه میاد سراغتون...همه فکر بد میکنن ولی اونی جلوتره که بهش پروبال نمیده.....

همینکه جلوی خودت رو نگه میداری خدا خیلی دوستت داره...پس احساس گناه نکن.... Khansariha (8)

خوشحال باش رفیق. 128fs318181
(1394 تير 22، 3:20)sh.nima76 نوشته است: البته ببخشید من هر از گاهی بالا منبر میرم من کسی نیستم که بخوام در این موارد صحبت کنم اما احساس کردم وظیفه دارم امچه را که خداوند در مورد کید نفس و شیطانرا که بر من اشکار ساخته بود غقط بیان کردم 
و الا من سگ خدا هم نیستم باشد که خدا از تقصیرات این حقیر بگذرد 

یا حق

اقا شما هرچقدر میخوای برو منبر Gigglesmile  ما که دوس داریم تجربیاتتونو بدونیم.اعلام وضعیت خالی کافی نیست 128fs318181

(1394 تير 22، 18:32)farzad_727 نوشته است: فرزاد 727 / 20 تیر / 2 روز خوب

ماشالاه آقا فرزاد studsmatta studsmatta studsmatta

(1394 تير 22، 18:46)به امید خدا. نوشته است: سلام
اومدم بگم که
منم دیگه از اینجا رخت بر بستم. ان شالله بقیه دوستامون هم زوده زود بیان ماهانه و از اونجام سریع برن بهترینا. چون اعتقاد دارم کسی که در راه پاکی تلاش میکنه لایق بهترین هاس
ولی اصلا نمیشه از اینجا برم اما قبلش از زحمتای شازده کوچولوی عزیز تشکر نکنم.شازده عزیز ممنون بابت همه زحمتایی که اینجا و تو بخش دیگه مسابقات میکشی.خدا خیرت بده ان شالله. تو مدتی که من اینجا بودم عاشق فاطمه زهرا هم اینجا سرپرست بود دست اونم درد نکنه. والبته دست میتوانم خانوم هم درد نکنه که ایشونم اینجا زحمت میکشیدن و فکر کنم هنوزم هستن. و یک خدا قوت هم میگم به درخشنده عزیز که تازه به سرپرستای اینجا اضافه شدن...
یاعلی مدد

ای وای کجا؟ Gigglesmile  خیلی خوشحالمون کردی....شازده هم همه کارارو میکنه هیچی برای من نمیذاره 4fvfcja

اونطرف کارت دارم :smily man:

(1394 تير 23، 2:03)sh.nima76 نوشته است: سلام 
sh.nima76 / خرداد 30 / 23 روز خوب

یا حق

افرین به اقا نیمای منبر برو! Gigglesmile   23 روز هم داری عالیه.....ایشالاه دیگه هیچوقت نزدیک اون گناه نشی.... 53 53 53 

studsmatta 

دوستان یه دست یک انگشتی برای خودتون پشت دستگاه بزنید clapping  

اقا بزن منو نگا نکن.. Gigglesmileاین برای این بود که شکست نداشتیم 53

موفق باشید... 53
با تشکر از جناب درخشنده 53

*´¯`*.¸¸.*´¯`*
 لیست به روز شده در 23 تیر ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

جدی / یازده خرداد................................................................ 29 روز خوب داري قهرمان  
.
Tavvab/ بیست و شش خرداد ............................................. 27 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت .................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
  sh.nima76/ سی خرداد ..................................................... 23 روز خوب داري قهرمان 
[تصویر:  8.gif]
.
m12 / سی خرداد ............................................................... 21 روز خوب داري قهرمان  

.
  xeynab/ نه خرداد ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان
.
vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 17 روز خوب داری قهرمان
.
ره رو / سه تیر ....................................................................  17 روز خوب داري قهرمان  

.
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................ 16 روز خوب داري قهرمان
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

شکیبا/ شانزده تیر .............................................................. 6 روز خوب داري قهرمان
[تصویر:  8.gif]
.
[b]  memohammad/ سیزده تیر ................................................ 5 روز خوب داري قهرمان  53

.
همساده /  پانزده اردیبهشت ............................................... 5 روز خوب داري قهرمان
[/b]

.
aintslave/ سیزده تیر ........................................................... 3 روز خوب داري قهرمان  
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد ................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
farzad_727/ بیست تیر ...................................................... 2 روز خوب داري قهرمان  53
.

اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ............................................ بسم الله قهرمان 
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
ره رو
خراب کردم شاید دیگه نیام تا یه کم خودمو پیدا کنم 20 :smiley-yell:
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
(1394 تير 23، 11:54)ره رو نوشته است: ره رو
خراب کردم شاید دیگه نیام تا یه کم خودمو پیدا کنم 20 :smiley-yell:

ای بابا ره رو جان شما که خوب داشتی پیش میومدی

ولی چاره ای نیست اما خدایی دلایل شکستتو یادداشت کن تا بتونیم با هم مشکلات رو کنار بزنیم تا همه با هم موفق باشیم . اینجا مشکل یک نفر مشکل همه ست و موفقیت یک نفر موفقیت همه ست . 

منم تو این چند روز واقعا تحت وسوسه های سنگینم خدا می دونه چقدر فشار رومه ولی باید مقاومت کنم چه کنم ؟؟؟ امیدوارم دیگه شکست نخوریم 
یا علی
سلام 
تواب 

از 26 خرداد تا22 تیر /28 روز خوب
memohammad/13 tir/7 roz kho-eletemas doa

سلام دوستان خسته نباشید ان شائاله به حق  همین روزها هر چیز خوبی از خدا میخوان و  به خیر و  صلاحتون هست  خدا بهتون بده  

ان شائالله که همه زودتر برین سر خونه زندگیتون و خدا به همتون طول عمر با عزت همراه با سلامتی و به دور از گناه بهتون بده    التماس دعا 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان