امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

نقل قول: من اینجا پس چکارم؟ [تصویر:  gigglesmile.gif] 11 روز داشتی...اقا فرزاد میتونم بپرسم قبلا وضعیتت چطوری بوده؟ بعضی دوستان قبل ازینکه بیان اینجا روزی چند بار هم 

تجربه کردن...

منطورت اینه که میزان خ.ا چقد بوده؟
(1394 مرداد 3، 22:30)فرزاد 7 نوشته است: منطورت اینه که میزان خ.ا چقد بوده؟

بله.... تعدادش توی هفته از الان بیشتر بود؟
نقل قول:
بله.... تعدادش توی هفته از الان بیشتر بود؟
همه جوره داشتم، سابقه 2 بار در روز زیاد داشتم ولی ترک های طولانی مدت هم داشتم Khansariha (58)(که خودتون فکر کنم در جریانی Khansariha (98) )
فرزاد 7 / 23 تیر / 12 روز خوب
Khansariha (58)  Khansariha (98)
aintslave / هجده تیر / هفده روز خوب

[تصویر:  05_blue.png]
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 05 مرداد ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

جدی / یازده خرداد................................................................ 29 روز خوب داري قهرمان  
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت .................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
  xeynab/ نه خرداد ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان
.
aintslave/ هجده تیر .......................................................... 17 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................ 17 روز خوب داري قهرمان 53  
.
vojdan bidar/ بیست خرداد ................................................ 17 روز خوب داری قهرمان  

.
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................ 16 روز خوب داري قهرمان
.
farzad_727/ بیست و سه تیر ............................................ 12 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

شکیبا/ بیست و هفت تیر ................................................... 5 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد ................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
ره رو / بیست و چهار تیر ............................................................ بسم الله قهرمان
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ............................................ بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
فرزاد 7 / 23 تیر / 13 روز خوب
[تصویر:  7.gif]  [تصویر:  gun.gif]
(1394 مرداد 4، 15:21)aintslave نوشته است: aintslave / هجده تیر / هفده روز خوب

aintslave جان دوس داشتم بیشتر باهم اشنا میشدیم....راحت باشید از تجربیاتتون بنویسید...اینکه یه روز خوب رو چطوری اضافه کردید برای همه خیلی 

ارزش داره... 128fs318181 البته همینطوری هم کلی شاد میشیم Khansariha (57)

دوستان اینکه میایید اینجا اعلام وضعیت میکنید میخوام براتون تکراری نشه...هرروز مثل روز اول با قدرت باشید... Muscular
--------------

مرسی شازده کوچولوی عزیز همیشه لیست خوشگل  و مرتب میذارید....

--------------

فرزاد هم فکر میکنه اینجا خلوته تیر هوایی میزنه شلوغ بشه! Gigglesmile
نقل قول: فرزاد هم فکر میکنه اینجا خلوته تیر هوایی میزنه شلوغ بشه! [تصویر:  gigglesmile.gif]
خب هیشکی نیست مجبورم میفهمی؟ Khansariha (98) مجبورم  4
Khansariha (58) Khansariha (58) 
memohammad/13 khordad/ 21 roz khob 

التماس دعا امیدوارم همه سلامت باشید من را هم دعا کنید.  در پناه حق 
فرزاد 7 / 23 تیر / 14 روز خوب
[تصویر:  7.gif]  [تصویر:  gun.gif]
aintslave / هجده تیر / بیست روز خوب

دو هفته اول خیلی سخت بود اما احساس میکنم الان راحت تر شدم.

تا اینجا من کنترل احساسات خیلی کمکم کرده و همینطور کم کردن اوقات چرخ زدن توی اینترنت. حالا میخواد اینستاگرام باشه یا هر چیز دیگه ای. و دیگه اینکه کنترل ساعات خواب رابطه ی عمیقی با اراده داره. این رو توی یه مقاله انگلیسی خوندم. اگر بشه ترجمش میکنم و اینجا پست میکنم واسه همه تا استفاده کنن.
مهمترین نکته هم واسه کسی که توی ترکه اینه که باید یادش بمونه که هر لحظه احتمال شکست هست و گذشت زمان باعث نمیشه انجام این کار غیر ممکن بشه!

[تصویر:  05_blue.png]
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 07 مرداد ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

جدی / یازده خرداد................................................................ 29 روز خوب داري قهرمان  
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت .................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................ 21 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]  

.
  xeynab/ نه خرداد ........................................................... 20 روز خوب داري قهرمان
.
aintslave/ هجده تیر ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان  53  

.
vojdan bidar/ بیست خرداد ................................................. 17 روز خوب داری قهرمان  

.
ibrahimj/ شش خرداد ....................................................... 16 روز خوب داري قهرمان
.
farzad_727/ بیست و سه تیر ............................................ 14 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

شکیبا/ بیست و هفت تیر ................................................... 5 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد ................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
ره رو / بیست و چهار تیر ............................................................ بسم الله قهرمان
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ............................................ بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
فرزاد 7 / 23 تیر / 15 روز خوب
[تصویر:  7.gif]  
نصف راهو رفتم چندتا اعتبار بهم بدین انرژی بگیرم برای نصف دیگه Khansariha (98)
اقیانوس اراده / 7 مرداد / 0 روز خوب
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان